O czym chcesz poczytać na blogach?

Iluzje

zawieszenie. straciłam wątek. - Onet.pl Blog


-I co teraz? - zapytała.
-Patrz uważnie. Dokładnie za minutę zza tego budynku wyjdą pierwsi uczniowie, w tym ty i ten chłopak...
-Jesteśmy niezauważalni?
-Dokładnie.
 Rzeczywiście, zaraz zza poczty wyszła idealna kopia Ellie i platynowowłosy Ślizgon. Oboje się śmiali.
-Teraz pomyśl, co chciałabyś mu powiedzieć? -  spytał szeptem Tom.
-Hmmm...
 Dziewczyna leniwie zerknęła na Malfoy'a. Śmiał się z szeroko otwartą pyzatą gębą.
-Że ma coś na zębach - zarechotała, przyglądając się z odrazą blondynowi.
 Tom zaśmiał się pod nosem i utkwił wzrok w swojej iluzji. Akurat para przechodziła obok nich, kiedy nagle blondynka powiedziała:
-Wiesz co, Malfoy?
-No?
-Masz coś na zębie.
 Dracon zamknął usta, robiąc się przy tym czerwony jak burak.
-Co ty robisz? - syknęła, prawdziwa Ell.
-Przekazuję twojej kropli astralnej co ma mu powiedzieć - wyjaśnił.
-Ile dałeś za polmby? Bo widać, że nie za wiele... W czwórce masz spory ubytek - zakpiła ponownie iluzja.
-Tego nie kazałam ci mówić ! - syknęła, zadając Tom'owi lekki cios w plecy.
-Nie mogłem się powstrzymać.
 Draco wyglądał żałośnie:
-Elly, Słonko ... Co Ci jest?
-Nie.

WITAJ W MROCZNYCH ODMĘTACH MOJEGO UMYSŁU

W swoim małym, klaustrofobicznym i samotnym świecie. Ja cież pier**** Nie mam już sił

Komentarzy: 0 Tool Ponad Wszystko 2006-05-25 Co można dodać do poniższego, tyle już zresztą powiedziano.... Życie trzyma nas w swych szponach, cialo i umysł, duch i dusza nie pozwalają nam zapomnieć o swej śmiertelności pragnąc zarazem wieczności. Dla mnie każdy dzień to iluzja, iluzja życia, karykatura, synonim egzystencji... Tyle słów, tyle uczuć, tyle pragnień, tyle niespełnionych marzeń, tyle myśli, tylu ludzi, tyle kultur a wszystko i tak nic nie warte. Najlepsza konkluzja na dziś - Do zobaczenia w tym magicznym miejscu w którym uwolnimy umysły od całego tego zgiełku - już wkrótce!!! Tool ponad wszystko......!!!

P.S. Zainteresowanych wyjazdem na koncert zespołu proszę o kontakt: toolmaniak@interia.pl

toolmaniak
Komentarzy:

Jeden z największych spisów na onecie! - Onet.pl Blog

Tak żyła Iluzja. Przez niezliczoną ilość lat tkwiła w lustrze, w magicznym domu, broniąc granicy między Wyobraźnią a Rzeczywistością. Pilnowała, aby Ziemię nie ogarnął chaos. 
Nie prosiła o to, nie chciała tego. Nie odczuwała dumy z powodu pełnionej funkcji. Można powiedzieć, że jej nienawidziła. 
Była dziwną, przez nikogo nieznaną istotą. Złudzeniem, halucynacją, cieniem. Miała moc, ale nie potrafiła jej użyć. Żyła wiecznymi marzeniami, żeby stać się częścią realnego świata, mieszkać z ludźmi, doświadczyć radości oraz cierpienia, towarzyszącego ich życiu. 
Bywa, że marzenia się spełniają... 
Co się dzieje, gdy na świat przedostaje się COŚ? Gdy na świat przychodzi Iluzja - zbyt okrutna, żeby być człowiekiem, zbyt inteligentna żeby być zwierzęciem,.

Zycie Sakury

W dalszej chwili nie mógł się ruszać. Nagle Neil odwwrócił się do Sasuke i Lee, a Kiba do Naruto. Wszyscy chłopcy patrzyli tak na siebie w milczeniu. Nikt nie wiedział dlaczego Sakura ....... zabiła Neil-ego i Kibe. Nie wiedzieli też czy wszyscy tutaj zginą czy ktoś ich uratuje. Nagle Neil i Kiba upadli na ziemię. Obaj chłopcy spojrzeli ostatni raz i ......... umarli.

- Dobra, skończmy już ten całe pożegnanie i zacznijmy dalej walczyć!- krzyknęła Sakura.

 Nagle wokół Naruto wytwarzała się czerwona chakra. Każdy wiedział, że uwalnia się moc lisiego demona. Naruto warknął przerażliwie, a wtedy iluzja przestała działać. Naruto podszedł do Neil-ego i Kby.

- Ty! Zapłacisz mi za to!!! - krzyknął Naruto do Sakury.

- Nie, Naruto! To członek naszej drużyny!- krzyknął Sasuke.

- Mne już to nie obchodzi! Ona posunęła się za daleko!

- Ale Naruto, czy ty zauważyłeś, że ONA NIE JEST SOBĄ !?

- Ale....... jak to nie jest sobą?

- To proste. Ten znak kontroluje jej charę która dochodzi do mózgu.

- Ale to ją nie wytłumacza!!!

Naruto ruszył w stronę Sakury.

- No no, chyba zaczyna się walka. - powiedziała Sakura.

Naruto i Sakura zaczeli walczyć na śmierć i.

glebiazycia.wordpress.com

Nawet tego, że mogę się stresować bądź być spięta czy nieśmiała.

Dlaczego najlepiej jest się skupić na teraźniejszości?

Bo tylko to istnieje! Nie ma przeszłości, nie ma przyszłości, jedyne co istnieje to TERAZ. I tylko teraz możesz coś zmienić, tylko w tej chwili obecnej możesz coś stworzyć. Myślenie o czymś innym odtrąca Cię od chwili obecnej. Nie możesz być w dwóch miejscach na raz: tu i gdzieś w przyszłości myślami. Skup się na TERAZ, poczuj to co jest obecnie w około, właśnie ta jedna chwila. Powstrzymaj myśli, one tylko odrywają Cię od istnienia i spychają do iluzji jaką są przeszłość i przyszłość.

Jutrzejsze rachunki nie są problemem. Podobnie jak rozpad fizyczny. Problemem jest utrata teraźniejszości, a raczej sedno wszelkich urojeń, które z byle sytuacji, zdarzenia czy emocji robi osobisty problem i powód cierpienia. Utracić teraźniejszość to utracić Istnienie. Kiedy wyzwalasz się z czasu, przestaje ci być potrzebna przeszłość jako budulec tożsamości i przyszłość jako narzędzie spełnienia. Jest to najgłębsza przemiana świadomości, jaką można sobie wyobrazić.

Sama zauważyłam, że jak rozmyślam nad poprzednią,.

Shadow of Akatsuki - Onet.pl Blog

Spojrzałem niepewnie na drobną dziewczynę stojącą przede mną. Miała nie za długie włosy spięte z tyłu, na kształt małego krzaczka lub ananasa, zielony mundurek i długie buty. Rzeczą, na którą zwróciłem uwagę jako ostatnią, choć każdy normalny człowiek pewnie zwróciłby na to uwagę już na samym początku była opaska na oku. Przeszyło mnie znajome uczucie. Uczucie, które towarzyszyło mi w poprzednich snach, chyba snach. Wizje, balansowanie między jawą a snem, iluzje, nie byłem w stanie określić co to właściwie było. Przymknąłem oczy starając się wyczulić zmysły. Miałem nadzieję, że poczuję coś z realnego świata, udowodnię sobie, że to tylko koszmar. Po chwili rzeczywiście poczułem charakterystyczny zapach damskich perfum Fumiko, który unosił się tej nocy po niemalże całym jej domu. „Jestem jeszcze w łóżku” –stwierdziłem, powoli unosząc powieki. Jednak nie leżałem w nim, przede mną ciągle stała ta sama dziewczyna. Jej fioletowe włosy zaczęły falować w delikatnym wietrze przedzierającym się przez ściany starego budynku.

Blog Assara

0 2009-04-21

Komentarzy: 0 Taaak..... 2009-04-21 Jestem uzależniona emocjonalnie........to takie głupie uczucie.......pragnę do bólu. Pożądam......czekam z niecierpliwością ,tęsknię....do szaleństwa nieomalże .....ale....?No właśnie.....i tu jest problem.....ja jakaś nienormalna chyba jestem...........chcę.......NIEMOŻLIWEGO.
Komentarzy: 0 Iluzja.......... 2009-04-19 Hm...wiem że nie powinnam....że to bez sensu po prostu....wiem.Ale nie potrafię przestac...jeszcze troszkę,ociupinkę......jeszcze nie jestem gotowa .W mojej iluzji jest mi tak....miło i puchato....i bezpiecznie....kolorowo.....bajecznie.Choć wiem że to.