O czym chcesz poczytać na blogach?

Iata

Konfraternia Turystyczna - bloog.pl

Tego wzrostu jest zróżnicowane, ale trend wyrazisty, a skala wzrostu duża.
Przy okazji wyjazdów urlopowo-wakacyjnych z samolotu korzysta obecnie więcej Polaków niż z samochodu. Czy wysoki poziom ceny ropy obserwowany w 2011 roku może zagrażać naszym wyjazdom czarterowym? Pytania o zagrożenia płynące ze strony rosnących cen ropy (a przez to także paliwa lotniczego) pojawiają się ostatnio często, tym częściej, im bardziej ceny te rosną. Czy faktycznie mamy do czynienia z takim niebezpieczeństwem? Według publikowanych co tydzień komunikatów IATA (Jet Fuel Price Monitor) cena baryłki paliwa pod koniec sierpnia br. wynosiła 128,2 USD i było to 48 proc. więcej niż rok wcześniej. Zarówno nominalny poziom tej ceny, jak i skala rocznego wzrostu jest bardzo duża. Do historycznego rekordu ceny z lipca 2008 roku (144 USD/bl.) pozostaje stosunkowo niewiele, a wszyscy pamiętamy, jaką panikę tamte ceny wzbudzały. Pamiętamy też, co się działo później. Dzisiaj panika jest mniejsza, bo nie ma już znamion absolutnej niezwykłości (coś już było), a i dolar na rynku światowym mniej wart niż wtedy. Niemniej i.

AIR CRASHES

Wyniku tego pilotom nie udało się w porę oderwać maszyny od Ziemi co w rezultacie spowodowalo przejechanie końca pasa i robicie się na pobliskich pokładach zastygłej lawy ochodzącej z erupcji wulkanu Nyiragongo w 2002r. Samolot błyskawicznie stanął w płonieniach.

Maszyna należąca do lokalnych linii lotniczych Galaxy Kavatsi na lotnisku Goma miała planowe międzylądowanie na trasie Kisangi - Bukavu. 

Według Międzynarodowego Stowarzyszenia Transportu Lotniczego IATA flota powietrzna Konga "cieszy sie" jedną z najgorszych renom pod względem bezpieczeństwa lotniczego w Afryce. 

12:17, air.crashes
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 03 września 2007
Tragedia na pokazach

1 Września podczas.

oto-labrador.blog

Do swoich pieniędzy będziemy mieli dostęp 24 h. , zawsze. Będzie to funkcjonalne , a również bardzo komfortowe, ponieważ chroni wasz czas, jakiego macie zdecydowanie mniej, niż kiedyś.

skomentuj (0)

Gdzie rezerwować bilety lotnicze?! 2009-02-17 10:49:19

Oddajemy do Państwa użytku unikalne rozwiązanie informatyczne, które pozwala rezerwować online i telefonicznie . System prezentuje zarówno ofertę określaną często jako ““ i tradycyjne linie lotnicze zrzeszone w IATA. Dzięki tej technologii mają Państwo pewność, że decydują się na najtańsze możliwe do uzyskania w danej chwili ceny biletów. Co więcej, podróżnicy otrzymają tutaj także informację na temat wysokości opłaty serwisowej, tak często ukrywanej przez wiele firm ze względu na to, że opłata ta potrafi skutecznie zdyskredytować atrakcyjność danej oferty.

Wartą uwagi częścią serwisu jest dział poświęcony wskazówkom – jak znaleźć najniższą taryfę. Tutaj osoby podróżujące samolotami uzyskają wiele pożytecznych informacji, których.

Mimkowy blog :)

Taki szczęśliwi ,że aż coś skrobne.

Przede wszystkim chciałbym złożyc zaległe życzenia z okazji 8 marca wszystkim paniom.

Nie było mnie z wami praktycznie miesiąć. Przed ten miesiąć w moim życiu prawie nic sie nie zmieniło na gorsze a pare rzeczy na lepsze.

Z justysią mi sie układa. Na uniewrku jakoś sobie daje rade chociaż mam full nauki a nic nie robie.

Ostatnio wogołe nie pije za to więcej pale- cos za coś ale w sobote mam zamiar nadgonić z piciem :)

Małysz i wisła rox chociaż wisła odpadła to iat daleko zaszli a Małysz jest git.

Czas to jedyne czego mi brak.....tydzień powinien mieć z 9 dni(wtym 3 soboty :P)

Dziś moja mama pojechała do wawy dlatego tak wcześnie wstałem bo z reguły wstaje około 12 :)

Aha zaraz mykam na prawo karne a potem....mam wolne do ponidziałku :P hehe

Stęsknilem sie za wami wszystkimi i boceuje tak długo nie milczeć :)

HOŁEK RULEZ!!! :P

skomentuj (5)
hmmmm te niedobre blogi
2003-03-17 11:12:46

Blogi są złe i niedobre i wogóle z.

generau i jego historie

W taniec, w wesołe rozmowy. jestem gdzieś indziej. ale na stendbaju, granicy szaleństwa przekroczyć nie mogę. od rana, po pobudce, znowu złe.

mi się śni, mi się myśli, mi jest.skomentuj (0)


2010-02-02 01:01:18
nieznany wykonawca


kupiłem przewodnik aż, bo do londynu lecimy grupą, ale potem do glasgow wybieram się sam. to znaczy minę się z anką. tata dzwoni, że będą śnieżyce i mogą się zdarzyć opóźnienia. trudno, najwyżej się utknie. ale gdy śledzę kody iata na e-tickecie, to powraca myśl o książce, tej, która - oczywiście - nigdy nie powstanie. ostatnio jednak jestem zdecydowanie przywiązany do myśli, że  t o  się powinno dziać na lotnisku.
wymyśliłem to w wiedniu, przy przesiadce do tlv, w grudniu. mieliśmy kilkadziesiąt minut, poszliśmy z dziewczynami do jednej z kawiarenek obok tej ohydnej klatki dla palaczy (kto zaliczył vienna airport, ten wie). one poszły po kawę i mocartkugeln, a ja siedziałem i przyglądałem się ludziom, którzy przepływali mi przed oczami. po minucie się ocknąłem, sam do.

Blog dla dziewczyn...

Komentarzy: 2 Mam dla was pare wierszyków..................... 2007-02-11

"Miłoć trwa jak wiatr,Przyjaziń jest cicha lecz trwa"
"Gdy na dworze słońce ja przy tobie chce być,by cie ściskać i całować bo bez ciebie zle mi żyć!"
"Niekturzy czynią iat wyjątkowy tylko dlatego że są."
"Tylko wyjątkowi ludzie o wyjątkowych srcach mają przyjaciół."
"Chcesz być kochaną?KOCHAJ!."
"Zapomnij że jestem pamiętaj że byłam..."
"Uśmiech można dać karzdemu ale serce,tylko jednamu."
"Życie jet piękne gdy sie żyć umie gdy jedno serce drugie zrozumie..."
"Gdy można kochać kogoś skrycie i byz kochaną na całe żyće!."
"Kto bardzo cie kocha nie powiem ci kto i myśli o tobie nie poiem ci co a w myslach całuje nie.

FastDeal.pl

Bazy noclegowej, atrakcji turystycznych i kulturalnych, korporacje targowe, a także inni przedstawiciele szerokiej reprezentacji branży turystycznej.

Polska Izba Turystyki i zrzeszone w niej firmy współpracują z organizacjami międzynarodowymi takimi jak: Światowa Federacja Związków Biur Podróży (UFTAA), Europejska Organizacja Związków Biur Podróży Unii Europejskiej (ECTAA), Amerykańskie Stowarzyszenie Biur Podróży (ASTA), Stowarzyszenie Polsko-Amerykańskich Biur Podróży (SPATA), Niemiecki Związek Biur Podróży (DRV), a także Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych (IATA) oraz innymi narodowymi zrzeszeniami biur podróży – odpowiednikami PIT, w takich krajach jak: Hiszpania, Rosja, Tunezja, Albania, Macedonia czy Portugalia.

 

DGA SA