O czym chcesz poczytać na blogach?

Informatyka europejczyka

kahuna

byłem w japonii. czekałem na przystanku na tramwaj.
wsiadłem. byłem z kobietą. ale to bardziej czułem niż widziałem. w tramwaju
trzy osoby. dwóch mężczyzn i jedna kobieta. mężczyzna siedzący za kobietą -
europejczyk, gruby, z bardzo widocznym wąsem. wciąż patrzył się na mnie. bardzo
dziwnie się czułem. bo patrzył nie ukradkiem. po prostu wlepiał się we mnie.
przed nim [...]

byłem w niemczech (ostatnio był konsulat niemiecki).
pojechałem tam do pracy jako zwykły robotnik. nie mówiłem nikomu o moim
aktualnym zajęciu. miało być jakieś szkolenie. przyszedł pan szkolący,
powyciągał jakieś segregatory i mówił o informatyce !!! oraz że dział prawny w
firmie to podstawa. potem zmiana scenerii. stara stocznia. mnóstwo ogromnych
statków ale już od dawna nieużywanych. szedłem i [...]

Moje Prawdziwe Drugie Ja

Chodzą przygnębione, mają powolne i niepewne ruchy. Natomiast pewna siebie postawa to wyprostowanie, a jednocześnie rozluźnienie. Poruszanie się śmiało, z dużą pewnością siebie. Przykładem mogą być biznesmeni, wybitni aktorzy czy też inni ludzie sukcesu. Poćwicz siedzenie i poruszanie się w ten sposób. Wprowadzając tę jedną jedyną zmianę w posturze, wysyłasz zestaw informacji samemu sobie i światu. Mówisz w ten sposób: jestem pewny siebie!
         

 

Miliony plemników, jeśli wprowadzą możliwość śmierci na życzenie, to każdy będzie chciał się zabić, gdy aborcja stanie się legalna, to każda matka jej dokona, zaraz po in vitro, tak dla hecy. Dlaczego nie można zrobić referendum? Wtedy okazałoby się, kto jest w większości. Czy zadymiarze spod krzyża, czy może normalni, cywilizowani Europejczycy, nie wyznawcy kultu Jezusa Chrystusa Króla Polski. Ja nie muszę zgadzać się, z każdym przepisem regulującym życie tego państwa, z każdą normą społeczną, ale je akceptuję i toleruję. Mogę nie pałać miłością do katolicyzmu, ale też nie każę zburzyć każdego budynku należącego do KK. Po prostu nie wpycham się w czyjeś życie prywatne. Chcesz chodzić na.

...

Tak więc pokazuje dzieciom stoisko klasy z przygotowaniem na politechnikę, potem widzą jakie to ciekawe rzeczy robi sie na komunikacji językowej i wiedzy o kultyrze (nie wiedziałam, że na tym drugim robimy filmy amatorskie O_O). Potem prowadzę ich aby zobaczyli jak to biznes klasa przygotuje ich do założenia własnej firmy. Następnie oglądają ciekawe zajęcia w klasie młodego europejczyka i widzą jakie to są fajne lekcjie informatyki i języków. Ogladają też bufet i księgarnię, a na samum końcu odwiedzają bibliotekę i salę konferencyjną gdzie oglądają ruchliwe plemniki pod mikroskopem i widzą jak wybucha mim wulkan, ozar ja sie gotuje woda w pompie próżniowej. Na Hali sportowej widzą wyjmowane raz do roku (na promocję szkoły) nowiuteńkie piłki do siatkówki, barierkę do minihokeja i pokazy.

Gdy dusza pragnie, a ciało nie może. ;]

Jaja JutRo P.mArTuSiĄ bOjE SIę...paaaa idEm sPać


Nat. 2003-05-07 14:31:57
skomentuj (0)


.........::Test::.........
Hejeczka! Wyniki testu to 35/40 Owsik miał 38 ale to szczegół buheh Mi tam tyle starczy, byłam na Jarotach i nic nie kupiłam :) Mam karte :P
Nat. 2003-05-08 18:03:40
skomentuj (0)
......::Dzień Warmiaka i Europejczyka::....
Dziś reno (po warmiśku mówiąc, tO znAaCzY rANO) wstałam i pojechałam do szkoły, dziś był ten zjebany genetycznie dzień Warmiaka :( Przebrana na galowo z punkową torebeczką wkroczyłam do szkoły. Przyniosłam smalec i tace do poczęstunku, Matka mama przywiozła chleb, bo on nie mógł przyjść do szkoły, Ceblulak wziął ogórki. Miało nie być w-fu ale.Z boiska :) Potem pomagałam starej maltretować sosny :) Nalazki wpadły wreszcie na pomysł aby przywiązać te dzikie psy do jakiś drzew czy czegoś :) Mieli także grilla tak jak ja. Kupiłam chleb, sobie Cortinę i lizaka za 10 groszy :) W szkole mam nadzieje nic się nie zdarzy. Mamy dziś kartkówkę z Anglika i Biologi, mam nadzieję she pójdzie mi dobrze. Tą notkę napisałam na informatyce tzn. w domu i wzięłam ją na kompy :) Jaka ja jestem sprytna... Oki idem do szkoOołki :) Papuś buziaaaaaaaaaaaaaaaaaki :*
P.S Pisałam tę notkę słychając piosenki "Dres" Big Cyca :)


Nat. 2003-05-19 13:56:27
skomentuj (0)
..........::Takie tam::....


Moja inteligentna mama się ze mną pokłóciła she się jej nie.