O czym chcesz poczytać na blogach?

Impreza integracyjna

Imprezy Integracyjne Dla Firm – moje przemyślenia.

Takich metod, które usprawnią pracę całego zespołu i nauczą, że tylko grupa razem, a nie każda jednostka osobno, może osiągnąć sukces i przyczynić się do bezproblemowej realizacji powierzonych zadań. Pozwalają one także na odkrycie nowych talentów u pracowników. Poza tym to także świetna zabawa. Dobrze zorganizowana impreza integracyjna pozwala na przeżycie niesamowitych wrażeń które na długo pozostają w pamięci. To także sposób na identyfikowanie się pracowników z firmą, w której pracują i pełną integrację z tymi osobami, z którymi na co dzień spotykają się w pracy i razem realizują powierzone zadania.

warsztaty bębniarskie

. Do dyspozycji- kolekcja 180 bębnów afrykańskich

Rytualne rytmy na oryginalnych afrykańskich instrumentach, zjawisko integrującego transu, zabawy i konkursy na bębnach oraz wokół bębnów, rozmowy z afrykańskimi bębnami gadającymi, masaż na wielkim bębnie(160cm średnicy membrany), tańce plemienne, zaśpiewy rytualne . Do dyspozycji- kolekcja 180 bębnów afrykańskich

Tagi: Bęben bębny drum granie na bębnach integracja przez bębny warsztaty bębniarskie warsztaty na instrumentach perkusyjnych

Rytualne . Do dyspozycji- kolekcja 180 bębnów afrykańskich

 

Rytualne rytmy na oryginalnych afrykańskich instrumentach, zjawisko integrującego transu, zabawy i konkursy na bębnach oraz wokół bębnów, rozmowy z afrykańskimi bębnami gadającymi, masaż na wielkim bębnie(160cm średnicy membrany), tańce plemienne, zaśpiewy rytualne . Do dyspozycji- kolekcja 180 bębnów afrykańskich

Tagi: bębny Drums imprezy dla firm imprezy integracyjne perkusja warsztaty bębniarskie warsztaty perkusyjne

Slowo-za-slowem - bloog.pl

Jak wiadomo przedsiębiorstwo duże i dobrze zorganizowane jest obecnie najlepszym pomysłem na prowadzenie działalności gospodarczej. Dlatego też ludzie przywiązują bardzo dużą wagę do tego, by dane przedsiębiorstwo mogło jak najlepiej funkcjonować, a do tego potrzebne jest zgranie pracowników. W związku z tym, od jakiegoś czasu impreza integracyjna jest to rozwiązanie bardzo popularne, które ma wielu zwolenników wśród pracodawców.
Dlatego też imprezy integracyjne od jakiegoś czasu są coraz częściej organizowane przez pracodawców, którym szczególnie zależy na tym, by zjednoczyć swoich pracowników, by jako zespół pracowali oni lepiej, sprawniej i we.

po co tytuł

imprezy intergracyjne
< no i nie dotarłam wtedy jakoś przed komputer.... >

Mam jakiś uraz do tzw imprez integracyjnych. Po co to komu? jak ludzie sie chca integrowac to robia to sami. to jedno
A drugie - mam inne plany - slysze impreza integracyjna obowiązkowa.
Jakoś od razu coś się we mnie buntuje. Nie mam czasu dla siebie. Umawiam się z ludźmi z ponad tygodniowym wyprzedzeniem.

ech.... chyba zemsta za dymka gdy zawsze chodze wnerwiona jak ma impreze integracyjna albo co gorsze jakiś bezsensowny wyjazd. gdzie jedyna rozrywka jest upijanie się.

Właśnie o co w tym wszystkim chodzi? czemu dorośli ludzie zachowują się jak banda idiotów - dzieciaków. którzy jakby pierwszy raz widzieli alkohol - o co chodzi z tym popędem by znaleźć sobie okazję do picia.
Czemu dorośli.

Impreza Gra

Mazurach 2011-07-17 Kochani witam na mojej stronce. Mam kilka informacji do przekazania. Otóź wybieram się z moją firmą w okolicach olsztyna na impreze integracyjną. Moja grupa liczy 45 osób i będziemy na Mazurach na przełomie października i listopada. Imprezy integracyjne na Mazurach są zorganizowane coroku w Ośrodku Wypoczynkowym. Nie wiem jednak jaka będzie pogoda.

…::LK online::… | Kolejna witryna sieci „WordPress.com”

Ten do listy ulubionych.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Góry. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Joe blog - bloog.pl

Trackback: http://bloog.pl/id,330026111,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Impreza integracyjna w firmie

środa, 13 lipca 2011 7:02
W wielu firmach dla pracowników są organizowane specjalne imprezy integracyjne. Jest to bardzo dobry sposób na to, aby pracownicy różnych działów poznali się. Czasami firmy są tak duże, że mają filie w różnych miastach. Wówczas pracownicy niejednokrotnie znają się tylko.