O czym chcesz poczytać na blogach?

Idiota za granicą

Miziaforum's Blog

Choć właśnie o wolność walczyli paryscy komunardzi. Komunę paryską utopiono we krwi. Polskich komunistów z KPP zamordował Stalin. Ale komuna się odradza, bo bunt jest ostatnią nadzieją niewolnika. O wolność i zapisane w Konstytucji PRL ludowładztwo upomnieli się stoczniowcy w 1980 r., tylko po to, żeby w 30 lat później wygwizdać wybitnych antykomunistów u władzy. I tyle mogą, mogą sobie pogwizdać. Bo komuna rozumiana.żeby zamknać gęby rodzimym zmanipulowanym polskim domorosłym ekonomistą znawcą funkcjonowania gospodarki kapitalistycznej – oczywiście tym któży za granicą byli – ale w bułgarii na wczasach zakładowych za czasów PRL.
==============================
CZY.

Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0 kanał. możesz napisz odpowiedź, lub trackback z Twojej własnej witryny.

Odpowiedzi: 19 to “czy Polacy są sterowanymi IDIOTAMI – PIERDOLNIJ W TUSKA I ferajnę ALE CELNIE !!!!!”

Blog andrzejpodc

CZYŚCIOSZEK
Woda mnie
Brzydzi
Nie bawi
Mydlenie
Jedno co
Czyste
To mam
Sumienie


WHO IS WHO
Za granicą
Mieszkam
I dobrze
Się czuję
Polityczny
Żem rekin
Więc w Polsce
Żeruję

ŚMIECIUCH
Wartość życia
Tak jak śmieć
Gdy nie ważne
Być
Lecz mieć

DYLEMAT MORALNY
Krótkie pytanie
Na jedną
Chwile
Czy się
Zeszmacić
A jak już
Za ile ?

DEGRADACJA  POJĘĆ
Z małego
Zrobić duże
Żeby było
Równo
Udowodnić światu
Że gówno
To nie gówno

ZŁOTOUSTY
Cóż z tego
Że złotousty
Kiedy
Łeb pusty

MĘDRALA
Jaka różnica
Nie załapał tego

Być mądrym
A udawać
Mądrego

POL-SIADACZE
Od dawna
Męczy mnie
Pytanie
Dlaczego
Im większy
Idiota
Tym wyższe
Ma siadanie ?


HISTORIA.CZYŚCIOSZEK
Woda mnie
Brzydzi
Nie bawi
Mydlenie
Jedno co
Czyste
To mam
Sumienie


WHO IS WHO
Za granicą
Mieszkam
I dobrze
Się czuję
Polityczny
Żem rekin
Więc w Polsce
Żeruję

ŚMIECIUCH
Wartość życia
Tak jak śmieć
Gdy nie ważne
Być
Lecz mieć

DYLEMAT MORALNY
Krótkie pytanie
Na jedną
Chwile
Czy się
Zeszmacić
A jak już
Za ile ?

DEGRADACJA  POJĘĆ
Z małego
Zrobić duże
Żeby było
Równo
Udowodnić światu
Że gówno
To nie gówno

skrzypi - nie dla idiotów

Pokazuje to, że był normalnym człowiekiem, który może przyjaźnić się z kobietą. Idioci z najwyższych szczebli hierarchii kościoła zapewne uznają to za przejaw czegoś w stylu "nieczystości", a za nimi pójdą hordy moherowych (wielce szanownych) beretów. 
Co.

Dzisiejszy tekst nie będzie pisany w ironicznym stylu, nie będzie z nikogo szydził. Jeśli spodziewacie się, że padnie w tym tekście słowo "idiota", odejdźcie. W sumie, ja też się tego spodziewałem, ale w drodze do domu zdarzyło się coś, co skłoniło mnie do myślenia. Może skłoni i was.

Byłem naiwny. Miałem nadzieję, że tym razem nie poczęstuje mnie jakąś ze swoich durnowatych teorii. Miałem nadzieję minąć go bez słowa i nie wdawać się w idiotyczne dyskusje z nim...
"Adam! Witaj!". Szlag. Zauważył mnie. Zaraz się zacznie...
Widać, jak czasem ludzie omijają szerokim łukiem "kolorowych" ludzi, szepczą do siebie i wskazują ich palcami.
A potem dziwimy się, że za granicą Polacy postrzegani są sa niewychowanych i nieobytych w świecie prymitywów.

Takie zachowania można spotkać wszędzie - na meczach.

"I see them coming, They try to bring me down, But I won't stop, Till I dead, I won't stop" Justin Bieber - Onet.pl Blog

Granger, proszę.

- Malfoy posiada jeden magiczny dwór na północy Szkocji, w którego skład wchodzi jego posiadłość, park, las oraz niezliczone ogrody jego matki. Za granicą może pochwalić się kilkudziesięcioma letnimi rezydencjami. W samym Londynie i co poniektórych wielkich miastach Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech i Hiszpanii można znaleźć zwykłe mieszkania, wszystkie.

Tonem rzucił:

- Granger...

            Hermiona, która zauważyła, że coś jest nie w porządku, bała się odpowiedzieć, jednak czując na sobie wzrok opiekuna Slytherinu, zaczęła mówić.

- Malfoy od dziecka na wakacje.

Wybuchowym humorkiem chrzestnego, zaczął odpowiadać.

- Granger jest najlepszą uczennicą od ponad pięćdziesięciu lat. Jej oceny, zwłaszcza z eliksirów, gdzie ta idiotka ciągle konkuruje ze mną, są na najwyższym poziomie. Dodatkowo z numerologii...

           

Codzienność, Polityka i Gdybanie na bezrobociu - Onet.pl Blog

Chcą usłyszeć od kandydata przyjęte ogólnie regułki...i w jaki sposób spośród kilkudziesięciu kandydatów odnaleźć tego jednego, najlepszego?
Nie mam pojęcia czy moje odpowiedzi zadowoliły rekrutera...ale zasugerował mi abym zarezerwował sobie kolejny termin na poniedziałek, kiedy to odbędzie się spotkanie z kimś jeszcze ważniejszym.
     W każdym bądź razie przede mną ciągle perspektywa.Zawodówki...uczyć się na jakiegoś mechanika lub spawacza. Wtedy pracę znalazłbym szybko...i to całkiem nieźle płatną. A może prowadziłbym własny mały biznes? Nawet jeśli w kraju nie znalazłbym zajęcia, to za granicą...w Niemczech lub Wlk. Brytanii ciągle poszukuje się fachowców. Niestety podobne przemyślenia ma połowa moich kolegów ze studiów, którzy ciągle siedzą na garnuszku u rodziców. Co kilka dni dzwonimy do.Słaby program i reklama...a w niej, psie żarcie i zadowolenie dziewczynki, że jej piesek robi zdrową kupkę...
     Co za idiota wymyślił tą reklamę?! Choć mam 2 psy w domu to dzięki niej w życiu nie kupię tej karmy. Zepsuli mi już kilkakrotnie posiłek a jako smakosz nie zdzierżę zakłócenia celebracji jaką jest dla mnie.

Bloog Piotra Gadzinowskiego - bloog.pl

 

     Lech Wałęsa trafił do szpitala. Zaraził się jakimś wirusem po ostatnich intensywnych kontaktach z Biedronką?

 

 

    Gdzie skończy Joanna Kluzik- Rostkowska ? – pytają obecnie media. Po taki zapowiedziach może ona skończyć już tylko na ulicy.  Sezamkowej.

Do poziomu „ Afryki”. Cóż cywilizacja białego człowieka do zachowania etykiety zobowiązuje. 

Różnym „ lewicowym pożytecznym idiotom”  tak ochoczo przyłączającym się do prawicowego chóru ujadania na SLD Napieralskiego warto zacytować trzeźwe poglądy Pawlaka Waldemara z koalicyjnego PSL. Przypomniał on u Olejnik, że.

Pomocnika piekarza. W Sejmie RP zwanym obecnie „sanktuarium demokracji” przechował się przez 3 kadencje. Bywał na posiedzeniach Komisji Kultury, Równego Statusu Kobiet i Mężczyzn, Łączności z Polakami za granicą W Sejmie RP, Zgromadzeniu Parlamentarnym Rady Europy i Parlamencie Europejskim. Współtworzył ustawę o kinematografii. Oznaczono go orderem zasłużony kulturze „Gloria Artis”. Autorzył i.