O czym chcesz poczytać na blogach?

Imogen heap

Kemuzik

Dwóch znanych muzyków korzysta z fajnego serwisu dzięki któremu nie muszę wgrywać mp3 do plajera po prawej i w dodatku pozwalam Wam słuchać w 100% legalnie ;]. Kilka słów o tym napisałem na netaudio.pl tu: http://netaudio.pl/blog/2009/10/09/imogen-heap-za-darmo-moby-za-darmo-tak/ .


Tutaj sprawdzę jak to działa w praktyce:

Imogen Heap – Ellipse


Wait For Me by thelittleidiot


Chyba fajnie posłuchac dobrych płyt?

Tagi: imogen heap, kemuzik, moby

Speaking for yourself

Rok temu….

Grudzień 15, 2007

Dokładnie rok temu zdarzyło się coś, co do teraz zmienia moje życie. Przeglądając na youtubie filmiki z filmu (em.. no tak), trafiłam na fantastyczną piosenkę, w której zachochałam się od pierwszego usłyszenia. “Let go” – Frou Frou.

Po roku słuchania bez przerwy Imogen Heap (z frou frou) stwierdzam, ze był to najszczęśliwszy rok w moim życiu. Ta muzyka mnie uskrzydlała każdego dnia. Zawsze gdy wyruszałam z domu, czy to do szkoły, czy to na kurs prawka czy tez w inne miejsca- w mojej mp3 grała ta muzyka. Jestem dumna, że mam wszystkie płyty Imogen i Frou Frou

Dzisiaj stał się cud. Chyba Prawdziwy cud. Siedziałam w kuchni i obierałam pieczarki. Grało- jak zwykle w kuchni- radio z programem 1 polskiego radia. Nagle słyszę…piosenka zaczyna sie… tak samo jak Let go…. TO JEST LET GO! Niemożliwe, a jednak.. nigdy wczesniej nie słyszałam w zadnym polskim radio żadnej piosenki Immi. A tu nagle Let go! w.

Nauka zapominania.

Umowiona wizyte Antka u lekarza.
Troche sie boje reakcji na T.

***

Lamb sie reaktywowal. Nawet maja koncert w Warszawie 14 sierpnia, ale na chwile obecna nie stac mnie ani na bilet ani na dojazd. Niestety.

***


Aktualnie zachwycam sie kawalkiem z nowego albumu Imogen Heap, ktory wchodzi na rynek 2-4 dni po moich urodzinach. Magiczna to plyta bedzie. Wiec czekam.

***

skomentuj (0)


akhia ownlog archiwum

Udało mi się znowu poskładać wszystkie kawałeczki i jakoś to idzie.

Co do planów wakacyjnych właściwie raz na jakiś wszystko się wali na głowę, ale od tygodnia dochodzą do mnie tylko dobre wieści i może coś z tego wszystkigo wypali? Byłoby świetnie.

Wiele się ostatnio zmieniło, aż za dużo żeby opowiadać. Kiedy indziej.

M: Imogen Heap - Glittering Cloud

***

FOTOLOG

miho
antony
spielzeug
fajna mysza
popojutrze też
skarpetki brata
zapach powietrza

2009:
grudzień
styczeń

2008:
listopad
sierpień
czerwiec
kwiecień

Tejcia's Blog

Nie wiedziałam…

Pamiętam jak dziś… pierwsza klasa, relacja zg-krk, nie miałam pojęcia, co mnie wtedy spotka, nie sądziłam, że jeden wyjazd, na kilka dni, odmieni całe moje życie.

La Roux, Kosheen, Imogen Heap, później 4 dni z Chillizet, pieprzne dni i noce, prasowanie, picie, jedzenie, kochanie, alchemia, czysta magia… 4 dni. To mogłyby być moje dni świstaka, mogłabym nigdy się już z tego nie wyplątać. Ale postanowiłam ruszyć, nie żyć tylko tymi wspomnieniami, choć jest trudno i nie mam żalu do niego, bo przeżyłam w końcu coś niezwykłego.

A teraz 2011 wielkimi.