O czym chcesz poczytać na blogach?

Imperium stylu

tysiaa-lodziaapanfu - bloog.pl

Gołej pandzie (zrób zdjęcie swojej pandy (w karcie gracza (gołej) ) i wytnij ją ) w paincie narysuj jakieś ciuchy,włosy,dodatki,makijaż itd.
Potem wyślij mi ją na mój email ( m_fila16@wp.pl ) razem ze zgłoszeniem do konkursu i podpisaną pandą coś w tym stylu "Oto panda wystawiona do konkursu" i oczywiście podpis (twój)
Konkurs trwa od 10.07 do 05.08 (czwartek ) XD
Oferowane dyplomy dla kazdego z UCZESTNIKÓW i LAUREATÓW
Nagrody pocieszenia dla miejsc; 4,5,6
Nagrody dla zwycięsców; 1,2,3.

 • wszystkie
 • Triki
 • moda

Dajj Piątkę ! Bo cięę .. Cxx.

zobacz wyniki

Najj Bloogii ;p

 • Bloog sabinki i rapero
 • Bloog barcy-bo jest nawet fajny ;)
 • Bloog Gawusa...Cx

ulu stonki . . .

 • Panfu Cx
 • imperium stylu ;)
 • nk ;)
 • przerub foty na gl...
 • stardoll-ja jestem...

Mój mały świat

Jak oddasz na mnie głos i na mojego szablona. To będę bardzo bardzo wdzięczna <3
Liczba fajnych osóbek które zagłosowały na mój szablon :) :
 
16275
 „Spotkanie”
Nie mogłam się doczekać tego spotkania, choć wiedziałam, że ON i tak nie przyjdzie, a jak już przyjdzie to będzie mówił coś w stylu : „Jestem dla Ciebie za stary”, „Nie możemy być razem” itp.
Lecz i tak bardzo chciałam tego spotkania.
W końcu nadszedł upragniony dzień, czas ciągnął się w nieskończoność. Byłam na miejscu półgodziny przed.

My zrobimy Ci to najprofesjonalniej. Oceny Blogów - Onet.pl Blog


Mam 7 dni na zastanowienie się, przemyślenie sprawy, czy aby na pewno się nadajesz. Jeśli się nadasz, jesteś na okresie próbnym.

Zapraszamy.* Możesz też czytać BRAVO albo grać w Imperium Stylu. Ewentualnie mieć fejsbuka.

Uzurpatorka (16:33)

feroz.blog

Powstań, lordzie Wiader... 2005-05-22 22:51:39

No, nareszcie. Nareszcie skończyła się ta farsa, w jaką Lucas zamienił, ku udręce fanów, nową trylogię Gwiezdnych Wojen. Muszę jednak przyznać, że skończyła się w niezłym stylu :)


UWAGA, SPOILERY! NIE OGLĄDAŁEŚ - NIE CZYTAJ DALEJ!


Zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony. ROTS to pierwszy epizod SW od czasu "Imperium Kontratakuje", którego docelową grupą odbiorców nie były dzieci w wieku.

Ponarzekałem sobie (choć i tak nie wspomniałem o wszystkim - na przykład sceny walk na miecze świetlne są tak długie i wyglądają tak bezsensownie, że spać się chce), warto by teraz powiedzieć, co w ROTS cieszy oko fana Gwiezdnej Sagi i zagorzałego zwolennika Imperium. Tutaj niespodzianki nie ma - niszczyciele klasy Victory, pierwsze myśliwce o konstrukcji przypominającej TIE/ln, młody gubernator Wilhuff Tarkin oraz przede wszystkim proklamacja Galaktycznego Imperium przed Senatem ("Tak umiera demokracja" - burza oklasków w.

podbijam Rosję. nie przeszkadzać - mBlog

(tak, już możecie się śmiać) włączyłam telewizor. Słynąca z zaskakiwania swych widzów najnowszymi hitami wielkiego ekranu, Polska Telewizja wyemitowała wczoraj drugą (lub piątą, jeśli liczyć także nową trylogię) część Gwiezdnych Wojen – Imperium Kontratakuje. Podobnie jak w przypadku Kevina samego w domu, jak co roku obejrzałam ze słabnącym zaciekawieniem, za to narastającą troską. Mojej uwadze nie umknął bowiem tym razem pewien drobny szczegół, którego przedtem nie dostrzegałam,.Głównym bohaterom dopiero później. Ale jak już się zaczną, to jest prawdziwa jatka, trwająca dopóki ostatni nieszczęśnik jeszcze trzyma się na nogach. I podobnie było w moim przypadku. Komitet powitalny, zachowując te wszystkie kurtuazje w stylu "Skąd jesteście? Jak wam na imię? Jak podróż?" i inne głupoty, zapakował nas w końcu do czarnej Wołgi, rocznik 1982, wyglądającej tak żałośnie, że poważnie wątpiłam w możliwość pokonania nią 17 km dzielących lotnisko od centrum.