O czym chcesz poczytać na blogach?

Ice cube

G&H,s blog - Onet.pl Blog

Ice Cube wyda album 19 sierpnia
Właśnie dowiedziałem się, że Ice Cube ustawił już datę wydania swojego albumu pt. "Raw Footage".
Niewiadomo czy na pewno będzie on miał taki tytuł ponieważ chodzą plotki, że Cube miał zamiar jednak go zmienić, ale to nie takie istotne.
Istotne jest to, że niedługo po premierze swojego albumu Ice Cube jedzie w trasę koncertową promującą ten album. Wiadomo na pewno, że wystąpi w Europie, ale nie wiadomo czy w Polsce też, gdyby okazało się, że tak to byłoby świetnie-dwa koncerty świetnych raperów w ciągu jednego miesiąca.  
Ganksta (11:01)

Offbeat w mainstreamie.

Się moi mili. Tak, tak - piszę to ja, wieczny romantyk, który nie potrafi się na stałe zakochać. Tymi słowami zaczynam nową serię: BANGIN BEATS.

Moja miłość przedstawia się w trzech imionach. Trochę się martwię o siebię, biorąc pod uwagę, że za każdym z tych imion kryje się potężny Afroamerykanin. Ice Cube, Mack 10 i WC.

Westside Connection znam z Bow Wow, tfu, Bow Down. Wiadomo, tytułowy numer to klasyka, zresztą kurde cała ta płyta jest po prostu uznawana za jakiegoś klasyka. Bow Down (utwór) to także bezimienny atak na Drugą Stronę Stanów (say hello Mr Hommon).

Dobra, Bow.

  [ map of the problematique. ]    

Którzy czasem mnie w nerwią, ale jednak..są:)
Everything is OK...I thing, that day was FABOLOUS:)

And today something from juke music box..:)

And the winner is:
Fabolous featuring P. Diddy and Jagged Edge-Trade it all part 2:)


[Bootleger (walks in the barber shop while P.Diddy Fab & Ice Cube are waiting for a hair cut)]
[Bootleger]
"Yo wat up I got the new Fab, P.Diddy, Jagged Edge joint Trade It All"
[Ice Cube]
"Take Ya dusty a$$ next door wit them bootlegs man aint nobody wat that around here"
[Bootleger]
"Man this real man You tripin"
[Fabolous]
Uh-huh, yeah
[P.Diddy]
This.

bossski.blog

Tak jak ostanio na zajęciach bo w końcu po to sie ucze żeby mieć jakąś wiedze choć niektóre żeczy są mi potrzene tak jak tarka w ....
Ostatnio poczytałem o przewidywaiach amerykńskich raperów z za oceanu wielkiego atlantyku mianowicie przewidywali oni w swoich utworach, że ludzie wyjdą na ulice  przewidywał je w swych tekstach m.in. Ice Cube dokładnie chodzi o zdażenia z 1992 roku w L.A. Rasizm sięgną zeniu i Ludzie w gettach nie wytrzymali tego, że ich nikt nie szanuje i nawet państwo sprzyja rasizmowi osoba która miała zostać skazana za brutalne pobicie czarnego kierowcy (nazwisk nie będe przytaczał z wiadomych względów poprostu ich nie pamiętam) nie została skazana.