O czym chcesz poczytać na blogach?

Imiona dla psów

Wszystko o psach - Onet.pl Blog

 • Budowa psa
 • O czym należy pamiętać przy wychowywaniu psa
 • Imiona dla psów
 • Jak się bawić z psem i gify z psami.
 • Psychika psa.
 • Mowa psa.
 • Żywienie psa.
 • Kup sobie psa
 • Pielęgnacja psich uszu

Moje światy, moje życie...Napisze o tym, że jutro mam urodziny. 14 urodziny. Nie wiem czy mam skakać czy płakać. Jak ten czas szybko leci.

Dobra kończe bo brat chce grać ...
Pozdrowionka dla:
- Wilczka
- przyjaciół
- wrogów
- i mnie
komentarze [2]

Lolki >> czwartek, 12 kwietnia 2007 16:09:36
Hej, hej!!
Jak tam ludzie?? Widze że spokojnie....
Potrzebna mi pomoc... Niedawno moja Saba ( owczarek niemiecki ) sie oszczeniła. Są trzy pieski, które mają po 10 dni. Chciałabym aby każdy odwiedzający dał komenta i w nim napisał po trzy imiona dla psów i suczek. Z góry dzięki.

Chciałam se dziś pograć w piłke, ale panowie mnie nie wspuścili na boisko ( bezczelni ). No, i musiałam chodzić wokół boiska. Takiego czegoś to ja nie.

♥Pies, przyjaciel człowieka♥ - Onet.pl Blog

Jego wymagania energetycznestopniowo maleją.

Pamiętaj, że szczenięta rosną i rozwijają się niezwykle szybko. Ichzapotrzebowanie na energię jest około dwa razy większe w stosunku domasy ciała niż u dorosłego psa (około 200 kcal na 1 kg wagi).Potrzebują znacznie więcej kalorii i białka dlatego karma, którą dajemyszczenięciu, będzie miała ogromny wpływ na jego wzrost, rozwój izachowanie. Piesek powinien dostawać właściwą ilość pokarmu każdegodnia, odpowiednią ilość białka, węglowodanów, tłuszczów, witamin i solimineralnych. Powinien to być pokarm smaczny i łatwo.Lub mięso z ryżem, makaronem, płatkami ijarzynami oraz dodatkami mineralnymi.
6 miesięcy
do 9 miesięcy Przedpołudnie

Godzina 17-19
Dwa posiłki dziennie, jak wyżej. Używaj gotowej karmy dla starszych szczeniąt.
Od 9 miesiąca Dwa lub jeden posiłek Stopniowo wprowadzaj karmę dla psówdorosłych. Tempo wzrostu zależy od rasy psa, przestrzegaj więc zaleceńproducenta karmy lub lekarza weterynarii.DIETA PSÓW DOROSŁYCH:
Od około roku pieski są gotowe by przejść na karmę dla psów dorosłych.Przyjmuje się, że pies w wieku półtora do dwóch lat jest.

Psiaki,kociaki-jednym słowem zwierzaki:-) - Regulamim - bloog.pl

One od razu zaczęły robić nam zdjęcia i nas kamerować;/ A jak obgryzłam tylko panierkę z kotleta(bo jestem wegetarianką) to cała grupka na mnie naskoczyła i zaczęła mi wypominać dlaczego kotleta zjadłam;/ Oczywiście miałam awanturę na całą sztanię i wrzeszczały na mnie. Dobra może zmienię temat bo już się coś we mnie gotuje jak o tym mówię...
Więc tak....Ktoś go wziął do siebie. Jeśli mój Nikuś nie wróci to rodzice chcą mi kupić labradora. Prawdopodobnie będzie to suczka ale może być również piesek. Podawajcie mi propozycje imion dla suczek i psów. Za imiona które mi się najbardziej spodobają będzie 100 pkt. konkursowych, lecz jesli nie dostanę psiaka to każdego kto poda propozycję wynagrodzę 45 punktami konkursowymi. Jeżeli ktos poda imię dla.

Twój własny pieski świat. - Onet.pl Blog

Dlaczego mój pies-częste pytania
Konkursy
Psia moda
Z ostatnich tygodni
Psy sławnych gwiazd
Pomóż psom
Książki i filmy
Rasy psów
Wiersze
Opowiadania i Historie
Englishman!
Z mojego pamiętnika
Rozwiązujemy problemy naszych psów!
ABC dla nowych właścicieli!
Zdrowie mojego psa

Świat Pełen Łat - bloog.pl

  Dla psów
 • | Rasy psów
 • | Łatka

Zdjęcia w galeriach.


Obroże z diamentowymi imionami

czwartek, 07.
Na parterze w domku dwurodzinnym. Na swoje życie nie może narzekać. Ma miejsce w trzech pokojach, na werandzie, tarasie, korytarzu, w łazience i w kuchni, ale klatka schodowa i podwórko też nie są dla niej obcymi miejscami. Raz odwiedziła nawet piwnicę. Łatka zagnieździła się praktycznie w każdym miejscu swojego domu. A tego skąd Łatka się wzięła to nikt nie wie i prawdopodobnie nikt.05 stycznia 2010 17:08

Ten wpis w formie reklamy. Sądzę, że jest to jedna z najlepszych karm dla psów. Właśnie taką kupuję mojej Łatce. Niestety jest ona dostępna tylko w puszkach, ale.