O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Imiona

Blog Hermiona5

Patrykom postało zamiłowania do życia na pograniczach, nie tylko w sensie pogranicza krajów i kultur, ale także pogranicza tego, co znane i nieznane. Patrykowie są przeznaczeni na podróżników i badaczy odkrywających nieznane obszary wiedzy. Zwykle imię to wskazuje na duży umysłowy potencjał, zdolności do nauk ścisłych i języków obcych. Dziewiątka jest także liczbą mistrzostwa, co sprawia, że Patrykowie w tym, co robią, są perfekcjonistami, cenią sobie doskonałość i profesjonalizm. Bardziej niż inni cierpią, jeżeli popełnią jakieś błędy. Imię Patryk w większym stopniu niż inne imiona - dziewiątki uwrażliwia na tradycję, daje silne związki z rodziną oraz sprawia, że w swoich zainteresowaniach i karierze zawodowej młodzi ludzie idą śladem swoich ojców

Piotr - bywa surowy, twardy, ale jednocześnie grzeczny i układny. Wielki myśliciel; bywa, że zżera go ambicja. Zainteresowania rzeczami wielkimi, nie odkrytymi tajemnicami, nauką; zadatki na uczonego. Lubiany w środowisku zawodowym i domowym. Czasem roztargniony, czym denerwuje najbliższych. Poluje... na dziewczęta!

Przemek - nie zraża się trudnościami w realizacji swoich planów. W przyjaźni jest oddany i.

19wiolus1995

Kościoła katolickiego jest święta o tym imieniu, męczennica z Rzymu. Istnieje też drugie "wcielenie" tego imienia: Daria mianowicie to rosyjskie zdrobnienie od Doroty. Imię Daria, w naszym języku kojarzące się z "darami", a więc hojnością, niewątpliwie obdarza dużą wewnętrzną swobodą, niezależnością, odwagą. Daje rozmach w snuciu planów i śmiałość przy wprowadzaniu ich w życie.

Diana - Imię rzymskiej bogini łowców, księżyca, lasów, opiekunki zwierząt, a także pani płodności. Zaczęto je nadawać na początku XIX wieku wraz z modą na imiona klasyczne. Sporadycznie występuje i dziś częstsze na Śląsku niż w innych regionach kraju .

Dominika - z reguły oznacza kobietę klasa", budzącą sympatię, o bardzo silnym charakterze. Posiada męska umiejętność rządzenia. Jest obiektywna i pewna siebie. Wierna przyjaciółka zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Dobrze radzi sobie w interesach. Jest kobieta o bogatej inteligencji, często zaborcza.

Dorota - charakter kobiety o tym imieniu jest nierówny, wybuchowy, skłonny do zajmowania.

zycie jest jak bajka, kazdy jest jej autorem... Mariola Niestraszne jej przeciwności losu. Jest przekonana o swoich zdolnościach i wie, czego chce. Sama ustala swój plan działania. Chętnie zawiera przyjaźnie i dba o swoich najbliższych

Posiada szczytne idee, jest religijna, bierze na siebie odpowiedzialność za rodzinę i dom. Nieraz buja w obłokach, marząc o nadzwyczajnych podróżach, dużym majątku, wysokich zaszczytach i wielkiej władzy. Osoba godna szacunku.

Irmina - imię żeńskie niemieckiego pochodzenia. Jest to skrócona forma imion, które w pierwszej części mają element Irm(en), a więc Irmgard, Irmenburd(a), Irmentraud. Irm łączy się ze staro-wysoko-niemieckim irmin - ziemia, świat, obejmujący wszystko. Imię to ma też postać Irma. Kobieta o tym imieniu jest konserwatystką. Zawsze stara się osiągnąć cel, który bardzo często związany jest z krajem. Jest patriotką i w takim duchu wychowuje swoje dzieci. Szukając kandydata na męża ważne dla niej jest sposób myślenia i postępowania mężczyzny. Lubi pracować i poświęcać się dla innych, ale tylko w słusznej sprawie.

astronomia


Patryk - do dziś Patrykom postało zamiłowania do życia na pograniczach, nie tylko w sensie pogranicza krajów i kultur, ale także pogranicza tego, co znane i nieznane. Patrykowie są przeznaczeni na podróżników i badaczy odkrywających nieznane obszary wiedzy. Zwykle imię to wskazuje na duży umysłowy potencjał, zdolności do nauk ścisłych i języków obcych. Dziewiątka jest także liczbą mistrzostwa, co sprawia, że Patrykowie w tym, co robią, są perfekcjonistami, cenią sobie doskonałość i profesjonalizm. Bardziej niż inni cierpią, jeżeli popełnią jakieś błędy. Imię Patryk w większym stopniu niż inne imiona - dziewiątki uwrażliwia na tradycję, daje silne związki z rodziną oraz sprawia, że w swoich zainteresowaniach i karierze zawodowej młodzi ludzie idą śladem swoich ojców

Piotr - bywa surowy, twardy, ale jednocześnie grzeczny i układny. Wielki myśliciel; bywa, że zżera go ambicja. Zainteresowania rzeczami wielkimi, nie odkrytymi tajemnicami, nauką; zadatki na uczonego. Lubiany w środowisku zawodowym i domowym. Czasem roztargniony, czym denerwuje najbliższych. Poluje... na dziewczęta!

Przemek - nie zraża się trudnościami w realizacji swoich planów. W przyjaźni jest oddany i gotowy do pomocy..

yorki - Onet.pl Blog

3 few comments

09 października 2009
Imiona Yorków

Żeby ułatwić Wam wybór imienia dla waszego Yorka postarałam się zrobić listę imion, które gdzieś, kiedyś była zasłyszane ;)

A

Imiona dla Yorków

Imiona dla psów

Historia Petera - Onet.pl Blog

Wiem z czego masz ten łańcuszek ale wiec że mnie zagiąłeś nim. Nie dość że nie dało się tego zerwać to jeszcze cholernie ostre się to robi wraz zacieśniającymi więzami. A chcąc cię powstrzymać musiałem wydobyć dłonie więc wybiłem sobie kciuk by móc przełożyć dłoń przez wiązanie. Dlatego proszę cię odpuść sobie pomysł opatrywania mi prawej ręki. - odparł przepraszająco i szybko przetarł rany wodą utlenioną i założył gazę. Po czym Bandażem usztywnił sobie dłoń. I zawinął tak by gaza nie spadała. - Teraz jak chcesz to chętnie przyjmę pomoc. - odparł.Wyszedł wraz z Aranem. Krok jaki robił nie stanowił problemu dla Holendra zresztą zdawał sobie sprawę ze rudzielec chce jak najszybciej i jak najdalej odejść od tego miejsca. Dlatego też po prostu dał się ciągnąć. Dopiero kiedy budynek został daleko w tyle że nawet szczekanie psów ucichło Peter poprosił o zwolnienie.
- Aran proszę zwolnij. - rzucił lekko zdyszanym głosem. Chciał na spokojnie powiedzieć jak to wyszło z tym zaproszeniem ale w takim biegu nie potrafił mówić. Ponadto zaczynała odzywać się u niego kolka. Kto.

Before It's Too Late

Myślach, aż w końcu się odezwała.
- Dziękuję…
- Za co? – zdziwił się.
- Jeszcze pytasz. Za wszystko, za cały ten dzień. Był naprawdę niesamowity. Nie pamiętam, kiedy ostatnio tak świetnie się bawiłam. Tak beztrosko się śmiałam. I to miejsce… Wcale nie chce się go opuszczać. A Twoi rodzice to wspaniali ludzie. Twoja mama to chyba najcieplejsza osoba, jaką znam. Zupełnie nie rozumiem, dlaczego stamtąd uciekłeś.
- A tak strasznie się broniłaś. Ale masz rację. To miejsce jest niesamowite, a moi rodzice to najwspanialsi ludzie na świecie.
- Dlaczego więc…
- Chyba właśnie dlatego. – przerwał jej.
- Nie rozumiem. – powiedziała zupełnie zdezorientowana.
- Ech… Widzisz… Mam wrażenie, że ja tam nie pasuję. Czuję, że ich zawiodłem. Jestem ich jedynym dzieckiem, jedynym potomkiem, a taki marny ze mnie syn.
- Twoi rodzice nie wydawali się być zawiedzeni Tobą.
- A jacy mają być? Nigdy mi tego nie powiedzieli, ale ja czuję… Bo przecież wiadomo, że zupełnie inaczej sobie to wyobrażali. Pewnie by chcieli, żebym skończył dobrą szkołę, znalazł odpowiednią pracę i.

Miłość w kieliszku...

Odetchnęła owiał ją lekki zimny wiatr. Wstrząsnęły nią dreszcze. Jej tunika była z cienkiego materiału.
- Naprawdę nie musisz… - przypomniała Michałowi, który pocierał sobie ręce, zapomniawszy ubrać bluzy na koszulkę.
- Oh…myślisz, że robię to tylko dla ciebie? – przyciągnął ją do siebie, przytulił i pocałował w czoło.
- Egoista. – powiedziała cicho, a ten się roześmiał.
Trzymając się za ręce ruszyli w stronę jej domu. Na niebie w ogóle nie było widać gwiazd, wszędzie było cicho jak makiem zasiał. Przez.Okazało się, że to jego impreza.
- Elo. - powiedział, mierząc wzrokiem dziewczyny. - Zastanawiałem się, czy przyjdziecie. - puścił oko do Eweliny i zapytał. - A one są z wami?
Kacper wyszczerzył zęby.
- Tak.
- To jest Dawid. - Iza zastanowiła się, czy zapamięta wszystkie imiona. Coraz mniej jej się to podobało.
- Pokaże wam, gdzie możecie coś...znaczy, czegoś się napić. - poprawił się, wbijając w Artka wiercące spojrzenie.
Dawid zaprowadził ich do wielkiego salonu, który tymczasowo dostosowano do potrzeb imprezy. Stół został.