O czym chcesz poczytać na blogach?

Ich troje

Michał Wiśniewski i Ich Troje - Onet.pl Blog

13 lipca 2011
MICHAŁ WIŚNIEWSKI
Dziś Michał napisał na fb, że Jacek dostał mega powera, oraz,że 9 bedzię najlepszą płytą zespołu. Czekają na pierwiastek z 9 chcę się dowiedzeć jak oceniacie poprzednie projekty ICH TROJE?
ichtroman
skomentuj

12 lipca 2011

Ich Troje - Onet.pl Blog

Abym mógł realizować swoje marzenia, swoje hobby jakim jest występowanie na scenie. Ani ty, ani 200,000 osób, które kupiło "7 Grzechów Głównych" nie byłoby w stanie wyłożyć pieniędzy na realizację marzeń. A ja realizuję od 12 lat. Mam gdzie mieszkać, czym się przemieszczać, moim dzieciom niczego nie brakuje a przede wszystkim stać mnie na moje hobby. Ich Troje.

Nie pisz już do mnie. Nie chcę odpowiadać i pisać o smutnych lub niewygodnych tematach. Chcę się cieszyć z każdego choćby najmniejszego sukcesu - napisał Michał (pisownia oryginalna).

Sytuacja Michała zaczyna być przerażająca! Czy osoby publiczne muszą ponosić tak nieprzyjemne konsekwencje sławy? Oby tylko.

ich-troje czyli sami swoi!! - Onet.pl Blog

------------------------

  

Michał Wiśniewski dał na swoim blogu wyrazy radości z wygranej partii, z którą sympatyzował. Zwycięstwo PO odsunęło widmo jego emigracji.

Wpisowi towarzyszą zdjęcia Michała, Ani i Eti w budynku komisji wyborczej. Wokalista Ich Troje pokazał też fotki swoich kart do głosowania. Teraz może, cisza wyborcza już się skończyła.

"cieszę się, że mam szansę na normalne życie. cieszę się, że mogłem wczoraj gościć POrządnych ludzi w swoim klubie i że to właśnie tam odnieśli zasłużone zwycięstwo. i wbrew pozorom nie pokażę zębów głosującym na pis ... odrobinę.

Etiennette Wiśniewska - Onet.pl Blog


24 grudnia 2006
...::: Wigilia i Anny i Michała Wiśniewskich :::...

Dzisiaj w domu Anny i Michała Wiśniewskich pierwsza Wiglia z ich malutką giwazdeczką - Etiennette. Dziewczynka ubrana będzie w czerwone śpioszki, białe buciki i czapeczkę z puszystym bąbelkiem.

 

**************************************************

 

Na oficjalnej stronie Ich Troje www.ichtroje.pl z okazji Świąt Bożego Narodzenia został zorganizowany konkurs.

 

**************************************************