O czym chcesz poczytać na blogach?

Illinois state university

TARNOWSKIE GÓRY_CHICAGO_by_evek

Było szaro i pochmurno... po południu zaczęło padać i tak już do niedzieli wieczór. ale zanim zaczęło padać, to zobaczyłam paradę, jaka przeszła po ulicy State z okazji Memorial Day. zadziwiają mnie ci weterani, którym się chce maszerować o laskach, jechać na wózkach - głównie weterani z Wietnamu. zdjęcia z parady.I perspektywy na wieczór - pogodowe - były na tyle korzystne, że wyruszyłam do Parku Milenijnego. pierwszy koncert w tym sezonie zagrała tam orkiestra z Northwestern University - Symphonic Wind Ensamble. Dyrygowała kobieta - Mallory Thompson. Na trąbce rewelacyjnie zagrał Colin J.A. Oldberg, a całość poprowadził radiowy głos -.Byłam w downtown i poznałam gościa, którego lubię od czasów kampanii wyborczej i który próbuje podreperować bardzo dziurawą kasę stanową  - Dan'a Rutherford'a, Illinois State Treasurer, czyli skarbnika stanowego. gościu zawsze się usmiecha i zawsze ma czas dla ludzi - żeby pogadać, żeby odpowiedzieć na pytania czy po prostu.

jagoda - Onet.pl Blog

Kansas, i Florydy, w końcu zamieszkując w Little Rock. Tam w 2000 Amy Lee ukończyła naukę na Pulaski Academy. Przez krótki czas chodziła także do Middle Tennessee State University. Obecnie mieszka w Nowym Jorku.

Gdy miała sześć lat, zmarła jej młodsza siostra Bonnie (upamiętniona w utworze "Hello" z albumu Fallen oraz.

Exignorant's Blog | Just another WordPress.com site

1. Meadows, D. H. et al., The Limits to Growth (New York: Universe, 1972).

2. W. R., Overshoot (Urbana, IL: University of Illinois Press, 1982), Gever, J. et al., Beyond Oil: The Threat to Food and Fuel in the Coming Decades (Cambridge, MA: Ballinger, 1986).

3. Daly, H., Toward a Steady State Economy (San Francisco: William Freeman, 1973), Lovins, A., Soft Energy Paths (Cambridge, MA: Ballinger, 1977).

4..

♦♫♦.+*~*+.J.O.N.A.S.B.R.O.T.H.E.R.S.+*~*+.♦♫♦ - Onet.pl Blog

12 Aug 2008 11:00
Verizon In-Store - Garden State Mall
20:00
First Midwest Bank Amphitheatre Chicago, Illinois
20:00
Bryce Jordan Center University Park, Pennsylvania