O czym chcesz poczytać na blogach?

Icarly

I Carly.com - Onet.pl Blog

Przyjaciół.. Sam Puckett i Freddie Benson. Mam jeszcze brata artystę Spencera... Razem ze swoimi bliskimi nagrywamy filmy do www.icarly.com To naprawdę świetna zabawa!! Tak!! No to tyle na dziś!! Narka!!
Napisz do mnie
Statystyka
Było 17 fanów I Carly
Zostawiło 0 komentarzy fani I Carly
Księga Gości
Jeżeli jesteś fanem iCarly
Poprostu Wpisz się

Zimna noc, zimne chmury, lecz ciepłe serca ! - Onet.pl Blog


06 marca 2010
Co nowego i iMakla??
Hej! Dziś mam taką ogromną chęć na pisanie tego bloga. Teraz bardzo często będą jakieś notki.. ;p Dziś napiszę o pewnym wspaniałym blogu. Nazywa się iMakla . Jest to blog z filmikami, i coś takiego jak iCarly z ZigZap. Moja znajoma twierdzi, że jest tam są filmy bardzo dobrze zrobione techniczne. Lecz większość twierdzi, że lepiej wyszło w iCarly. Ja też tak sądzę. Na iMakla nie mają nic do wymyślenia.. ;/ wszystko po iCarly powtarzają. Ale faktycznie, fajnie to wszystko tak technicznie robią.;)

Jestem ciekaw, czy często przy komputerze spędzają czasu, że muszą wszystko wiedzieć, i jak oczywiście. Chociaż ja unoszę się bez tej wiedzy..
Ten pierwszy odcinek jest beznadziejny, tak samo jak i drugi i trzeci.;]
Chyba się nie postarały zbyt bardzo. Śpiące były.xD

Disney Channel: Hotel, Hannah, Hsm i H2o!


Link Dodaj komentarz »
niedziela, 27 czerwca 2010

CAmP roCk 2 .

Mitchie i Joe często się spotykają, Tess knuje plan.

Rywalizacja dwóch obozów z 2 różnych stron jeziora.

To chyba główne motywy filmu, wydaje się, że będzie to coś jak z hsm1 na hsm2.

Więcej się dzieje itp, itd. ; |

20:49, nessa4328 , camp rock
Link Komentarze (1) »
piątek, 14 maja 2010
starstruck < 3

starstruck < 3

11:23, nessa4328 , disney channel
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 08 kwietnia 2010
iCarly

zdj. z iCarly ; )

Moje Gwiazdy - bloog.pl

08 czerwca 2009 13:37Wiecie, jakieś dwa miesiące temu odkryłam świetną stację-Nickelodeon! Jest w Polsce na kablówkach i w N.  Są tu programy zarówno dla dzieci jak i młodzieży (dlatego radzę oglądać wieczorami). Polecam bardzo oglądaniego nicka!
Kiedyś moim ulubionym serialem serialem był Drake i Josh jednak teraz przerzuciłam sie na iCarly. Główną rolę gra tam Miranda Cosgrove. Oto fabuła:
Wszystko zaczęło się od nagrania uczniów do szkolnego konkursu talentów. Carly i Sam zostały sfilmowane plotkując o swojej nauczycielce i to feralne nagranie zostało umieszczone w Internecie. Jak się okazało, zrobiło nieprawdopodobną furorę wśród dzieciaków. I tak, Carly wpadła na pomysł stworzenia własnego show w Internecie. Tworzy ją razem ze swoją zwariowaną przyjaciółką Sam przy pomocy Freddy'ego, który obsługuje kamerę i inne sprawy.