O czym chcesz poczytać na blogach?

Ile zarabia nauczyciel

Blog fafo

Ino se strugom ten kołecek. A on znowu zjad i trach!!! mie pesteckom w oko. A jo nic i dalej strugom... A on łostatniom cereśnie, rzucił mi torebke pode nogi, wstał i tak niesceśliwie potknoł, ze upadł na ten kołecek, com go strugoł. I tak, panie, coś ze 27 razy...

Komentarzy: 0 Teraz jedne z najlepszych o NAUCZYCIELACH!!!! 2006-04-16 Czy nauczyciele dostają pensje?
- Oczywiście!
- To niesprawiedliwe! Więc dlaczego my - uczniowie - zawsze musimy odwalać za nich całą robotę?

Lekcja w szkole w czasach paleozoiku. Nauczycielka wykuwa na kamiennej tablicy pytanie: Ile to jest 2+2? Wzywa do odpowiedzi Jasia. Ten nie zna odpowiedzi i zastanawia się. Nagle słychać straszny huk i unoszą się tumany kurzu. Nauczycielka pyta surowo:
- Dzieci! Kto rzucił ściągę?!
O Jasiu!! 2006-04-16 W szkole. Trzecia klasa, lekcja matematyki. Miasto - Cieszyn.
- Aniu, co robi twój tata?
- Jest nauczycielem w przedszkolu.
- A ile zarabia?
- 760 zł.
- A mama?
- Mama jest bibliotekarką i zarabia 640zł.
- To ile wynosi wasz budżet?
- 1400 zl miesięcznie.
- Bardzo dobrze, piątka. Jasiu, a twój tata?
- Mój tata jest celnikiem na.

Dziewczynki03

Dni były pełne barw
Teraz wszystko znikło jak czary
Dlaczego odszedłeś co zrobiłam źle?
Dawałam wszystko, a w zamian nic,
no powiedz czego nie dałam?
Łzy płyną po policzkach mych,
jak krople deszczu po szybie.
Ile łez wylać mam byś znów wrócić mógł.
Cierpię, bo Kocham Cię
Pamiętaj, że Kocham i będę Kochać zawsze!


5. Czy nie powinieneś teraz być z kolegami w pubie?

6. Tak mnie podniecasz kiedy jesteś pijany!

7. Oczywiście kochanie, za rok tez będziemy mieli rocznicę ślubu. Idź obejrzeć mecz z kolegami.

8. Słuchaj, zarabiam wystarczająco dużo. Po co ty masz pracować? Lepiej naucz się grac w pokera.

9. Kochanie, nasza seksowna sąsiadka założyła swoja nową minispódniczkę. Musisz to zobaczyć!

10. Nie i jeszcze raz nie! Ja wezmę.Szczepienie.

Kradną ze szkolnej kuchni ziemniaki i robią z woźną frytki.

Naraża kolegów na śmierć, rzucając kreda po klasie.

Kowalska i Józwiak nie chcą podąć swego nazwiska.

Zamknął nauczyciela na klucz i odmówił zeznań.

Wyrzucił koledze czapkę przez okno ze słowami: "Jak kocha, to wróci".

Zwalnia się z lekcji. Mówi, ze boli ją głowa, a potem widzę ją z przystojnym.

pichciugeniuszem - Onet.pl Blog

W szkole. Trzecia klasa, lekcja matematyki.

- Aniu, co robi twój tata?

- Jest nauczycielem w przedszkolu.

- A ile zarabia?

- 760 zł.

- A mama?

- Mama jest bibliotekarką i zarabia 640zł.

- To ile wynosi wasz domowy budżet?

- 1400 zł miesięcznie.

EMANUEL

Brałem też pod uwagę porę dnia, stan psychofizyczny, ilość snu, ilość i jakość zażywanej substancji. Tak, kiedyś w drugiej klasie już liceum, przedstawiłem własny projekt pt. "Wpływ używek na młody organizm człowieka". Dyrekcja, pedagog, nauczyciele nie mogli przestać wychwalać mnie za dociekliwość, bardzo dobrze przedstawione dane i taką autentyczność prezentacji. Ubaw miałem nieziemski, klasa rechotała, bo oni przecież znali mnie i moje wyczyny. Co do rodziców, to szachy dały.Przez chwilę zastanowiła się, czy i ona jest klonem swojej matki. Piękne, czarne włosy odziedziczyła po niej no i dośc zgrabne nogi, ale oczy - duże i niebieskie to już spadek po ojcu. Tak naprawdę nie zna tego faceta. Wie, co lubi jeść, ile zarabia, czego oczekuje od niej i chyba kocha swoje motocykle. Oni to obcy świat, jej mały mikroskopijny światek nie pomieści tych dwoje, nie ma dla nich miejsca ani zainteresowania. Usiadła przy koniaku, czuła ciepło a żywy ogień pobudzał jej.

Moja córka, ... i ja

Co się dzieje w środku. Widok jej chodzącej na palcach od drzwi do drzwi i zerkającej do środka - bezcenny. 

Przeczytałam komentarz pod ostatnim wpisem. Ktoś skrytykował słowo "kibel"  - w "ustach" nauczycielki. Pozwolę sobie skomentować. Nie jestem w szkole i nie piszę dla uczniów. Słowo "kibel" nie jest też gorsze niż słownictwo polityków, lekarzy czy innych wypowiadających się publicznie. Mamy. Kibel 2011-10-27 Nowa wicedyrekcja przechodzi samą siebie.
Na imprezie z okazji Dnia Nauczyciela wyliczyła, kto ile zarabia, z podkreśleniem, że ona jest dopiero na czwartm miejscu.
W nawiązaniu razem z główną dyrekcją podliczyły, że koleżana ma za dużo nadgodzin i kombinują, jak je jej odebrać. Ja więc na indywidualne raczej nie mam co.

Dorosłe Życie - Onet.pl Blog

Mieliśmy przez wakacje.

Weekend cudowny wspólne wygłupy rozmowy,wieczór z dobrym filmem i winem czego chcieć więcej.
Czasem, tak siedząc zastanawiamy się jaką mamy przyszłość Ja kończąc studia jaki mam start? Marcin zarabiając tyle ile zarabia, trudno samemu się z tego utrzymać. Jak ludzie mają w Polsce zostać skoro tutaj nie ma dla nas godnej przyszłości. Przecież my nie chcemy dużo, chcemy mieć godne warunki do życia, a nie od 10 d0 10 :(.


Czas.Rodzicom,że ma kogoś a oni zareagowali tak jak by świat się skończył,kazali się jej wyprowadzić, powiedzieli czego Ci brakuje,ze znalazłaś sobie mężczyznę dodam że to żadna patologiczna rodzina wręcz przeciwnie oboje z rodziców są nauczycielami ;/;/ strasznie dziwna reakcja nie rozumiem ich przecież dorosłe jesteśmy w tym roku kończymy 24 lata,a zachowują się jak byśmy miały 15. Powinni się cieszyć, a nie robić taką aferę;/ żal mi jej strasznie.Tak ważny etap w swoim życiu STUDIA. Tato czemu nas zostawiłeś i nigdy nie zainteresowałeś się naszym losem, przecież Ja tylko chciałam żebyś mnie Kochał i chodź na chwilę był ze mnie dumny.
Teraz kiedy staje nad twoim grobem, myślę ile straciłeś i ile Ci już nie powiem :( Nigdy mnie nie znałeś, a Ja mimo tej krzywdy którą nam zostawiłeś TĘSKNIE..... ;( Dlaczego tak jest, czasem nie mam sił :(Zaczynam pisać bloga, o swoim życiu o tym co czuję. Biorę się.

pauljohns blog

Nie zwlekając, udałem się da lasu. Za chlebem, za robotą, za szczęściem. Okazało się, ku mojemu smutkowi, że zwyczajny robol może zarobic o wiele więcej niż tak zwany uymysłowy!!!Uwierzycie? W ciągu tygodnia zarobiłem półtora patyka. Jako nauczyciel - jeśli nim zostanę - zarobię niecałą połowę z tego. Czy to nie jest skandal. Od takich faktów opadają mi po prostu ręcę. Pierdolona demokracja! Niedługo inteligenci wymrą, bo wszyscy pospiesznie zamienią się w robotników. Jak.Jestem jeszcze za bardzo.
Poratowaliśmy potrzebującego.
- Takie wypimprzone. Małe Pamelki. Cycki im wylewały się zza staników. Pipki miały staniki tylko sobie. Co za czasy. Za moich tak nie było. Wziąłbym taką jedną, ale wiecie ile one mają lat?
Marcel spojrzał na na wyczekująco.
- Ze czternaście? - mówiąc to miał minę odkrywcy naowego lądu - albo piętnaście? No i jak by się to skończyło? Ktoś by doniósł i wylądowąłbym w pierdlu. Musiałem sobie.Pieniądze i cycusie 2003-07-29 15:59:21


29 lipca

Przeczytałem w jakiejś kolorowej gazetce o zarobkach najbogatszych i najsławniejszych Polaków. Nie muszę chyba Wam mówić, że dziwnie się czułem, dowiadując się, ile zarabia taki Kulczyk,Dudek, Linda, Wiśniewski czy na przykład Małysz. Wyznam tylko, że troszkę się spociłem. No i na chwilkę głos mi odebrało. No i...ale bez mazgajstw. Po tej pouczającej lekturze stanąłem przed lustrem i gapiłem się w.