O czym chcesz poczytać na blogach?

Iniemamocni

let-it-bePoprostu się relaksuję...

skomentuj (3)Inwazja maluchów 2005-02-23 19:24:03


Od 4 dni nie wiem jak mam na imię... Przyjechały do nas dzieci (Marcin 5 lat, Aga 8, Marta 11). Nie są to najmniejsze dzieci i nie srawiaja zbyt wiele kłopotów ale jak to dzieci, wymagają opieki. Tak więc od 4 dni moje życie to gotowanie, karmienie, oglądanie bajek, lepienie bałwanów (kilka razy dziennie, bo śniegu pełno), suszenie mokrych btów i ubrań po każdym powrocie do domu, pranie pościeli po nocnej powodzi (Marcinek), granie w karty, czytanie baek na dobranoc, ratowanie Agnieszki z opresji gdy Marcinek (mały samuraj)ją bije bo nie chce dać zagrać mu w Simsy, w ciągu 4 dni 6 razy oglądałam film "Iniemamocni" i "Rybki z ferajny". Oczywiście nie obyło się bez wypadków, Marcinek zrzucił sobie na nogę szklaną dużą kulę i jego palec u nogi wygląda jak śliwka. Nie mając wogóle dzieci jestem zupełnie nie przyzwyczajona do ciągłego biegania wokół nich. Cała trójka jest super, wybawiłam się i wyśmiałam z nimi za wszystkie czasy. Było naprawde super. To utwierdza mnie jeszcze bardziej w przekonaniu że warto mieć kilkoro dzieci, nawet jeśli w domu panuje straszny bałagan, pełno w nim zabawek o które człowiek się potyka, nawet jeści co chwilę któreś biegnie i woła "poprosze kakao" i setny raz idziesz do kuchni i podgrzewasz mleko to i tak warto chociaż by po to żeby usłyszeć ich śmiech, albo "dziękuję" kiedy rzucają się.

Candy Blog

Oddaj głos na szablon!
Aktualna liczba głosów:
 
3487

 
Wyszukiwanie
 

.kołysanki z winylowych płyt.

20:05, monetkon
Link Komentarze (3) »
piątek, 13 marca 2009
6.

Po raz kolejny podróżując autobusem knuję nierozważne intrygi na temat mojej tzw. 'przyszłości'. Wymyślam sobie dom setki kilometrów stąd i urządzam go codziennie od nowa słuchając republiki i fisza na zmianę. Wiesz, zastanawiam się jak to będzie, już niedługo...w maju? Robię dużo głupich rzeczy, a pijąc z nimi wódkę, zastanawiam się: jacy będziemy? jak się zmienimy? Jesteśmy iniemamocni, postaci z bajek. A co będzie z x lat? Oni będą mieli śliczne dziecko, on będzie inżynierem budownictwa wodnego, ona dyrektorem banku, psychologiem, a jej mąż lekarzem, w naszym gronie znajdzie się byc może poważny biznesman, zdolny programista, może wykładowca jakiś... a ja? ja będę ekspertką od spraw beznadziejnych, będę mieszkać w jakimś pięknym mieście, które spełnia wymogi urbanizacyjne (jeśli tak można to odmienić) określone przez specjalistów z UE, bardzo brawo moja droga! Będziemy wygadywać rzeczy, które teraz nie przychodzą nam nawet do głowy...

nie wyobrażasz sobie...nawet sobie nie wyobrażasz.

21:49,

With me, with you, in my world...

O niebie?
Błękitnym i szerokim...
Może o łące?
Zielonej i pachnącej...
Może o lesie?
Iglastym i tajemniczym...
A może...
Może o świecie?


To taki wstęp... Szczerze mówiąc nie wiem o czym pisać, ale napiszę to co ostatnio oglądałam. Razem z Magdą, siedziałyśmy przed kompem i TV i oglądałyśmy:
"Iniemamocni"- film rysunowy opowiadający o bohaterach i ich... Codziennym życiu? Najbardziej podaba się nam końcówka z najmłodszym członkiem rodziny Iniemamocnych :)
"Sinbad- Legenda 7 mórz"- ciekawa fabuła, wszystko dzieje się szybko. Podoba mi się Eris i jej moc, zachowanie, bycie i te włosy.
"Chobits 14"- Magda ściągnęła odc. jak jadą nad morze. Sumomo była słoooodka *-*
"Dragon Ball- Lord Slug"- dziwnie się zaczęło, ale skończyło jak zwykle fajnie.
To było na.

O mnie - Mój mały pamiętniczek

Funtesty
O bajkach
O mnie
Psy-pieseczki
Muzyczka (teledyski)
Aaron Carter - Leave It Up To Me
Anastacia- Everything Burns
Bob Sinclar - Love generation
Britney spears - lucky
Britney Spears - Lucky (koncert)
Britney spears - toxic
Celine Dion - My Heart Will Go On
Doda - Znak Pokoju
Ja wam pokaże - Niech mówią ,że to nie jest miłość
Melanie C - First day of My Life
Pink - stupid girl
The Jet Set - How Many People
Uniting Nations - Ai No Corrida
Psy
Psy ogłoszenia
Psy toplista
Tani sklep internetowy
Puzelki
Daniel Radcliffe
Iniemamocni
Kubuś Puchatek