O czym chcesz poczytać na blogach?

Ikona

Tamagotchi na zawsze - bloog.pl

Zdrowia -
Tutaj możemy sprawdzić status naszego Tamka. Czy jest może głodny ? Jakie ma poczucie humoru ? Tutaj się tego wszystkiego dowiemy ^^ Kiedy Tamasek pójdzie, do szkoły i pozna przyjaciół, co spowoduje założenie zespołu muzycznego - będą znajdowały się tu też informacje, o członkach zespołu twojego Tamcia^^ Ważną rzeczą, jaką tu sprawdzimy są również punkty życiowe Tamka (ton, rytm i oryginalność) oraz rodzaj muzyki, który jest preferowany, przez naszego Tama^^Znajdziemy tu też wiele innych, przydatnych rzeczy : D

2 ikona -
jedzenie -
Znajduje się tu jedzenie oraz przekąski, które są podpisane ^^ Gdy nasz Tama lubi pewną potrawę- ukaże wesołą minkę, a kiedy nie lubi danej potrawy, będzie odmawiał spozycia danej potrawy, co ukaże się na jego twarzy :C Be! Dostępne jest tu również dziecięce jedzonko, przecierek oraz mleczko w buteleczce ^^ Nasze Tama zawsze będzie mogło to spożywać, lecz nadejdzie czas, gdy trzeba będzie poeksperymentować z czymś innym :D
Ciekawostka: W Music Star jeden Tamek, może mieć więcej,.

Charmed-elite - Onet.pl Blog

Odwiedzają Victora, nadal chcą zabrać księgę.W domu Phoebe przewiduje przyjście demonów wypowiada zaklęcie, które zabija wszystkie osoby prócz trzech sióstr gdy w domu znajduje się dwóch Victorów, Prue wkłada na palec jednego z nich pierścień, siostry wypowiadają zaklęcie, dzięki amuletowi Victor przeżył, na drugi dzień Ojciec umawia się z córkami na kolacje, jednak nie przychodzi przysyła list z kasetą siostry razem oglądają gwiazdkę z przed kilku lat.Do domu przychodzi Leo by przeprowadzić remont domu.

Dodatki: (Bazy Pod Ikony, kopiowanie tylko z podaniem (c) )
      
      
..............................................................

SEZON 1 / odcinek 4: 
Dead Man Dating
[Umawiając się z trupem]
  Zbliżają się urodziny Prue, Andy zaprasza ją na weekend do.

Urbanstyl

  Dodaj do ulubionych:

  Lubię
  Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.
   

  Informacje o urbanstyl

  over 15 years in the interactive marketing, customer care, marketing and IT. good portfolio of successful projects and processes changes in corporations I worked. I love art. My life without any art will be poor. My dream is to combain the art, IT and marketing into the successful business. Let's see. Maybe it is possible.
  1 Comment

  Posted by urbanstyl w dniu 2011/05/12 in malarstwo, meble, projektowanie, styl życia, wystrój wnętrz

   

  Tagi: ikona, klasyka, ortodox, piękno, styl

  withmee - Onet.pl Blog

  ;]

   -----------------------------------------------------

   WYGLĄD DZIEWCZYN

   Corri, na zdjęciu ja, robione samowyzwalaczem ;]

   Kategoria : OUTFIT

   Koszula New Yorker, Bluzka czarna dostępna wszędzie, spódnica D&G, rajstopy czarne i czerwone

   Okazje: randka, walentynki, spotkanie z kumpelą

  Oto on:

  --------------------------------------------------------------------

   GRAFIKA

    Corri

   Typ: Ikonki

   Ilość: 9

   Inne ikony dostępne na: imageshack

   Kopiujesz? Daj CREDIT i napisz w komentarzu ;]

    

    

     

   REKLAMY

  http://inviting.blog.onet.pl/

  Blog przemyśleń. Autorka opisuje codzienność, ale w niecodzienny sposób. Bardzo lubie czytać jej notki. Czasami czuje się tak jakby miała takie same problemy co ja. Hehe. Polecam

  Cudna grafika, inna niż zawsze. Czasami autorka dodaje coś od siebie, coś co jej się podoba. Blog estetyczny, prosty i łatwy do.

  art folie |ärt fôˌli|

  Sprzed VIII wieku jest zespół zabytków w Rawennie. Do najlepiej zachowanych należą mozaiki przedstawiające cesarza Justyniana i jego żonę Teodorę wraz z orszakiem, umieszczone w prezbiterium kościoła San Vitale. Pozy, gesty, układ szat są dostojne i schematyczne. Twarze natomiast są portretami wiernie odtwarzającymi rysy pary cesarskiej i wyższych dostojników.

  Matka Boska Włodzimierska

  Matka Boska Włodzimierska

  Skarb Rosji, cudowna ikona Matki Boskiej Włodzimierskiej jest najbardziej znana w krajach zachodnich. Jest ona najstarszą ikoną bizantyńską Eleusa (Matka Boża Serdeczna).

  Ikona Matki Boskiej Włodzimierskiej jest znana w Rosji od 1131 r., kiedy to została przywieziona z Konstantynopola do Kijowa. W r. 1395, ikona znalazła się w Moskwie i trzykrotnie to miasto zostało uratowane od inwazji z Zachodu, dzięki cudownej interwencji Matki Boskiej Włodzimierskiej, do której gorąco modlono się o wstawiennictwo.

  grafika-by-rafal blog

  Mam już jedną z jego płyt i w najbliższym czasie mam zamiar wybrać się po drugą, tylko kasę dostanę, bo na razie wykorzystałem wszystko na ciuchy. ;D 

  Tyle, na razie. 

  grafika-by-rafal 2011-07-02 14:54:40
  skomentuj (15)
  Beverly Hills, 90210: nagłówki, obrazki.


                          

  Witam wszystkich! Zachęcam do wklejania powyższych ikonek na swoje strony internetowe, oczywiście informując mnie o tym poprzez komentarz i napisać na swojej stronce skąd ikonki pochodzą. ;D Ja bazy pod te ikony mam z bloga http://grafika-lexi.blog.onet.pl. Już po czy przed wakacyjnym wyjazdem? Ja jeszcze przed - dzisiaj wieczorem dopiero jadę. Nad nasze polskie morze. :3 Tam najlepiej! Ale jakoś pogoda nie jest wakacyjna. :( Wejdź. :| W przyszłym tygodniu ma być lepiej - oby. ^.^ Dziś notka o serialu 90210, który sam lubię i myślę, że dużo osób też. Notka miała być wgrana zamiast tej wcześniejszej, bo już miałem zamysł na nią i kilka.