O czym chcesz poczytać na blogach?

Illuminati

Radiopomostphoenix's Blog | Just another WordPress.com site

W umysły rosyjskich obywateli wszczepia się ideę wyższości zachodniej kultury. Wpajane są tradycyjne wartości zachodu – kult przemocy, złośliwości, pogoń za pieniądzem, rozpustę. Suma wypłacana przez Fundację Sorosa i przeznaczana na osłabienie Rosji wynosi ponad 100 milionów dolarów.

Pucz w sierpniu 1991 pomógł światowej elicie osiągnąć swoje cele. Organizacje wspierające agentów wpływu utrzymują swoje struktury i stają się ważnym elementem reżimu Jelcyna. Opracowali program działania dla nowego prezydenta i dostarczyli mu doradców. W USA otwarto dział prawny ‘Rosyjskiego Domu’. Na jego czele stanął agent wpływu E. Lozansky. Niemniej jednak, wszystkie zasadnicze decyzje podejmowały CIA i Illuminati.
Pewny zwycięstwa Jelcyn nie próbował ukryć fakt współpracy z organizacjami anty-rosyjskimi.
Masoński prezydent USA – Bush powiedział zaraz po zamachu: „zwycięstwo Jelcyna jest naszym zwycięstwem”. Ówczesny dyrektor CIA, mason R. Gatek, na Placu Czerwonym wykonał swój „marsz zwycięstwa” dla stacji telewizyjnej BBC.
Oczywiście, Jelcyn był tylko marionetką CIA. Ale 16 listopada 1991 roku nagrodzony został stopniem – rycerza dowódcy Zakonu Maltańskiego. Bez cienia wstydu on pozuje do kamery w jego stroju.

Rozwój masonerii w Rosji

Od tego czasu nastąpił rozkwit organizacji masońskich w Rosji. Ich członkowie swobodnie krążą po kraju organizując spotkania i nowe.

Ukryta Władza

Długoterminowego spisku w celu ustanowienia Nowego Porządku Świata. Dzisiaj ten nowotwór rozprzestrzenił się na wszystkie instytucje, publiczne i prywatne, w tym organizacje charytatywne i kościoły. W rezultacie ludzkość zapadła w śpiączkę, zachorowała lecz nie jest w stanie rozpoznać choroby a tym samym zwalczyć ją.

Jak mówiłem głównym zródłem tej diabelskiej konspiracji są kabaliści (Illuminati), rodziny arystokratyczne zarządzające międzynarodowymi bankami. Kontrolują większość korporacji, przede wszystkim media a także polityków, tym samym zapewniając sobie dalszy wzrost tego nowotworu.

Oto garść symboli wzorowanych na motywach Illuminati. Politycy i celebryci uwielbiają pokazywać wszystkim znak Baphometa czy wymieniać się masońskimi uściskami dłoni.

Instrumentem tej kontroli jest masoneria, kabalistyczne tajne stowarzyszenia. Mówiąc najprościej, twoja pozycja w masonerii i w społeczeństwie będzie rosła wraz z twoją chęcią do służenia Lucyferowi oraz zdrady twojego narodu.

DEMOKRACJA

Demokracja jest maskaradą. Pewnie, możemy zdecydować gdzie położą kanalizację, ale rzeczy najważniejsze nie zależą już od nas. Wszyscy.

Zenobiusz ,ostrzega.!!!

  Jestem dzieckiem Bog… on Nasi kapłani.Ksiądz Adam …
  Silonius on Ktoś rozpowszechnia w internec…
  zenobiusz on Kim jest Bóg Najwyższy,który n…
  zenobiusz on Ktoś rozpowszechnia w internec…
  zenobiusz on Objawienia M.Kordas,kto za tym…
  zenobiusz on Objawienia M.Kordas,kto za tym…

Kłamstwa Illuminati. Obcy są upadłymi aniołami, obraz prawdziwego Nephilim

End of Darkness - Onet.pl Blog

-Próbuj. Tylko potem nie jęcz, że boli. –mruknęłam.

-Eterny. –stwierdził niezadowolony. –W takim razie porozmawiajmy. –syknął.

-Jak łatwo można się z tobą dogadać. –rozłożyłam ręce z uśmiechem. –Porozmawiajmy, tylko nie tutaj. –dodałam, rozglądając się. Ani żywej duszy.

   

-Sprawa pierwsza. –mruknęłam, rozglądając się po cichej piwnicy Illuminati. –Opowiedz mi o przygarniętym przez Asakurów chłopcu… I powiązaniach.