O czym chcesz poczytać na blogach?

Imac

AntyApple

   (3) komentarzy
 • czwartek, 24 kwietnia 2008
  • iMac, ekran i moje biedne oczy...

   Czekałem na niego długo. Czekałem na mojego iMaka 24 cale bardzo długo. W końcu go dostałem. Jest piękny i podoba się wszystkim. Wszystko pięknie? No, oczywiście, że nie. Ekran. Ekran jest duży i bardzo, ale to bardzo jasny. W ciągu dnia, kiedy jest jasno, pracuję na nim z jasnością ustawioną prawie na minimum. Jeśli dookoła.

 • liberatus.blog

  A on lubi spełniać dobre uczynki i baby mu brakuje. Jest to równocześnie pierwsza historia offline (dziejąca się poza Internetem), w której prędkość światła (299 792 458 m/s) została poważnie zagrożona - prędkością W. (brak danych, ale jest szybki m/s). Już tylko powinnością kronikarską uszczegółowię, że pierwszy seks mieli w niedzielę wieczorem, kiedy dziecko poszło spać, mając za ścianą nowego tatusia.

  Tagi: w, ?, c, tk

  skomentuj (8)

  Mój iMAC ma dzidziusia 2010-09-21 10:20:30

  Jakiś czas temu cieszyłem się publicznie zakupem pięknego 27 calowego iMAC`a, który po dziś dzień raduje nie tylko zmysł wzroku, a już kolejny produkt Apple raduje moje zmysły. Otóż wielki iMAC ma maleńkiego iPhone 4, który od tygodnia jest przeze mnie eksplorowany i co wieczór łączę ich kabelkiem USB, zaciągając do iPHONE`owego iPOD`a muzykę. Na moją pierwszą osiemnastkę, poprosiłem mamę o dyskografię Led Zeppelin i pamiętam ten nadludzki wysiłek jaki trzeba było.

  z bibliotecznej półki

  Komputerowe zajęcia dla dzieci i młodzieży w bibliotece  Od września Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Mikołajki Filia w Baranowie zaplanowała zajęcia komputerowe skierowane do dzieci i młodzieży szkolnej.Zajęcia dotyczyć będą budowy, funkcjonowania komputera oraz bezpiecznego korzystania z internetu.Przewidziano cykl sześciu spotkań, które odbywać się będą w soboty od godziny 9:30 w placówce  biblioteki publicznej w Baranowie . Uczestnicy pracować będą na komputerach iMac firmy Apple.

  Urbanstyl

  Ale nie o tym chciałam pisać.  Dzisiaj znalazłam tam w sekcji Lifestyle przepiękny przykład polskiego domu góralskiego i się rozmarzyłam:)

  W Digs Digs został on nazwany pałacem i naprawdę jest tego wart. Przepiękne wnętrza, meble, akcesoria połaczone z klimatem goralskim stworzyły niezapomniane wrażenia spójności i harmonii. To jest po prostu piękny dom z duszą.

  Bajkowy Dom Góralski

  Więcej na Digs Gigs – link

  Let's see. Maybe it is possible.
  Leave a comment

  Posted by urbanstyl w dniu 2012/01/15 in meble, projektowanie, styl życia, wystrój wnętrz

   

  Tagi: bajka, dom góralski, Polska

  technofil

  Zasady są trochę skomplikowane). A jak u nas zachęca się uczniów i studentów do zakupów? Dwa lata temu SAD wprowadził rabaty edukacyjne. Z początku rabatami objęty był cały asortyment (z wyjątkiem e-Mac'ów :-) ) w wysokości 10%, a któraś z rodzin notebook'ów (teraz już nie pamiętam, czy to były iBook'i, czy PowerBook'i) nawet 15%. Oczywiście dosyć szybko z tej listy zniknęły iPod'y. Rok temu, generalnie obowiązywała zasada, że na komputery jest 10% rabatu (dotyczyło to też monitorów). A jak jest dzisiaj? W porywach, na droższe modele komputerów (MacBook'i Pro, iMac) przysługuje rabat 5%, na tańsze, takie jak Mac mini tylko 2%. To jest po prostu śmieszne.

  11:14, bpredki , Różności
  Link Dodaj komentarz »
  E-książki
  Wracając do tematu e-książek. SONY planowało na wiosnę wprowadzenie do sprzedaży swojego Readera, ale termin został obecnie przesunięty na późne lato.

  Na dnie faktu dokonanego - Onet.pl Blog

  Na nich dane nie są zintegrowane: każdy element systemu funkcjonuje w oderwaniu od innych.

  KROWA W KROPKI BORDO

  Weźmy najprostszy przykład, zdjęcie biurka z biblioteki iPhoto. Komputer nie ma pojęcia, czy iMac z lewej i iPad z prawej są „pasującymi" do siebie elementami rozgardiaszu na blacie. Mało tego, nie może nawet stwierdzić, że doniczka stojąca na miejscu klawiatury to obraz co najmniej rzadki; że iPad nie może lewitować nad biurkiem i że prawa strona tego akurat zdjęcia uzupełnia lewą w sposób, w jaki nie mogłaby tego zrobić żadna inna. Z perspektywy maszyny wszystkie piksele to tylko rozległa, pozbawiona jakiegokolwiek znaczenia płachta utkana z trzech liczb (odpowiadających trzem kolorom). Dla nas dany obraz ma sens, gdyż widzimy na nim mnóstwo powiązań.