O czym chcesz poczytać na blogach?

Incognito

IncoWizja

Archiwa

Archiwum dla Marzec, 2012

Top 18 preselekcji cz. 2

  :15 Szwecja Charlotte Perrelli- The Girl A oto przed państwem legenda szlagieru,  zwyciężczyni konkursu piosenki Eurowizji  w 1999 roku, jednocześnie wielka przegrana Eurowizji w Belgradzie, wiecznie dziewczęca, bohaterska na każdym kroku, ciągle w siódmym niebie- Szarlota Ferra..tfu..Perrelli. Zapewne w tym roku  [...]

Top 18 Preselekcji

Zanim jeszcze zacznę oceniać piosenki z tegorocznej ESC, przedstawię Wam mój Top 18 preselekcji.Zaczynamy! :18 Bułgaria Dess- Love is alive Była obok Sofii Marinowej jedną z dwóch najpoważniejszych kandydatek do zwycięstwa w bułgarskich preselekcjach. Na scenie Narodowego Domu Kultury w Sofii zaprezentowała taneczny utwór Love [...]

Starość też radość-czyli „Nie dokońca młodzi w pre..”

Zafascynowany skandalem dotyczącym pewnego uczestnika Melodifestivalen postanowiłem sprawdzić, jak.

Opowieść - 500 słów

Gwałtownie zmieniając ton.
- Bystra z ciebie dziewczyna. Dobrze więc, zdradzę ci mój sekret, ale obiecaj, że nikomu go nie przekażesz, bo mógłbym przez to stracić życie - i pokazał jej gestem, aby się nachyliła. - Widzisz, bo ja jestem bardzo, ale to bardzo ciekawską osobą - szepnął jej na ucho tak, że nikt poza nimi nie mógł tego słyszeć. Dziewczyna wyprostowała się powoli i spojrzała na niego - uśmiechała się.
- Jesteś również bardzo, ale to bardzo zabawną osobą, mój panie. I wiesz jak zaintrygować kobietę.
- Jesteś dla mnie zaledwie sympatyczną dziewczynką - rzekł Torn, pamiętając cały czas, że postanowił być incognito.
- W Amon Thor jestem już pełnoletnią kobietą, mogącą wyjść za mąż, mój panie - spojrzała na niego z wyższością. - Widzę, że nie znasz jeszcze wszystkich tutejszych obyczajów.
- Obyczaje są dla ludzi salonów, ja jestem tylko prostym podróżnikiem, który gardzi wszelkimi konwenansami - roześmiał się w duchu na widok jej rozzłoszczonej miny. Dobrze wiedział jak bardzo uraził jej kobiecość, nazywając ją „sympatyczną dziewczynką”. - Widzę jednak, że na przyszłość powinienem przywiązywać do nich większą wagę, aby nie popełnić podobnej gafy.

...świat budowany z pyłu słów...

(...) Jim zawsze dobrze zarabiał, a cieszył się takimi względami, że można by za nie kupić wierność największego wroga. Mimo to odpłacał się za nie czarną niewdzięcznością; nagle rzucał zawód i dokądś wyjeżdżał. Powody, którymi tłumaczył przed pracodawcami swoją decyzję, zupełnie nie trafiały im do przekonania. I gdy tylko odwracał się do nich plecami, mawiali do siebie, że jest skończonym głupcem. Tak komentowali jego niezwykłą wrażliwość.
Dla białych ludzi, którzy pracowali na wybrzeżu, oraz dla dowódców okrętów był po prostu Jimem – niczym więcej. Miał, rzecz jasna, również i nazwisko, zależało mu jednak na tym, by go nie wypowiadano. Incognito Jima, dziurawe niczym sito, miało ukrywać nie osobowość, lecz fakt. A gdy tylko fakt zaczynał przezierać spoza incognito, Jim natychmiast porzucał port, w którym właśnie pracował, i odchodził do następnego, zazwyczaj kierując się na wschód. Trzymał się portów, gdyż był niejako człowiekiem morza na wygnaniu, posiadał też ów zmysł Abstrakcji, który sprawdza się wyłącznie w zawodzie akwizytora – dostawcy. Wycofywał się więc stopniowo ku wschodzącemu słońcu, a niepożądany fakt podążał za nim, niby to przez przypadek, jednak nieuchronnie. Toteż z biegiem lat kolejno poznano Jima w Bombaju, Kalkucie, Rangunie, Penangu, Batawii i w każdym z tych miejsc był tylko.

bieszczadzki.blog

(32-861 Iwkowa 468) do 31 marca 2004r.- Dla laureatów konkursu przewidziane są nagrody pieniężne
- Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do nieodpłatnej publikacji nagrodzonych i wyróżnionych wierszy. Spośród nagrodzonych prac wybrane utwory zostaną opublikowane na łamach kwartalnika regionalnego Gminy Iwkowa „Echo znad Beli”.
- Organizatorzy nie zwracają nadesłanych materiałów.
- Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w mediach lokalnych i na stronie www.iwkowa.pl.

skomentuj (0)

z iskierką grozy i talentu 2004-02-17 20:27:32- jak głosi zapowiedź "Incognito" w KLINICE. Zapraszam do konfrontacji z recenzjami innych!
LINK TU

skomentuj (0)

końkurs, part two 2004-02-24 18:50:11


Zabudowa Trawnika; magazyn ogólnoliteracki i Forum Prozatorskie ogłaszają konkurs na najlepsze opowiadanie erotyczno-filozoficzne


1. W ramach przygotowań do wydania 13 numeru Zabudowy Trawnika ogłaszamy konkurs na najlepsze opowiadanie, poruszające w sposób filozoficzny tematykę erotyczną (lub tematykę filozoficzną w sposób erotyczny).
2. Nadesłane texty będzie oceniać Jury, w skład którego wejdą osoby związane z Zabudową.

Blog inthemood

Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczen
Rok 2007
Grudzień
CHOCOLATE & ORANGE


.
KARMELKI
Czekanie na deszcz 2008-06-13
chciałbym aby kropelki słów spłynęły do mego serca...potrzebuję tego deszczu tak bardzo go potrzebuję..potrzebuję by znów zaskrzypiała podłoga...potrzebuję kawy..potrzebuję tych wszystkich zielonych doznań..potrzebuję Ciebie....bateria mi się rozładowała....lizaków mam multum....brakuje mi dżwięków brakuje mi zapachów....brakuje mi Ciebie.....Ps.Chcę być Incognito...o tak zdecydowanie chcę....

w zaciszu - Onet.pl Blog

wiersze
  • w Krainie Wierszy
  •  Lepsza strona ciszy
  •  Oaza szeptów
  •  Poezja Polska
  •  Poezja.org
  •  Postscriptum
         Archiwum
2008
 Wrzesień
 Czerwiec
 Maj
 Kwiecień
 Marzec
 Styczeń
2007
 Grudzień
 Wrzesień
 Sierpień
 Maj
 Kwiecień
 Marzec


24 maja 2008
obojętność incognito