O czym chcesz poczytać na blogach?

Imax

Zapada mrok... - Angel blog

Sie spogolądając wkoło czy nie ma nikogo na działkach i wytaszczył ogromną wiśnie. Ciągnął ją po ziemi niczym zmasakrowane zwłoki ... (hehe wiem wiem to nie jest scenariusz horroru ;). Ustaliło sie wresje zdarzeń (że niby to wichura złamała gałąź i tata ją odcioł ;) Zrywanie przerwał nam deszcz.
Następnego dnia (w piątek )trzeba było iść na kolejny zastrzyk (naszczęście już ostatni :)Siedzieliśmy (ja i abit) w poczekali i czekali na swoją kolej (właściwie kto czekał na swoją kolej to czekał ;p) Ku naszemu zaskoczeniu w przychodni zjawił sie .. imax :)) Oczywiście nie zabrakło przezwisk (jak to rodzeństwo ;) Po zastrzyku zrobiliśmy sobie spacerek po Gliwicach. Byliśmy na Słowackiego (hehe to tam padło jedno ze śmieszniejszych zdań ;p chodziliśmy sobie po ulicy gdzie mieszka moja chrzesna. Przechodzliśmy koło domu i palneło mi sie "patrz jaka chata" a imax "gdzie ciotka Beata ? " hmm ... nic dodać nic ująć ;p) Szwędaliśmy sie jeszcze po paru innych ulicach (Kościuszki, Zawiszy Czarnego idt. ) Po jakimś czasie zaczeliśmy poszukiwać jakiegoś sklepu z napojami. Nie ma to jak chodzić po zadupiach gdzie nie ma.

Co robiłam, gdy wokół płonął świat?

Niezła, skoro w całych Nasiadkach nie ma kręgielni i są one atrakcją. Automaty, zapewne z grami. Wszak powszechnie wiadomo, że to one przyczyniają się do rozwinięcia inteligencji młodych Polaków!
“Za to 15-latkowie z gimnazjum w Pruszkowie wizytą w Imaksie nie są zachwyceni. - Zamiast na seans dla dzieci o dinozaurach wolelibyśmy pojechać na zakupy do Arkadii - marzy się Poli Trąbińskiej z II klasy.” Kapryśni!
“(...) że chcą też wybrać się na przejażdzkę metrem, dach BUW-u, zakupy w Galerii Mokotów czy Blue City, a także do kina Imax. Autokar musi koniecznie przejechać koło sztucznej palmy” Istotnie, to są wielkie atrakcje. Czy naprawdę nie można w rodzimym mieście zrobić zakupów, wszak czasy PRLu dawno minęły? Kiedyś nic nie było, teraz jest wszystko, jak to nieraz słyszę. Zakupy, dobry sposób na wycieczkę. Czyżby ludzie się boją, że PRL powróci?Metro atrakcją? Może być, pod warunkiem, że w Londynie, czy Moskwie. Tam jest znacznie bardziej rozbudowane, to jest ma więcej stacji, a moskiewskie jest przepiękne, ma naprawdę dużo ozdób. Warszawkie zaś nie jest szczególne. Otworzono.

...My Signs...


Na święta wypuscili mnie do domku aby móc do Was napisac ;-)
No i co tutaj napisać,hmmm podróż jak zwykle męcząca ale przeżyłem.
A już następnego dnia poszedłem z przyjaciółką na długaśny i very
milusi spacerek ;-p oby takich wiecej.A dzisiaj w niedziele spędzam
sobie z rodzinkom i na wypoczynku,bo we wtorek znuff podróż :-/
no ale oby do czerwca bo wtedy już wracam na zawsze :-)
Tak więc raz jeszcze życze WEsołych swiątek oraz milegoo rodzinnego
weekendu i baaaaardzo mokrego poniedziałku,buziaczki,pozdrawiam :-*
imax
skomentuj (1)
2004-04-11 20:23:52 >> niespodzianka

Tak jak kiedyś tam obiecałem ;-) umieszczam na blogusiu foteczke która prezentuje mnie,przyjaciół oraz kuzynostwo - to taki prezent wielkanocny
pozdrawiam i życzę mokrego dyyynkusa ;-p

imax

skomentuj (1)
2004-04-12 15:18:46 >> Things

Sa w życiu dwa szczęścia:
jedno małe - być szczęśliwym
drugie duże - uszczęśliwiać innych.

xxx


Jesli Ktoś w życiu.

mulatto - Onet.pl Blog

HAYDN - Stabat Mater; wykonali:
Capella Cracoviensis, Enrico Gatti (koncertmistrz), Małgorzata Rodek (sopran), Tamara Gura (mezzosopran), Andrew Staples (tenor), Łukasz Motkowicz (bas).

Stabat Mater jest uważane za arcydzieło liryki maryjnej i zaliczone zostało do siedmiu największych hymnów kościelnych, inspirując artystów kolejnych epok.
Haydn nawiązuje w swoim utworze do wcześniejszych muzycznych opracowań tego tematu - do dzieł Pergolessiego i Scarlattiego.
Mimo zimna jakie panowało w kościele, wspaniała muzyka i śpiew rozgrzewała słuchaczy wewnętrznie...

mulatto (14:24)
Wypowiedz się.
kino IMAX...

palmpage

Komentarz Przeskoczenie do uwag

 Wszyscy klienci Orange mogą pobrać na telefony komórkowe darmową aplikację „Środy z Orange”, dzięki której na bieżąco będą śledzić aktualny repertuar kinowy, zamówią kod na 2 bilety do kina w cenie 1 czy zarezerwują miejsce w sali kinowej.

Dzięki akcji “Środy z Orange” nasi klienci kupują dwa bilety w cenie jednego na środowe seanse kinowe w Cinema City i Orange IMAX w całej Polsce. Ponadto w restauracjach Pizza Hut w całej Polsce kinomaniacy mogą dostać drugą pizzę na wynos w prezencie.

Z kolei aplikacja “Środy z Orange” w telefonie daje dostęp do trailerów filmów, repertuaru czy możliwości rezerwacji konkretnych miejsc na sali kinowej. Program podzielony jest na 4 sekcje:

  • Filmy – lista aktualnych filmów w kinach Cinema City i Orange IMAX
  • Kina – lista kin Cinema City i Orange IMAX w Polsce
  • 241 – zamawianie kodów na Środy z Orange, sprawdzanie historii zamówień
  • Ustawienia.

martulineczka.blog.pl

Gości oraz komentowania przeróżnych wakacyjnych notek! Narazie! Papa!
P.S
Pozdrowienia dla Dagulci, Madzi i Fionusi :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

skomentuj (1)

Pięciodniowa wakacyjna wyprawa w górskie okolice 2003-08-19 18:01:40

I dzień - środa

1 dzień mojego wyjazdu w góry- ... wyjechałam w środę, na miejscu byłam około godziny 18:00.

II dzień- czwartek

Ten dzień spędziłam w Krakowie, a bliżej mówiąc to byłam w PLAZIE (w kinie IMAX). Następna notka będzie o filmie trójwymiarowym, pt. : Galapagos. Właśnie ten film oglądnęłam...

III dzień- piątek

Piątek spędziłam w domu z chomikiem- nigdzie nie wyjeżdżając- było to małe lenistwo (poprostu leniuchowałam). A moi kuzyni w tym czasie chodzili po górach- heh! YHHHHHH!!!!!!!!!!

IV dzień- sobota

Jak zwykle w soboty wybieram się na zakupypo mieście. W Suchej zorganizowano wyścigi kolarskie (około 200 km. do pokonania)- widziałam ich zmagania... :)

V dzień- niedziela

darla.blog.pl

i cień od dłoni, i woń konwalii
dziką;
ławkę przy murze, a mur przy sadzie
i taką drogę, która prowadzi
donikąd.

napisane... zapomniane... Darling 2003-02-17 godz.22:45:30
...a może skomentujesz??? skomentowano (0) x
"T-REX-powrót do prehistorii"---> oj... polecam, idźcie do IMAX'a (jak macie pieniądze, hehehe)
Dobre efekty, scenariusz też niezły, podobało mi się bardzo :-)) Recenzję piszę dopiero teraz, bo ponieważ albowiem... ;-) buahahahahahaha!!! No ;-) Filmik robi wrażenie... szczególnie, kiedy te kości lecą Ci prosto w twarz, a Ty zastanawiasz się, dokąd by tu uciec, hehe. Ale prehistoryczny las zrobili, co tu dużo mówić - świetnie. Nie wiem, co niektórzy mają do tego dokumenciku, on jest naprawdę dobry (w porównaniu ze stacją kosmiczną jest arcydziełem...). Tak, nic nie.