O czym chcesz poczytać na blogach?

Inertia

enigma blog

Świat z wszystkich stron.
Zabijaj mnie każdym dniem, dla wspólnego spaceru brzegiem morza...

Życie jest stanem umysłu.Devil Doll - Życie jest stanem umysłu
skomentuj (2)
ÉG ÉS FÖLD KÖZÖTT


3d
recollect me darling raise me to your lips
2 undernourished egos 4 rotating hips
hold on to me tightly i'm a sliding scale
can't endure then you can inhale
clearly out of body experience
interferes and dreams of flying i fit nearly
surrounds me though i get lonely
slowly

moving up slowly
inertia keeps
she's moving up slowly
slowly
moving up slowly
interia creeps
moving up slowly
she comes moving up slowly
she comes moving up slowly
inertia creeps
moving up slowly
she comes
moving up slowly

in my home no chrome as clear as
see me now with my nearest dearest
been there when i'm over-careering
room shifting is endearing
between us is our kitchen
where she finds my irritant's itching
been here before been here forever

moving up slowly
inertia keeps moving up slowly
inertia creeps moving up.

Socjopata do Świata

Upośledzonej pracy narządu myślenia zacząłem szukać wymówki, która byłaby wiarygodna w tym momencie. Ubrałem spodnie, wyszedłem na ulicę, skupiłem się i nagrałem miłej pani wiadomość w której poinformowałem, że nie miałem możliwości wymigać się od bycia świadkiem stłuczki. Zrobiłem przy okazji niezły PR państwowej Policji (której siedziba zrsztą mieści się obok przestrzeni biurowej klasy A, jednak raczej z nią nie konkuruje). Oddzwoniła, umówiliśmy się na później.

Historia tamtego tygodnia miała wiele odnóg i puent, jednak jak wspomniałem, nie grafomanii chcę dać tu upust, a refleksji. Wobec tego raz jeszcze: inertia creeps! badly!

Przepis:

2 dni zaspokojenia potrzeby uznania, 1 danie kosza lasce która rozstaje się z byłym po 2,5 roku (seksu nie było), 4 zielone dni, 3 paczki fajek (dla niepalącego od 3 tygodni), wg uznania można przyprawić 0,7 wyborowej na trzech, wyjście do jakiegoś klubu nawet zbędne

Efekt:

Nie przyjmują na 20 godzin w tygodniu, ww. laska od razu zaczęła wyglądać piękniej i wydawać się lepszą lokatą kapitału emocjonalnego niż do tej pory, celowo nie trzyma na dystans, wkur...; rozstrojenie zegara i niechęć do świata o poranku, od tygodnia nie wyslalem zadnej aplikacji (na www.grasz.pl też.

generau i jego historie

I nie wiemy o co biega czy to dj set i nagle pierwsze dźwięki angela i płaczę ja po raz pierwszy i skaczę i drę się i prawie generalski orgazm. a potem taki trzeci instrumental co nas ze światłami wbił w podłogę w asfalt znaczy i oślepieni muzyką i lights nie wiemy, co sami widzimy i nagle nadchodzi karmacoma i odlot jest i chyba właśnie wówczas płakałem drugi raz. i trzeci to na pewno pamiętam, jak kończyli safe from harm tak transowo, że wysyłam do szydła smsa z treścią ja pierdole, a oni schodzą w tym czasie i wracają i rzucają fucki na busha i mówią że to dla tych co polegli na middle east i zaczynają inertia creeps i szydło zwrotne kurwa płacze a ja myśle, ho ho dopiero teraz panienko? a potem płaczemy razem ze żmijką, bo jest jej best song ever ever czyli unfinished i pieśń tę całą śpiewamy w objęciach a ja czuję łzy słone mej żony kapiące i niczego więcej już nie chcemy, a oni na koniec nam dają future proof z takim końcem, że ryczę jak bóbr i zdaję sobie sprawę, że to już koniec, że to już zaraz będzie po i że jak tu żyć z tą świadomością nie wiem teraz ja. i kończy się i eksplozja świateł, a ja stoję, żmijka stoi, orys stoi, rafał stoi, marwlod stoi, flavia stoi i przemo z nią.

magadha.blogInertia creeps 2003-09-01 21:30:21

Ostatni cieply wieczor przy ognisku.
Po burzy koncert klawesynowy.

Maly Wojtus gra wszystkim doroslym na nosie.


Boje sie zadzwonic.Konczy sie rozmowa z pierwszoklasistka ,ktora cieszy sie na mysl o basenie.Mam zabrac stroj i pojawic sie w nastepny weekend.

Sen o piaskowej gorze.Jest jak w Kapadocji.Im wyzej wchodze tym bardziej brne w piasku.

Zimna jesien,z kazdego kata wynurza sie chlod i melancholia
Wybor:medytacja lub Indie.
A moze jedno i drugie.

Zostawilam pancerz za soba,juz nie ma przed kim udawac.

skomentuj (0)

Bez obron 2003-09-09 22:31:56

Po sesji rozlozona na elementy pierwsze,bez obron i zbroi spotkam sie z Antenka.Minely trzy lata a on zmeznial.Piwo i smutek.