O czym chcesz poczytać na blogach?

Ikea family

Never Ending Story

W łóżku, gdy w pokoju obok impreza na całego i pląsająca K. Za tą colę znalezioną pod łóżkiem, za poranne posiedzenie na tarasie przy Stingu, Mozarcie i naszą lejdi.
I cieszę się E. jak głupia z tych kilku esemesów po półrocznej przerwie.

Jestem złym człowiekiem. Jestem cyniczna, oziębła i mało sympatyczna. Wszystkich naokoło obgaduję, słucham Kelly Family i myję zęby szczoteczką babci K.
To chyba nie jest mój szczęśliwy dzień. To chyba nie jest mój szczęśliwy okres w życiu. Wbrew tym cholernym pozorom, które staram się zachować.
:((30.05.2005 :: 10:19 Komentuj (10)

No dobrze, jest lepiej. Psychicznie uspokojona, fizycznie wkurzona. Jest mi gorąco. Gorąco, gdy.(8)

Mój aktualny kolor włosów niezwykle mocno gryzie się z krwisto czerwoną szminką, lecz ja przecież o tym doskonale wiem. Wszystko co oryginalne jest lepsze (dżinsy, dolary, kompakty). Jak dobrze, że jest ktoś taki jak tofik, wprowadzający mnie w świat dorosłych.
W taki właśnie sposób odchorowuję zachrypnięte i bolące gardło. Jadę sobie na obiad i zakupy do Ikei. W czerwonej szmince i obciętych (sic! przemilczę.) malinowych włosach. Kupuję sobie puszki w kolorowe kropki (nie wiem po co.), jem lody i pokazuję faka grupce wylansowanej młodzieży (te piękne nażelowane włosy i brokaciki na sukieneczkach.) W takim tempie prawdopodobnie wyzdrowieję za pięć miesięcy.

Jeśli napiszę, że właśnie dziś, w tą pochmurną,.

AmyDiamond.prv.pl « Strona poświęcona młodej piosenkarce Amy Diamond. Zobacz zdjęcia i informacje o niej. Znajdziesz tu także teksty jej piosenek i usłyszysz jej wspaniały głos.

MinstoraDag wraz ze sklepem Ikea organizują aukcję, w której można wylicytować wielkszą szklaną witrynę przygotowaną przez Amy. Wystarczy napisać na family.jonkoping@ikea.com i powiadomić ich o twojej oferowanej sumie wraz z danymi.

Aukcja trwa do 31 sierpnia, a pieniadze uzbierane podczas jej trwania zostaną przeznaczone fundacji MinstoraDag zajmującą się chorymi na raka dziećmi.

franceska blog

Trochę, obiecuję, że przyjdzie czas kiedy będę mogła oddychać samodzielnie.
teraz jeszcze siedzę znużona w twoich wielkich spodniach od piżamy, choć nie ruszyłam dziś grzebienia a naprawdę potrzebowałam. uciekłam tu do ciebie, choć jeszcze nie wróciłeś do domu. czekam. chcę się z tobą schować, zniknąć na naszym brudnym balkonie
marzy mi się fotel ratanowy z ikei, chciałabym iść z tobą do kina i jechać na koło, wybrać jakieś starocie do domu, zaprosić cię na drinka do regeneracji i sprawić ci jakąś przyjemność, chciałabym pójść do tego małego sklepiku z piernikami i wybrać sobie jakieś małe pachnące ciastko. może do ogrodu saskiego podreptać za rękę..
powiedz, że zaraz będziesz
powiedz, że bardzo mnie.Nadętym czeka.
lalala:)))

(uwaga, poziom euforii informuje nas w tym przypadku o tym, że najdalej za parę godzin nastąpi zjazd w dół z płaczem i przekonaniem o wrogości otaczającego świata. proszę szykować parasole)


franceska 2006-05-27 14:42:59
skomentuj (0)


mm...
Who
Who am I to be blue
Look at my family and fortune
Look at my friends and my house

Who
Who am I to feel deadend
Who am I to feel spent
Look at my health and my money

And where
Where do I go to feel good
Why do I still look outside me
When clearly Ive seen it wont work

Is it my calling to keep on when Im unable
And is it my job to be selfless.

MóJ sŁoOdziUtKi bLoOgAsZeK ;**** - Onet.pl Blog

XD ZaJeBiAsZcZa gIeRkA :*****

NiE mAm cO rObIc... NuDzi  mI sIe, a Na kOmOeWcZcE nIe PoGrAm bO sIe RoZlAdoWalA X/

JuTrO mAMa  nA oBiAdEk PiZzE rObI =D  Mi RoBi sPeCiAlNA oDdZiElNiE, Bo Ja koFFaM PiZzE z OwOcAmI MoRzA!!!!! I dLa tEgo Mi zRoBi z OwOcAmI mOrZa a ReSzcIe fAmIlY ZwyKlA :)))

DziSiAj PrAkTyCzNiE nIe WyChOdZiLaM z dOmU xC ZaL.....  NiE mIaLam Z  kIm A PoZatYm NiEt cHcIaLo Mi sIe ;//

ZaRaZ 14 LuTy i WalEtYnKi.... NiE wIeRzE zE tEn CzAs TaK sZyBkO lEcI!!!!!

IdE, SoRkI lUdZiSkA, AlE.W KwIaTki (rOzOwo FioLeToWe nA bIaLyM tLe.) FiRaNki PoMaRaNcZawE (sA tyLkO dLa oZdObY, bO z nicH nIe kOeZysTaM, a TaK LaDnIe wYgLaDA) TeLeWiZoR dUzY - PlAzMoWy. EkRaN mOnItOrKa tEz, aLe mNiEjSzY niZ TeLeWiZoReK, lEcZ pRoStOkOntNy. KomPuTerKi dWa - StaCiOnArnY i LaPtOpIk. LapToP kUpIoNy tYlkO po to vYm mOgLa gRaC w sImSy 3 Bo Na sTacIoNarNym zA mAlO mIeJsCa ;// MeBeLkI w KoLorZe KrEmOwYm z IkEi... BiOrKo TeZ. Na bIoRkU CzErWoNA nAmPkA z bIeDrOnKi. WiSi tEz tAbLiCa kOrKoWa Ze zDj z RoZnYcH iMpReZeK i WyCiEcZeK sZkOlNyCh. I wIsI tEz kAlEnDaRzYk mOwIaCy kIedY i iLe dNi mAm oKrEs... LoZkO To TaKa rOzKlAdAnK KaNaPa. FiOlEtOwA, aLe jAsNiEjSzA oD sCiAnY.Na nIeJ pElNo kOloRoWyCh PoDuSzeK. i mIs z AllEgRo - ZyzIo. Z AuKcI HaRyTaTyWneJ. A!!! I sToLiKnA sRoDkU pOkOjU! Sa nA nIm SzKlaNkI (JaK.