O czym chcesz poczytać na blogach?

Iii liga

Gryf Słupsk !!! - Onet.pl Blog

Zapominali o mniejszych. Sarna dzięki temu zdobywał gole...

Najlepszy zawodnik: przyjmując, że podsumowanie ma wymiar jednak subiektywny, graczem, który najrówniej prezentował się w całej rundzie był właśnie Sarna. Gdy przybywał do klubu, wydawało się, że jest za słaby fizycznie na zdominowaną przez kwadratowych mięśniaków III ligę. Wychowanek Amiki udowodnił jednak, że jest najbardziej kompletnym piłkarsko zawodnikiem. Jego kwestionariusz mógłby brzmieć: rajdy po skrzydle - ok, gole z pierwszych podań - ok, wymiana pozycji z lewej obrony na prawą - ok, umiejętność ustawienia się - ok, zepchnięcie napastnika rywali do linii - ok, krycie - ok.

prezespolonii.blog

Tagi: piłka nożna, piłka ręczna, hokej na trawie, ks polonia środa

skomentuj (3)

Mamy komplet! 2011-07-24 08:37:11

W sobotę, po sparingu  z Płomykiem podpisalismy kolejne umowy z zawodnikami na grę w Polonii w III lidze. Na dzień dzisiejszy mozna powiedzieć, że skład na rundę jesienną mamy skompletowany. W porównaniu z zespołem, który wywalczył awans praktycznie tylko na pozycji bramkarza mamy duze zmiany. Odszedł od nas Adrian Lis , który jest juz w Polonii Warszawa a także Szkudi i Dźwieku. Szkudlar był w Polonii dobre kilka lat i wiele razy.

Polonię i dzieki temu mamy w Środzie bardzo dobrą atmosferę a co najważniejsze bardzo dobry zespół. Jesteśmy tylko beniaminkiem więc trudno teraz mówić o naszych szansach ale łatwo skóry nie sprzedamy. Oj bedzie się działo, i oto własnie chodzi.

Tagi: piłka nożna, janicki, bekas, iii liga, polonia środa

skomentuj (1)

Za tydzień rusza III liga! 2011-07-31 21:13:48

Własnie wróciłem z Wronek, gdzie dziś Polonia uległa w sparingu zespołowi Alki Larnaka 0:4. Cypryjczycy byli druzyna lepszą, ale także my zaprezentowalismy sie.

Wszystko o marketingu i nie tylko

Z tego kryzysowego dołka.

Ogólnie rzecz biorąc to ligę prawdopodobnie wygra BKS, ale czy na pewno? Trudno powiedzieć. Jedno jest pewne, na pewno zadania nie ułatwi sytuacja finansowa tego klubu. Skałka zaś posiadając inwestorów ze Słowacji będzie w stanie zdziałać o wiele więcej aniżeli przypuszczano jeszcze kilka lat temu. II liga zachodnia tylko czeka na tak utytułowane ekipy.


Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

.

FC GRUNWALD

Kwestia dogadania terminów. Sparingi będziemy grali w godzinach wieczornych, lub w soboty na Promienistej. Koszt wynajęcia boiska na półtorej godziny to 100zł od ekipy. Na 17 sierpnia (godzina 21) mamy już ustalony sparing z Kunarinhos – Kuny poczyniły dużo wzmocnień i powstaje z tego nowy zespół, który po spadku do III ligi ma ambitne plany na powrót do II ligi. Oprócz tego mam namiary na ekipy: Kate Nacio (III liga), Forfiter (II liga), Decathlon Team (I liga), Niereal (I liga), oraz parę młodszych zespołów które dopiero zaczynają przygodę z Red Boxem.

Jak widzicie chętnych do gry nie brakuje, brakuje za to trochę chęci z waszej strony,.