O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Inauguracja

AS Informatyka GR3

  Marzec 2012
 • PSiO 31 marca 2012
 • OB 31 marzec 2012
 • PSiO 18 Marzec 2012
 • Z.S. 18 Marzec 2012
 • OB 17 marca 2012
 • SOiSK 17 marca 2012
 • Inauguracja roku szkolnego :) 10 marzec 2012 godz 10 “Elektryk”
 • SOiSK 4 marca 2012
 • OB 4 marca 2012
 • PSiO 3 marca 2012 — tematy prac semestralnych
 • OB 3 marca 2012 — SQL
 • Algorytmy w przykładach [pdf PL]
 • Zdjęcie klasowe :)
 • Najnowsze komentarze

  lukaszstocki on TABLICA
  Anka on TABLICA
  lukaszstocki on TABLICA
  Anka on TABLICA
  lukaszstocki on Inauguracja roku szkolnego :) …

 • Blog drużyny harcerskiej

  Z obozu: cali i zdrowi (poza jednym złamanym paliczkiem palca), z bagażem nowych doświadczeń i workiem pozytywnych wspomień. Dziękuje wszystkim, którzy byli na obozie: za każdą minutę, godzinę i dzień spędzony razem, za każdy uśmiech, piosenkę, dobre słowo :)
  Niestety nie udało mi się, ze względu na problemy z dostawami prądu, wrzucać zdjęć na bieżąco jak w ubiegłym roku w związku z tym zapraszam do galerii do przeglądania :) płytki ze zdjęciami rozdam na pierwszej zbiórce po wakacjach :) Oto wybrane zdjęcia

  Poza tym mam przyjemność oznajmić, że... Druhna Anna Śliwa, Druh Marek Ziobro i Szymon Sepielak otrzymują ode mnie odznaczenie, które dumnie będą mogli nosić na mundurze:

  Serdecznie gratuluje!!

  Bardzo ważna sprawa: INAUGURACJA ROKU HARCERSKIEGO WADOWICE

  Wybory 2010 - bloog.pl

   

   

     Mieliśmy i nadal mamy tydzień inauguracji. W  poniedziałek „inauguracja” mojego spotu wyborczego od czasu której na moją stronę zaczęło wchodzić coraz więcej osób ;). Ostatnio nie pisałem, więc teraz napiszę, że jestem niezwykle dumny z tego, że wyszło jak wyszło i wielkie brawa dla Justyny i przede wszystkim Agnieszki ;D. Cieszę się, że mimo, iż zarówno sztab jak i ja debiutujemy w kampanii wyborczej to jakoś sobie radzimy. A wszystkie (poza spotem) największa akcje jeszcze przed nami i zamyka się to w okresie 7 najbliższych dni.

   

   

     Kolejna inauguracja jest przedstawiona na fotce rozpoczynającej dzisiejszy wpis i jest to mająca miejsce w Domu Harcerza inauguracja kampanii SLD w okręgu nr 3. Wyszło może lekko średnio, ale najważniejsze, że zdołałem jakoś „na scenie” z mikrofonem zaprezentować swoje postulaty, a to jest średnio łatwe, kiedy robi się to po raz pierwszy. Na szczęście miałem niezłe wsparcie na widowni i według opinii nie było źle. Szkoda tylko, że tak niewielu kandydatów z mojego okręgu przyszło bo przecież na pierwszym miejscu jest wynik listy, a potem indywidualne popisy…

   

   

    Jutro z kolei odbieram zestaw zawierający 500 ulotek i 250 kalendarzyków z.

  WSMIP ŁÓDŹ
    

   Odpowiedz Anuluj pisanie odpowiedzi

  Olokun

  Niby temat wydaje się prosty, jednak po głębszym przeanalizowaniu, poprawna komunikacja w biznesie wymaga od nas sporej nauki, tak aby jej efekty były jak najlepsze.
  No ale w końcu po to są te studia, abyśmy się tego  nauczyli.

  Zapraszam na krótką videorelację :

  Następny zjazd 12-13 listopada – poprowadzi go Marcin Markowski. A treści drugiego zjazdu będą dotyczyć jednej z najważniejszych umiejętności jakie powinien posiadać każdy Lider czyli “Wystąpienia publiczne” – już nie mogę się doczekać.

  Marcin Radoń
  student

  bo świat zapomina co w ludziach jest ważne...

  Nałkowska " Tyle wiemy o sobie ile nas sprawdzono"
  zanim zaufasz- sprawdź.

  i wiem,ze chcę stąd wyjechać, na razie na kilka miesięcy, potem się wyprowadzić.
  To miasto umiera
  boli mnie to
  ale nie chcę umrzeć razem z nim.


  w wiem,że nie tak to miało brzmieć, ale to są moje skróty myślowe, i najważniejsze,że ja wiem o co mi chodzi.  skomentuj (2)

  22:18:12 2007-06-23

  Ranczo czyli szlachta się bawi.
  no to dziś będzie notka z gatunku łatwych lekkich i przyjemnych nie wymagających nadmiernego myślenia.

  W dniu dzisiejszym odbyła się inauguracja wakacji 2007.
  Wyżej wymieniona inauguracja odbyła się na na terenie uroczej działki uroczej Oli w nie mniej uroczej miejscowości Pniowec
  ( w tym momencie w podziękowaniu chylę czoła prze Don Esławem i Anną Jantar za udostępnienie jakże luksusowego miejsca pobytu)
  Plan imprezy:
  9.21 wyjazd do Btm ( zmilczmy kto pojechał godzinę wcześniej)
  eskapady busami 146, 820 i jakimś tam jeszcze
  11. Meldunek w naszym miejscu docelowym zwanym dalej ranczem.
  rozstawianie leżaków, rozpalenie grilla, tradycyjny posiłek globtroterów.
  Ola: Żubr, fajka, zupka chińska
  Bart: skrzydełka z kurczaka sztuk 5+ piwo +tzatzyki
  Cube i ja: jakieś tam mięsko +piwo+tzatzyki

  .

  Inauguracja roku akademickiego

  Miau! - blogas-kasiigosi blog

  1 listopada 1946 r. otrzymuje święcenia kapłańskie od arcybiskupa Adama Sapiehy. Studiuje teologię w Rzymie, a po powrocie do kraju zostaje wikariuszem w Niegowici i w Krakowie, potem prefektem i duszpasterzem akademickim. W 1948 r. otrzymuje stopień doktora, w 1953 habilituje się. W 1954 r., po zlikwidowaniu Wydziału Teologicznego UJ, rozpoczyna wykłady z etyki filozoficznej na KUL-u. Dużo publikuje. Debiutuje w.Wojtyła zostaje wybrany na papieża (po raz pierwszy od 456 lat nie zostaje nim Włoch), przybiera imię Jan Paweł II i wbrew zwyczajowi przemawia do tłumu na placu św. Piotra "w naszym języku włoskim". Podczas inauguracji pontyfikatu wygłasza przesłanie: "Nie lękajcie się! Otwórzcie drzwi Chrystusowi!".

  W marcu 1979 r. Jan Paweł II ogłasza Redemptor hominis (o Chrystusie - Odkupicielu człowieka), pierwszą w dziejach encyklikę poświęconą chrześcijańskiej antropologii.

  W czerwcu tego roku odbywa pierwszą podróż do Polski, gdzie - jak pisze George Weigel w Świadku nadziei - "wywołuje rewolucję świadomości, która ostatecznie bez użycia przemocy powoduje upadek imperium sowieckiego w.

  Patrzenie w ogień zwyczajne - Onet.pl Blog

  Kiedy początek ma swój początek?
  To jest coś dziwnego, zadziwiającego, że początek roku na uczelni może według różnych osób rozpoczynać się różnego dnia. Jakiś tydzień temu, mama dowiedziała się od swojej znajomej, że tym roku, rok zaczyna się 20 września. Mama, jak to zwykle ona.
  Dostałem TRZY rozbieżne informacje na temat rozpoczęcia roku. Dwie przyszły do mnie listem, wraz z zapewnieniem, że dostałem się na kierunek i że komisja zdecydowała o przyjęciu na studia..blablabla... "Rok akademicki 2007/2008 dla studentów I roku rozpoczyna się (!) 29 września 2007 r. o godzinie 13..." A to jest SOBOTA, a ja mam w planie pojawić się, zajechać do Poznania dzień później... W tej samej kopercie znajduje się dokument stwierdzający, że inauguracja rozpoczyna się o 16.00 w Poniedziałek. No ale to jeszcze nie wszystko, P. zadzwonił i mówił, że spotkał w pociągu jakiś ludzi z UAM-u którzy dzisiaj rozpoczynali rok.
  Niezła zadyma.

  ...::: + MóWIą żYj cHwiLą . . . KrzYcz CARPEDIEM . . . śWiAT pRZeMIjA dzIeŃ za DnIEm + :::...

  />1 listopada 1946 r. otrzymuje święcenia kapłańskie od arcybiskupa Adama Sapiehy. Studiuje teologię w Rzymie, a po powrocie do kraju zostaje wikariuszem w Niegowici i w Krakowie, potem prefektem i duszpasterzem akademickim. W 1948 r. otrzymuje stopień doktora, w 1953 habilituje się. W 1954 r., po zlikwidowaniu Wydziału Teologicznego UJ, rozpoczyna wykłady z etyki filozoficznej na KUL-u. Dużo publikuje. Debiutuje w.Wybrany na papieża (po raz pierwszy od 456 lat nie zostaje nim Włoch), przybiera imię Jan Paweł II i wbrew zwyczajowi przemawia do tłumu na placu św. Piotra "w naszym języku włoskim". Podczas inauguracji pontyfikatu wygłasza przesłanie: "Nie lękajcie się! Otwórzcie drzwi Chrystusowi!".

  W marcu 1979 r. Jan Paweł II ogłasza Redemptor hominis (o Chrystusie - Odkupicielu człowieka), pierwszą w dziejach encyklikę poświęconą chrześcijańskiej antropologii.

  W czerwcu tego roku odbywa pierwszą podróż do Polski, gdzie - jak pisze George Weigel w Świadku nadziei - "wywołuje rewolucję świadomości, która ostatecznie bez użycia przemocy powoduje upadek imperium sowieckiego.

  simalka.blog

  1 2

  1 wrzesień2005(czwartek) 2005-09-01 11:27:39

  Pierwszy dzień roku szkolnego, ale nie dla mnie...:)ja rozpoczynam rok akademicki od października. Właśnie jestem u Gochy i zaraz mamy zamiar jechać do Kielc oglądać nasze mieszkanie:))). Od sierpnia dużo sie zmieniło pod koniec lipca pojawił sie ktoś w moim życiu a.

  Nie mogę używać łokcia, ale jest dobrze:)moja krew popłynęła:) mam nadzieje, że teraz komuś pomoże.Zostały tylko wyniki badań...okaże się w piątek. Jutro jeszcze posprzątąć ha i co 3 października inauguracja na 9, i już jestem studentką pierwszego roku, jak ten czas szybko leci...

  skomentuj (0)

  22 września2005(czwartek) 2005-09-22 21:30:51

  .