O czym chcesz poczytać na blogach?

Injection system

Zielony wstanie z umyslu

Kolejności przez: rozpacz, odrzucenie, nienawiść, wściekłość, uczucie bycia okłamywanym. Osoba zdradzająca zaciera w sobie ślad uczucia nadbudowując na nim swój nowy świat.
   Zazdrość jest do odrzucenia w przypadku kierowania się systemem wartości rozróżniającym na dwie sfery miłość i namiętność.
   Kłamstwo jest do opanowania w przypadku kierowania się systemem wartości, w którym prawda bezwzględna (i okrutna) jest dobrem najwyższym.

nauka=wiara
nauka=wiara
skończyła się na pojęciu jedności
reszta (nie-?)zbędna komplikacja

Zielony Tagi: w chuj krótkie 2009-07-20 19:10:54
freeform
I will keep smilin' in it's face,
cuz neither one is doomed,
and pass the gate of thousand shapes,
where chaos forms it's choice.

no rules for muse
transforming truths

I grew erected perception
broke with medical injection
of sweet drugged distortion
mythical poisoned potion
-amen

Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

Jest bardzo długa, takiej informacji, ostrzeżenia po prostu nie ma! A to wszystko po to, by rodzice mający zaszczepić dziecko nie namyślali się za bardzo. Wszystko po to, by nie żądali podczas szczepiennej wizyty u lekarza ulotki informacyjnej. To celowa, cyniczna i zbrodnicza polityka tego systemu! To świadczy o tym, jak bardzo złą wolę mają urzędasy, lekarze i ogólnie oficjalna medycyna.
Nie podawanie do informacji rodziców poważnych działań niepożądanych szczepionek jest nie tylko złamaniem prawa, ale jest też zbrodnią dokonywaną w zaciszu lekarskich.

Więc i „przedłużanie życia” – w razie ryzyka zwycięża oczywiście zasada przedłużenia życia nad zdrowiem (!) – wybór tzw. mniejszego ryzyka. Jak to się ma do zgonów po szczepieniach?

www.abc.net.au/news.schoolgirls,14,dies after Cervarix cervical cancer vaccine injection (news.com.au)
I nie był to przypadek z „truth about Gardasil”!
Oficjalne dane podają rocznie 446.000 przypadków raka szyjki macicy, z czego 232.000 kobiet miałoby przez to umrzeć.
80% podanych przypadków pochodzi z krajów trzeciego świata.
W Niemczech.

DotOrNot

W tym momencie przybliżyć zawartość prostej statycznej klasy Base64 , która koduje / dekoduje zawartość stringa. Przedstawia się następująco :

 public static class Base64 { public static string Encode(string text) { try { byte[] encbuff = System.Text.Encoding.UTF8.GetBytes(text); return Convert.ToBase64String(encbuff); } catch { return null; } } public static string Decode(string text) { try { byte[] decbuff = Convert.FromBase64String(text); return System.Text.Encoding.UTF8.GetString(decbuff); } catch { return null; } } } 

Zamieszczone w kategoriach rest, wcf

Informacje dotornot
Young programmer.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

formaprzetrwalnikowa

udowodnij, ze nie jestes wielbladem

albo: Slightly exposing


wypelnianie wnioskow wizowych wykonczylo mnie psychicznie i fizycznie. Wypelnianie papierow, zalatwianie badan medycznych (ech ten przeklety Heathrow Fat Injection Syndrome, trzeba bylo przyjezdzac jeszcze raz na badanie cukru w cukrze), wypelnianie papierow, gromadzenie dowodow, wykopywanie dowodow, kombinowanie dowodow (serdecznie dziekujemy Szanownej Pani za zdjecia), kopiowanie dowodow (wylacznie kopie potwierdzone notarialnie), wypelnianie.

W oczekiwaniu na decyzje Nowozelandzkiej Izby Lekarskiej o tym, czy uznaja mi moje polskie kwalifikacje. Urzedniczka zajmujaca sie moja sprawa w miedzyczasie wyjechala sobie na urlop a po powrocie przyslala mi informacje, ze nie sa pewni czy uznja mi kwalifikacje, bo zdobylam je w kraju, ktorego system ksztalcenia lekarzy nie jest poki co uznawany przez NZ za kompatybilny. Dokladnie tyle, co i ja wiedzialam po zrobieniu krotkiego testu na ich stronei interenetowej.
Ale dodatkowe informacje, ktorych sobie zazyczyli wysle im.

I bede przetrwalnikowac dalej.

Troche.