O czym chcesz poczytać na blogach?

Immediate music

† Moja Twierdza †

;) Muzyczka była połączeniem epickich chórków (można porównać je od biedy do tych z Ery), czysto elektronicznej gry na klawiszach i orkiestry (żywej jak się potem dowiedziałem).Pod filmikiem był komentarz, który wyjaśniał kto zrobił ową melodię. Zespół nazywa się Immediate Music. Tworzą muzykę do trailerów z filmów, gier. Pamiętacie film Spiderman 2 i melodię do jego trailera? Tak, tak, to właśnie Immediate Music w tle leci. Okazało się, że wypuścili do sieci p2p (emule, torrenty) swoje dzieła, zebrane pod nazwą „Themes For.

"Ja kocham ciemności jasność, czarny blask tylko widzę i jestem... W każdym ruchu twych skrzydeł." - Onet.pl Blog

Może trochę spóźnione, ale najlepsze życzenia na Nowy Rok. Oby był sto razy lepszy od poprzedniego i przynosił same radości i sukcesy. Pozdrawiam ciepło :* :* :*

Muzyka notki: Immediate Music - Lacrimosa

EDIT: Zrobiłam sobie powiadamiacz. Bardzo proszę, aby informacje o Waszych nowych notkach pojawiały się właśnie w nim :)

W ciągu jednego dnia można zmienić życie i stracić osobowość. - Onet.pl Blog

Wojny i Harry'ego Pottera.
Uwielbiam książki Jodi Picoult, zwłaszcza "Dziewiętnaście minut", "Drugie spojrzenie" i "Przemianę".
Słucham dość nietypowej muzyki - muzyki filmowej, np. by Hans Zimmer, Howard Shore, Trevor Morris, Two steps from hell oraz X-Ray dog, Immediate Music, Yann Tiersen oraz wielu innych rzeczy. Na przykład ostatnio pokochałam piosenkę Any Johnson "We are".
Poza tym uwielbiam języki: polski, angielski i francuski.
Ktoś mnie kiedyś spytał po przeczytaniu moich opowiadań, co mnie inspiruje. Inspiruje mnie muzyka!.

Inside Sounds

Wpadł na pomysł sfilmowania mojej osobistej Biblii jaką jest.. Porter Doriana Graya pióra Oscara Wilde. Wspaniałe zderzenie świata i muzyki dzięki Immediate Music i utworu Catch the falling sky.

Tytuł notki odwołuje sie do Evanescense. W bezpośredni sposób.