O czym chcesz poczytać na blogach?

Icq chat

Każdy ma coś do powiedzenia

Aktor: Zachary David Alexander Efron
Ulubiony zespół pop: US5
Ulubiona wokalistka: DODA
Ulubiony wokalista: Justin Timberlake
Ulubiony film: "Sposób na teściową" , "Legalna Blondynka"
Ulubiona płyta: "Fergilicous" Fergie
Ulubiona rzecz: telefon komórkowy "SidequickIII"

Kontakt:

gg: 637472
e-mail: rafi111@poczta.onet.eu
tlen: majer1217@tlen.pl
ICQ: 359001931
WPK:majer1217
AQQ:majeran1217

Księga magi
Hejcia, w tej notce informacje o Britney Spears, ale najpierw:
Dzisiaj byłem w centrum z mamą na zakupach i gdy z mamą stałem w kolejce do bankomatu  ustawiła się za nami Iza Tarka (wokalistka SUMPTUASTIC) . Aja oczywiście jak widzę kogoś sławnego od razu podbiegam i pytam się czy to ty jesteś ( w jej przypadku ) ta z SUMPTUASTIC . Bez autografu się nie obyło ....potem go przez przypadek wyrzuciłem do śmieci. Potem ...potem.
First note 2007-04-04


Heja . BLog ten będzie o wszystkim tak jak mój stary blog ( www.wypowiedzsie.blog.onet.pl )
Będą konkursy i  CHAT ale dzisiaj nie mam czasu więc CHAT-a założe jutro. 
Będe odpowiadał na każde komenty. Dawajcie propozycję co chcielibyście tu zobaczyć , oki?

.

blog of nicely

Mary i 4 guinnessy) kobiety po przejściach (12 lat biografii).

Dlatego proszę, potraktuj go z całą powagą.

Przed Scriptum: "Wyspa" w tym tekście - gdybyś zapomniał - to moja Wyspa Wight. Maleńka plamka na mapie między Francją a Anglią na kanale La Manche. Tam, gdzie się urodziłam.Rozmowa na ICQ


Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić. Nareszcie przyda się na coś ten cały Internet. Trafiło na Ciebie. Czy mogę Ci o tym opowiedzieć?Przez.Zupełnie innego. Musiał się upewnić, czy to naprawdę do niego. Jeśli tak, to chciał także wiedzieć, dlaczego akurat do niego. Napisał:Czy Pani jest pewna, że to mnie chce obdarzyć takim zaufaniem? Jeśli tak, jak to się stało, że trafiła Pani akurat do mnie?W tym momencie ona otworzyła Chat.ONA: Słuchaj, Ty jesteś Jakub, jesteś Polakiem i mieszkasz od kilkunastu lat w Monachium, prawda? Wybrałam Ciebie, bo jesteś wystarczająco anonimowy, wystarczająco daleko i jesteś wystarczająco długo w Niemczech. Gwarantuje mi to, że nie zrobisz mi żadnej niespodzianki. Czy chciałbyś, abym także zawracała się.

Opisy do komunikatorów

Wtorek, 13 lipca 2010
Komunikatory internetowe i ich funkcjonalność
Początki powstania komunikatorów sięgają lat 80-tych. Wówczas możliwość komunikacji umożliwiały tzw. BBS-y (Bulletin Board Systems), a później protokół IRC (Internet Relay Chat), gdzie komunikacja odbywała się przez sieć serwerów.

Niestety, korzystanie z nich wymagało od użytkownika pewnych umiejętności, co niewątpliwie miało pozytywny wpływ na rozwój aplikacji nazywanych dzisiaj komunikatorami internetowymi.
Więcej »

Tagi: Gadu-Gadu GG ICQ komunikacja komunikatory skype tlen
17:01, omo_omo , Komunikatory
Link Dodaj komentarz »
piątek, 11 czerwca 2010
Coś dla optymistów...

bo kazdy z nas jest na cos skazany...

Ksiazki. Trzy razy robilam do niej podejscie i nie moglam sie przebic. W koncu sie udalo :-) Moze dlatego ze w kazdej ksiazce najpierw staram sie odnalesc jakies odniesienie do mnie, cos z czym moglabym sie utozsamic. Kiedy kilka miesiecy temu zaczelam ja czytac, to "Samotnosc w sieci" byla poprostu ksiazka o necie, o dwojgu ludzi, ktorzy poznaja sie poprzec icq, poprzez maile i chat. Na poczatku laczyla ich przyjazn, ktora potem przerodzila sie w milosc (jeszcze nie wiem czy sie spotkaja, bo do tego momentu nie doszlam ;-)). Ona... jak do tej pory szczesliwa (?) mezatka, z dobra praca, niezlymi perspektywami, zadowolona z zycia, rowniez erotycznego, po poznaniu Jakuba zmienia sie. Najchetniej nie wychodzilaby z pracy bo to oznacza.