O czym chcesz poczytać na blogach?

Iitv

Knight Rider: The Series || Świat Nieustraszonego - Onet.pl Blog

Letnia ramówka TVP jest niczym jak święta bez Kevina (...) na Polsacie. Trudno, da się to przeboleć.
Wspominałam również jakiś czas temu, że powoli są powtórki seriali i filmów z wakacji. To prawda. Ale oprócz tego ramówka się powtarza. Pamiętam, że sporo czasu przed naszym Nieustraszonym puszczany był serial Terminator: Kroniki Sary Connor. Oglądałam ten serial kiedyś, a teraz jakoś mam lenia, by obejrzeć ponownie. Zresztą, jest on na iitv.info. Do czego zmierzam? Być może istnieje prawdopodobieństwo tego, że i my doczekamy się powtórki.

I w końcu dobra wiadomość dla osób nieposiadających własnego serialu na komputerze. Na stronie iitv.info pojawiła się większa liczba zaginionych odcinków. Do pełnej kolekcji brakuje tylko 5. Miejmy nadzieję, że te kolejne 5 też znajdą się na swoim miejscu i zwolennicy oglądania online będą mieli dostęp do serialu. Osobiście nie jestem za oglądaniem filmów i seriali na takich stronach z powodu limitu, który i tak się da oszukać, a także z powodu.

_-_Straszne_opowieści_-_

To wszystko jednak nie było tak kolorowe jak się wydawało, jego dziewczyne zabił ten sam demon który przed laty odebrał im matke. Ze względu na zaginięcie ojca mężczyzn, postanowili go znaleść i pomścić śmierć młodej dziewczyny. Dean i Sam zwalczali demony jeżdżąc w różne strony świata...Stona którą zaraz podam jest całkowicie bezpłatna, jedyną jej wadą jest to że po 72 minutach wyczerpujemy limit oglądania i musimy odczekać 72 minuty aby znów oglądać. Razem z moimi 2 przyjaciółkami od serca (Natalią i Anią) jesteśmy wielkimi fankami tego serialu i nie raz mało co nie przyprawił nas o zawał serca xD  Podzdrawiam i życze miłego oglądania :) 


www.iitv.info/supernatural/

The Vampire diaries [ CW ] - Onet.pl Blog

http://paul-wesley.blog.onet.pl/

 

 

http://vanesssahudgens.blog.onet.pl/

 

http://bella-edward-love-forever.bloog.pl/?ticaid=698f9

 

 

 

http://gossipxo.blog.onet.pl/

 

http://zapowiedzi-filmowe.blog.onet.pl/

 
 
________________________________________________________
 
Odcinki Vampire diaries możecie obejrzeć pod tymi adresami ;
 
http://iitv.info/the-vampire-diaries/
 

Vampire Diaries: I Love You Ever And Forever - bloog.pl


Klaus to jeden z pierwotnych wampirów. Jest, albo raczej był, synem Michaela, wampira/człowieka, który kazał swojej żonie czarownicy zamienić ich i ich dzieci w wampiry, dla ich bezpieczeństwa. Klaus i jego siostra, Rebecca, uciekali od Michaela od ponad 1000 lat, ale podczas ataku na Klausa, który zorganizował Damon, Elena, Alaric i (dodatkowe i niespodziewanie) Katherina oraz Stefan. Damon miał zabić Klausa, ale Stefan rzucił się na brata i tak pomógł Klausowi zabić Michaela. Więcej szczegółów znajdziesz na temat tej akcji na iitv.info w Pamiętniki Wampirów w sezonie 3 ostatniego odcinka.

A czego chce Klaus?
W serialu chciał zabić Michaela i obudzić całą swoją rodzinę, ale Stefan nie podzwolił mu na to. ( to też możesz się dowiedzieć w ostatnim odcinku 3 sezonu) U mnie, Damon sądzi, że Klaus rząda zemsty, ponieważ Damon nie mal go zabił, ale się myli. Czego naprawdę chce Klaus, dowiecie się w 5 rozdziale, ale nie dowiecie się tam wszystkiego. Powiedzmy, że to dopiero przedsmak tajemnicy, kto chce zabić Damona i nie tylko jego. Spokojnie, nie chodzi o Elene. :)