O czym chcesz poczytać na blogach?

Ideal standard

agusia.blog

agusia

2004-02-02 18:50:32

Żegnajcie ferie, witaj szkoło... Jeden dzień szkoły a ja mam już dosyć! Chce się ktoś zamienić?

Ostatnio z mojego winampa ciągle leci Ideal Standard, Green Day, Flexxip ("List") i Evenascence ("My immortal"). I tak w kółko. Nic więcej...

Tym, którym ferie się właśnie szkończyły życzę miłej nauki ;), tym, którzy je dopiero zaczęli udanych ferii, a tym, którzy jeszcze na nie czekają.

Radiopomostphoenix's Blog | Just another WordPress.com site

Kobiety po wyglądzie, ignorując cechy niezbędne do udanego małżeństwa. Media prezentują piękne kobiety jako boginie a miłość staje sie ersatzem religii.

Chciałbym poniżej przedstawić kilka rad dla młodych mężczyzn:
Jeżeli kobiety tworzą obraz idealnego mężczyzny na podstawie swojego ojca, to być może mężczyźni powinni starać się być bardziej “ojcowscy” w swoim podejściu do kobiet. Zwykle kobiety wybierają sobie mężczyzn starszych od siebie (około 5 lat), odtwarzając swoją rodzinę taką by.

Satysfakcje niż przypadkowy seks. Niezależnie od tego czy kobiety miały dobrego ojca, czy nie, potrzebują one takiego męża, który zapewniłby dzieciom bezpieczeństwo, opiekę i odpowiednie wychowanie. Mężczyźni powinni się przygotowywać do tej roli. Jest to standard, do którego mężczyźni zawsze się przymierzali i w jaki sposób są oceniani przez kobiety. Jeżeli kobiety w swoim wyborze kierują się wzorem ojca, to czy również mężczyźni szukają kobiet, które przypominają im matkę? Być może, ale to nie jest.

ostro-porypana

Nic... Film się skonczył... wiekszosc wyszla w totalnie oczarowanych ... nie to słowo jest złe... traumatyczne ... tak, takie było... A potem na rekolekcje... juz jak szłam czułam, że w srodku się coś we mnie łamie. Zaczeły się rekolekcje. Śmiech i śpiewanie. Standard. No może przedstawienie nie było tendencyjne, ale przeciez juz rzucali kamieniami... wiec spoko... mowi jeden przyszly ksiądz czym jest szczescie. Ze kazdy go pragnie etc. A ja juz nie daje rady czuje sie strasznie samotna. Potem wstaje drugi 4 rok w seminarium.Mnie już dopadła. I tak się ciesze;] Koniec z przeszywającym zimnem ;] Słońce. Przekroczy temperaturka 20 st ... i zobaczycie Anie uczaca sie do matury w ogrodku ;[ za to w bardzo wygodnym bikini i grzeszaco krotkiej spodniczce;] Hehe i sie wtedy schowa chodzacy ideal pan M z sasiedztwa!!! Bo co jak co ale w bikini by okropnie wygladal... bez wzgledu na certyfikaty, wysoka srednia czy to ZE JUZ MA PRAWO JAZDY...!! ;] Tu mam kotek przewage! I blagam... nie zakładaj obcisłych slipek!!! fuj!!! ;]
2004-03-28 19:03:15.

Irlandia oczami Polki

Pare. I sie usmiechnal i zapytal, czy ja to ja. On na pewno filologii nie studiowal:)

Moi nowi gospodarze nie mieli nic wspolnego z ciezarowkami. Trzech ich bylo, wszyscy mili i pomocni. Juz pierwszego wieczoru zabrali mnie nad Ocean... Nad to boskie piekno, ideal natury...
To ostatnie zdjecie zrobilam podczas pewnej wieczornej wycieczki, o ktorej opowiem jeszcze. Wycieczki, ktora zniszczyla mi najukochansze buty... Ale tez rozbawila mnie najbardziej pod sloncem:)

Problem mieszkan w Irlandii, dlatego zwracajcie na to wielka uwage. Zazwyczaj landlord nie chce nic z tym zrobic, ba, my wrecz uslyszelismy, ze ta plesn mogla wyjsc bo moze my NIE JESTESMY WYSTARCZAJACO CZYSCI...

W waszym mieszkaniu powinny byc zachowane pewne standardy - wg prawa. Pelne umeblowanie, pralka, lodowka, kuchanka, naczynia i sztucce. Niestety, telewizor, odkurzacz i zmywarka to jeszcze rzadkosc. Zaznaczam, ze telewizor wymaga zaplacenia abonamentu - okolo 150 euro rocznie. Moze i nie ma tu KRRiT ale ich sluzby sa.