O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Iban

wątki i obserwacje

W poniedzialek do nich poszłam.

Pytam sie: A. przypomnial, że jedziesz w lutym do Chin. A tak, jadę. I do Francji też na 2 dni. Wszystko w lutym? Tak, w lutym. Kiedy? A nie wiem, taka jestem zajęta, że nie wiem.

Jest czwartek. Nie znalazła czasu, żeby mnie poinformowac, a może pożegnac sie.

Dostałam po ostatniej delegacji najnowszy tusz do rzęs Diora i krem z alg. Nie mam źle.

Taka jestem zajęta. Musze pojechac do banku dowiedziec sie jaki mam IBAN. IBAN to jest PL przed numerem konta. No tak, musze pojechac. Tyle mam na głowie.

15:04, karenna , wątki
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 13 lutego 2007
pustki

Tak jakos pusto. Mało pracy - tylko takie doraźne sprawy.

A. chce miec.

Firma i prawo

2009
Księga przychodów i rozchodów
Dowód księgowy powinien być sporządzony w języku polskim. Treść dowodu musi być pełna i zrozumiała; dopuszczalne jest stosowanie skrótów ogólnie przyjętych. Jeżeli w dowodzie podane jest wartościowe określenie operacji gospodarczej tylko w walucie obcej, podatnik posiadający ten dowód jest obowiązany przeliczyć walutę obcą na złote, po obowiązującym w dniu dokonania operacji kursie, zgodnie z zasadami określonymi w ustawie o podatku dochodowym. Wynik przeliczenia należy zamieścić w wolnych polach dowodu lub w załączniku do dowodu sporządzonego w walucie obcej.
Więcej »

00:20, przemyslaw_gogojewicz
Link Dodaj komentarz »
piątek, 15 maja 2009
Czy mozna wysłać pieniądze znając tylko IBAN Banku?
IBAN jest międzynarodowym standardem numeru.

Opowiadania - bloog.pl

Tak o to spędzili cały rok mieszkając u Favina.

Teraz nadchodziła wiosna i przyjaciele postanowili ruszyć dalej. Ich celem miało być Imperium Larabadu i rodzinny dom Tarna. Favin wyraził chęć pojechania z nimi.

Następnego dnia rano ruszyli w stronę portu w Iban. Favin nosił na czole magiczną złotą obręcz z niebieskim kamieniem, która sprawiała, że wyglądał jak prawdziwy fallvela. Założył podarowaną przez Nilzadara zbroje i przykrył ją ciemnozielonym płaszczem. U boku zawiesił miecz a za cholewkę buta włożył sztylet. Koń, na jakim jechał był czystej krwi dajmanem. Wierzchowiec maił szkarłatne oczy tylko z śladową obecnością czerni.

Reszta towarzyszy również nosiła zbroje a u.

Krytyczne Studium Islamu (Islam Terroryzm Europa Muzułmanie Al Kaida Terroryści Dżihad Fundamentalizm Islamiści Polska Talibowie)

Oraz chrześcijańskich płyt CD. Dwaj filipińczycy zostali przyłapani na gorącym uczynku, tj. posiadaniu Biblii, kiedy saudyjska policja 29 marca 2001 zrobiła nalot na ich lokum w Abaqiq, 350km na północny-wschód od Rijadu. W kwietniu 2001 zostali skazani na 1 miesiąc więzienia, zaś sąd wyższej instancji (w styczniu 2002) podniósł karę i dorzucił 150 batów. Ostatecznie jednak władze saudyjskie zamieniły baty na deportację.

25 kwietnia 2003 roku po wielu protestach malezyjski rząd zniósł wcześniejszy zakaz posiadania Pisma Świętego w języku Iban. Wcześniej bo 9 kwietnia Biblia trafiła na listę publikacji stanowiących zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego. Zakazano drukowania, importowania, produkcji, reprodukcji, sprzedaży, wymiany, dystrybucji oraz posiadania wszystkich książek z listy „niebezpiecznych”.

20:40, yahya
Link Dodaj komentarz »
Biblia w państwach islamskich

rachunki.mblog.pl - mBlog

Jesteśmy do tego, że cyfra kontrolna z reguły znajduje się na końcu, tak jak w numerze PESEL, ale akurat rachunki są numerowane inaczej. Sześć kolejnych cyfr, czyli od trzeciej do ósmej włącznie, to numer rozliczeniowy jednostki. Można według tego dotrzeć do banku i oddziału, który prowadzi dany rachunek. Pozostałe cyfry to indywidualny numer rachunku. Tutaj rządzą reguły wewnętrzne każdego banku, z tym, że numer ten może składać się wyłącznie z cyfr.

W obrocie między bankowym funkcjonują jeszcze inne numery: IBAN i Swift. Pierwszy z nich to numer międzynarodowy i wyraża się przez dopisanie „PL” przed NRB- przynajmniej w przypadku polskich rachunków. SWIFT to numer banku. Jest on zawsze ośmioznakowy i niepowtarzalny. Ostatnie numery przydadzą Ci się, kiedy będziesz definiować przelew zagraniczny.

 

Iban swift

Kronika Narodowa - bloog.plRodzina i przyjaciele Enrique proszą o pomoc każdego, kto choć w symboliczny sposób chce okazać swoją solidarność i pomóc w dalszym przebiegu sprawy. Wpłat na konto dokonywać można w każdym większym banku, podając przy przelewie międzynarodowym poniższe dane:

Bank: Banco Bilbao Vizcaya Argentaria
Odbiorca: J. Valls
Nr. konta i IBAN: ES31 0182 0268 6002 0158 7018
SWIFT: BBVAESMMXXX

Źródło: Autonom.plPodziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,6122901,trackback

Świat - Litwa: Litewscy nacjonaliści atakują polską mniejszość

marynarstwo - bloog.pl

Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski – prezes Zarząd Krajowy”

Darowizny można także wpłacać na konto:

Bank PEKAO SA, ul. Pijarska 1, Kraków
21 1240 4533 1111 0000 5428 2421

Osoby przekazujące fundusze z  zagranicy:

SWIFT (BIC) : PKOPPLPW

„Gosposi prawie do wszystkiego” trocha został z zerodowany wiatrem i sola Morza Ponocnego. Po poważnej awarii steru i odstawieniu Canny na dry dock ,Dżerremu zaproponowano odbiór Vos Seekera  ze stoczni Zamakano, w Santurcji pod Bibao. Jurek at once poparł moją kandytaturę i udało mu się ściągnąć mnie także do Hiszpania .Viva Espania.!  I tak zaczęliśmy pływać na brand new diesiel elektryku, ale jako zmieniające się secondy . Po pewnym czasie Jurek został c/e.

Named mechanical insufflators, which would help her to active life. If anybody could  help to Meggi, even any low amount of money,  I will be very thankful. Any banking transfer could be sent as below:

Foundation  Avalon – street  M. Kajki 80/82 flat 1, 04 -620 Warsaw

International Bank Account Number
IBAN: PL62 1600 1286 0003 0031 8642 6001