O czym chcesz poczytać na blogach?

Ing bank

spoty.blox.pl

& MGD
Heart FM & RMF FM
Kraków
Oral-B
Puls Biznesu & The Times
Simplus & Heyah
Sony & Tango
Triomega & ING Bank Ślaski
Inne strony:


.bramasole.

Jasne. Nie chcę tracić kolejnego roku :/ Oby tym razem się udało.!

Jutro jak już to planowałam wcześniej wybieram się do Bulowic. Niestety nie uda mi się spotkać z Agą, za to spędzę trochę czasu z szaloną rodzinką :-)

Ostatnio strasznie wzruszyły mnie dwie Osoby. Na początku Anze, który napisał mi, że jestem jedną z najlepszych osób na świecie

Młodym polskim Orłom!
Jeśli chcesz wspomóc młodych skoczków z Wisły i przyczynić się do remontu skoczni a także wygrać plastron z autografem Adama Małysza, wpłać pieniądze na konto:
50105010961000009075832379 (ING Bank Śląski)
odbiorca:
Wiślańskie Towarzystwo Sportowe
z dopiskiem „Na remont skoczni w Wiśle-Centrum”


Pozdrawiam was,
KaszJa


KOMENTARZE (0)

gdzie jesteś mój Tygrysku ?

i to by było na tyle :) wtorek, 27 luty 2007, 21:08 UDAŁO SIĘ !!! Dziś zakończyłam sesje.Było ciężko...nawet bardzo ciężko,ale to już historia. 
A tak poza tym to jeszcze w tym tygodniu podpisuje umowe z ING Bank Śląski...narazie tylko na praktyki ale jest sznasa,żeby się zahaczyć tam na dłużej

Komentarzy: 0 życie nie jest zepsute...życie ma tylko.

Prywatna Opieka Domowa AKADEMIA SZKRABA Katowice - Onet.pl Blog

Aby Państwa dziecko mogło wziąć udział w zabawie, należy wpłacić 25zł składki (w całości przeznaczonej na prezent) do dnia 30.11.2010 roku na konto: PAWEŁ SZTANDERA, ING Bank Śląski S.A.  17 1050 1214 1000 0090 7446 9694

to ja, huragan

Przykro, ale potem powiedziała, że to była chyba korzystna zamiana :)). Teraz musze tylko pójść i wywołać zdjątka jak najszybciej :P... Są faaajne =D. Mogłabym opowidać Wam bez końca, o każdym i o wszystkich z osobna, ale nie chcę Was i siebie zamęczać. Tylko dodam, że jakoś dopiero teraz jest mi strasznie smutno... Po klasie. Teraz na bank będziemy się mniej widywać, a i nie wiem czy jeszcze zobaczę kiedyś pewne osoby z koloni i z klasy... Niektóre na pewno nie. To dziwne... Nie wiem co mam o tym myśleć. Chciałabym tam wrócić. Bo było świetnie.

Pozdro dla:
- Świstaka, sorry za nocne gadanie
- KasiKa, nie wal mnie bananem w czoło!
- Pauli,.Kowala, co za książka
- Tomek, ty Vadero sekstelefonie :D
- Śmiecha, hahaha
- Ksysia, z języczkiem gdzie??? LOL
- Flisia, smsowanie z Gachową służy kazaniom
- Pryszcza, fajnie się gadało ;)
- Francuza
- Ostryjaka, zun zun
- miłych dziewczyn z któymi gadałam: Ady, Moniki, Agnieszki i innym :))
- Ingi
- Majki
- Agnieszki
- Renaty
- Jarka
- pani Kasi
- pani Ani, to są pani kredki!!!!
- pana Grześka (PANA :D)
- Chestera
- "Roba", ludzie, wiecie, że to kotka? A nie kot! Siostra Chesterka

Było wspaniale. Ścianę do podpisów zamazaliśmy całą. Zostało coś jeszcze z tego?

kamil-a blog

Nie wiem co o tym myslec. bo hehe zmusialam go, zeby powiedzial ze chce mnei pocalowac, a ja mu tylko w policzek pozwolilam, dla mnie to by starczylo, w koncu jest moim kolega, nie wazne jak dobrym by byl, to tylko kolega i nie wiem, czy chcialabym cos zmieniac w stosunkach miedzy nami. no i teraz jak to pisze jest godz 8.58 a on ma pociag o 9.33 i na bank nie pojde na stacje, ale tak jakos dziwnie jest ... no i ide sie kapac, chyba o niczym nei zapomnialam, bo niczego nie musialam kryc :) i dla asi haselko trzeba dac :)
aa wlasnie najwazniejsze ;p pocalowal mnie tak normalnie najpierw w policzek bo powiedzialam, ze tylko w policzek moze jako moj kolega, a pozniej w usta ja go tak krociutko, a.Był ohydny, tyle miejsc i ludzi tylu..

no wiec nie pamiętam początku i opowiadanie będzie trochę chaotyczne, nie da się z niego wyciągnąć sensu, wnioski być może, każdy kto chce niech próbuje, będę wdzięczna za profesjonalna analizę :D

byłam w szpitalu lub przechodni, nie wiem dokładnie cos na kształt tych miejsc z Ingą i Asią. Inga miała strasznie nogę połamaną i siedziała w jednym pokoju i później ja prowadzałam do drugiego na prześwietlenie i zalotnie gipsu, a później znów z powrotem do tamtego pokoju i tak chyba z 4 razy w kółko, a drzwi tych pokoi były obok siebie. a później z Asią tak chodziłam, ale Asia się nie wspierała tak mocno na mnie.