O czym chcesz poczytać na blogach?

Iluminacja

Suwalszczyna

    Odliczanie - einazcildO
  • NASZA ZIMA ZŁA -IDZIE LUTY
  • Wątki "suwalszczane" w filmie ...
Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna
Kategorie: Wszystkie | WIZ kiedyś | WIZ teraz | Z Kuriera Gołdapskiego | absolutne nowinki | wiz.corp records
RSS
niedziela, 17 stycznia 2010
Gołdap w iluminacji świątecznej

Materiał fotograficzny dosyć ubogi, ale dobre i to. Jak zwykle miasto nie zawiodło. Nie gorzej Olecko i Suwałki ale na razie na warsztat idzie NGO:

i ten sam urokliwy element za dnia

i jeszcze jedno zdjęcie przedstawiające dekorację balkonową - niestety w rzeczywistości efekt jest porażający, a na zdjęciu tylko lekko zaakacentowana odmienność, szkoda.

Wniosek nauwa się jeden - północne miasta mają to do siebie, że potrafią stworzyć klimat, choćby za cenę ulicznych iluminacji, które choć ocierają się o kicz, to jednak dodają uroku

non omnis moriar

Wg swojego widzimisię i stworzyć własny zarys tego człowieka. Mam szacunek do ludzi których zawiodłem dlatego nie mam prawa o nich się wypowiadać ani też karykaturować bo mogą odpłacić mi pięknym za nadobne ale są totalne gazobetony którzy w dupie byli i gówno widzieli i szerzą opowieści dziwnej treści, a bywa najczęściej tak, że są to ludzie których miałem zawsze w dupie i nie wiem co chcą tym osiągnąć, jestem od nih przecież gorszy bo nie biorę " 80 na klatę" czy też nie posiadam nagich fotek swoich byłych dziewczyn, nie jeżdze do termy co weekend i nie jeżdże samochodem który tatuś mi kupił, i mam rudy zarost i jestem chudy ale o dziwo jestem z tego dumny bo nie jestem szarakiem którzy na codzień to robią jest ich naprawdę wielu a ja mam swój świat i swoje kredki i dziewiczego wąsa ale wolę zaskakiwać siebie z dnia na dzień pozytywnie jak i negatywnie niż tkwić w monotonii przeobrażającej się w rutynę. Przepraszam tych których naprawdę zawiodłem i dziękuje tym którzy okazali się prawdziwymi przyjaciółmi i zgnoili mnie i pomogli wstać, a jeśli chodzi o wybaczenie to są die grupy od których pragnąłbym wybczenia : rodzina oraz blond część mojego serca i duszy. To na tyle.

Szczegóły wpisu

Komentarze:
(1) Pokaż komentarze do wpisu „lustro czy iluminacja?”
Tagi:

Osobowe.

Aspekt ciepłej pory roku - niesie za sobą cały ogrom zmian społeczno-kulturalnych. Do parków tłumnie wróciły m.in. ptaki, owady i panowie pijący piwo. A jeśli już o tym mowa, to pragnąłbym nadmienić, że wczoraj doświadczyłem niemal iluminacji, pod wpływem pewnej mistycznej sceny, która rozegrała się właśnie w parku.

Było to tak. Postanowiliśmy pójść z Martą do parku i tak też uczyniliśmy. Ponieważ ławeczek w dębickim parku zbyt dużo nie ma, zmuszeni byliśmy usiąść parę metrów dalej od lokalnych działaczy ugrupowania Panów Pijących W Parkach. Surrealizm zaczął się w momencie, kiedy panowie rechocząc się i rzucając kurwami na przemian, wszyscy jak jeden mąż zamilkli. Zamilkli pod wpływem głosu Boga... no, prawie. W kościele, który znajduje się całkiem blisko tego parku, właśnie zaczęła się msza. Milczenie było kilkusekundowe, ale znamienne. Potem panowie wrócili do swoich zajęć, a w tle leciała msza święta. Parę metrów dalej - w trawie - leżał i dymił niedogaszony, cholernie tani papieros.

Moja iluminacja polegała na zrozumieniu tej dogłębnej prawdy życiowo-metafizycznej, iż każdy ma.

Wenus w futrze

Ale że się nie dodała to (przynajmniej w najbliższym czasie) jej nie będzie. Pozwócie że powtórzę jeszcze raz:
...jak ja kocham blog.pl...
by Sacher 2004-04-29 16:24:13
skomentuj (2)


szczytowanie - dzień drugi
...profilaktycznie przesiadziałem w domku nad książkami... i pisząc długą notkę na bloga której nikt nie przeczyta (spędziłem nad nią 1,5h - to wcale nie jest śmieszne)

Zatem jeszcze raz:
jak ja kocham blog.pl :/

by Sacher 2004-04-29 16:44:21
skomentuj (2)
sacher znajduje sens życia
Jakie to cudownie proste! Jakie niesamowite!
Iluminacja przyszła nadwyraz niespodziewanie, podczas bezmyślnego klikania po sieci. Odnalazłem sens życia, cel w dążeniu do którego będę się realizował, już wiem co chcę w życiu robić:

Chcę...

Budować Pierścienie Nieśmiertelności(TM)!

To wcale nie jest takie trudne jakby się mogło wydawać, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami niejakiego Alexa Chiu zawartymi na stronie:
http://www.alexchiu.com/eternallife/makerin2.htm

Po prostu banał. A jakie korzyści z tego płyną... nie dośc że samemu można zostać nieśmiertelnym, to jeszcze ludzie chętnie takie zabawki kupią... po 25$ za sztukę :)

biosfeera blog

Przypominamy o dzisiejszych tańcach na powitanie wiosny!

Już w czasach pierwotnych ludzie spotykali się, by tańcząc wspólnie świętować. Swobodny taniec otwiera nas na innych. Otwiera nas na świat. Otwiera nas na nowe. A więc zatańczmy razem u progu wiosny. Niech taniec pobudzi nas do życia!

Zapraszamy! Oranna Erb, Izabela Dominko, Tatiana Cichocka.

Zabierz wygodne buty na zmianę!

Piątek, 27.03.2009
od 20:30
wstęp 20 zł


skomentuj (0)

2009-03-27 13:03:28
GODZINA DLA ZIEMI - SOBOTA 28 MARCA O 20.30
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO BIOSFEERY! 
PRZYŁĄCZ SIĘ DO OGÓLNOŚWIATOWEGO RUCHU
I SPOTKAJ SIĘ PRZY ŚWIECACH W INTENCJI ZADBANIA O MATKĘ ZIEMIĘ!

www.wwf.pl

'28 marca o 20.30 ciemność spowije 82 państwa, prawie 2500 miast w tym 65 stolic. Ozdobne iluminacje słynnych budowli oraz światła firmach, instytucjach publicznych i w domach zwykłych.