O czym chcesz poczytać na blogach?

Iframe facebook

Skuteczny e-marketing

Zaczyna się bardzo fajnie rozwijać. Cały czas pracujemy nad rozwojem grup, które można przyrównać do fanpage, gdzie marka otrzymuje możliwość indywidualnej i elastycznej komunikacji z odbiorcami. Jest tam mnóstwo gotowych narzędzi do wykorzystania: galerie zdjęć, kwizy, iframe’y do osadzania aplikacji zewnętrznych. To środowisko będziemy nadal rozwijać i chcemy stworzyć cały ekosystem dla marketera przydatny na każdym etapie komunikacji marki.

Written by Mirek Połyniak

21/03/2012 @ 08:59

Napisane w ogólne, social media

Tagi: facebook, joanna gajewska, nk

w-stajni-i-w-stdninie blog

Na stronę fundacji Viva ! Każda pomoc się liczy !!! Twierdzisz, że nie możesz zbyt wiele zrobić a chciałbyś ? Jeśli tak to największą pomocą od Ciebie będzie nie zapisywanie sie do szkółek jeździckich i stajni w, których wiesz dobrze iż zamieszkujące je konie wywożone są na rzeź !!!

 

Każdy może pomóc! http://viva.org.pl/index.php?id=co_mozesz

 http://www.facebook.com/fundacjaviva

 

 cis

orlica pospolita

 dąb

 

 Małe i <iframe title="YouTube video player" width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/J7CfrFfd7PI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>duże kamienie usuwaj z wybiegu natychmiast. Małe moga wbić się w kopyto.

Simson - Niemieckie Motory Marki Simson ! S50,S51,S70,S100,Avo - Onet.pl Blog

502px; "><iframe src="http://www.facebook.com/plugins/like.php?href=http:%2F%2Flukasz1tm.bloog.pl%2Fid%2C3783390%2Ctitle%2CSimson-GS-50%2Cindex.html&layout=button_count&show_faces=false&width=150&action=like&colorscheme=light&height=21" scrolling="no" frameborder="0" allowtransparency="true" style="border-top-style: none; border-right-style: none; border-bottom-style: none; border-left-style: none; border-width: initial; border-color: initial; overflow-x: hidden; overflow-y: hidden; width: 150px; height: 21px; margin-top: 2px; "></iframe>Margin-left: 0px !important; border-top-style: none !important; border-right-style: none !important; border-bottom-style: none !important; border-left-style: none !important; border-width: initial !important; border-color: initial !important; width: 502px; "><iframe src="http://www.facebook.com/plugins/like.php?href=http:%2F%2Flukasz1tm.bloog.pl%2Fid%2C3783397%2Ctitle%2Csimson-Piccolo-DUO%2Cindex.html&layout=button_count&show_faces=false&width=150&action=like&colorscheme=light&height=21" scrolling="no" frameborder="0".

Prawosławny Partyzant

Swój strach, zwracamy się dziś do Świątobliwego Patriarchy, ze względu na dobro Cerkwi, ze względu na dobro Rosji, ze względu na zbawienie duszy każdego z nas.

.FILM z całym wystąpieniem:
http://video.yandex.ru/iframe/stnikola-ru/xfock3v70b.1208/
.
Tak więc, oto nasz list do Jego Świątobliwości Patriarchy:

Do Jego Świątobliwośći Patriarchy <

Moskiewskiego i całej Rusi Cyryla

Молчать”. Диспут протод. Андрея Кураева и прот. Сергия Кондакова.
VIDEO Мы всегда будем в Русской Православной Церкви

Blog protoijereja Siergija Kondakowa

.