O czym chcesz poczytać na blogach?

Hyperion

Ułamek sekundy niech nie decyduje o moim patrzeniu na świat .// Rose Weasley. - bohaterzy - Onet.pl Blog

Scorpius Malfoy, Pan i Władca dla wszystkich.
Scorpius Hyperion Malfoy
Cechy szczególne: blond włosy, układające się dokładnie tak, jak sobie tego życzy; stalowoszare oczy; bycie przyjacielem kapitana drużyny quidditcha; przyzwyczajenie do rozkazywania; nieścierpienie ignorancji; wzrok, który gdyby zabijał, zostawiłby przy "życiu" tylko duchy, które, jak ogólnie wiadomo, już nie żyją; nierozumienie kobiet, szczególnie wyżej wymienionych.

Scorpius Hyperion Malfoy- syn Dracona Malfoya i Astorii Greengrass. Wierna kopia ojca. Blond włosy, paskudny charakter i ironiczny uśmiech. Należy do Slytherinu.
Przeciętny chłopak, z nieprzeciętnej rodziny. Mały podlotek z dużym ego. Różnie z nim bywa. Chwilami jest słodki i uroczy, by innym razem gderać jak nadęta kura. Inteligentny- owszem. Cham i prostak - nie przeczę. Zakochany? - może ...

,, Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć '' - bohaterowie - Onet.pl Blog


23 grudnia 2008
Bohaterowie
 
Diana Veronica Elizabeth Malfoy
Ta czarnowłosa piękność to ja. Dla przyjaciół Vera bądź Viki. Mam 15 lat i uczę się w Hogwarcie od 5 klasy. Wcześniej chodziłam do Buxebantos.  Mam  czarnego kota o imieniu Black i dużą (również czarną) sowę Wenus. Jako jedyna od czasów moich dziadków nie daje mojego nazwiska no pośmiewisko. Mam starszego o rok brata Scorpiusa Hyperiona. Przyjaźnię się z Damirą, Margaret, Elizabeth, Demetrią, Johnem. Nienawidzę: swojego barta, Potterów, Weasleyów, szlam i zdrajców krwi.
 
Damira Ferien
Moja najlepsza przyjaciółka. Razem ze mną przeniosła do Hogwartu. Ma puchacza Barneya. Przyjaźni się z tymi samymi osobami co ja. Nie ma wrogów. Podkochuje się w moim bracie.! Nie dziwię jej się. Nie lubię go ale przecież to Malfoy. Da się go zmienić. 

 
Elizabeth Diva
Kolejna moja przyjaciółka. Ma siostrę bliźniaczkę Margaret. Wesoła.  Lubi  bawić się chłopakami. W.

..:: Federalne Biuro Idiotów ::..

Generalicjo F.B.I sytuacja na froncie wschodnim jest fatalna.Należy jak najszybciej wprowadzić plan obrony wschodnich rubierzy polski przed spodziewaną ofensywą miliardowej Armii Wyzwolonych Arabów dowodzonych przes Sulimłota III.Należy jak najszybciej wprowadzić plan defensywy oraz głebokiego odrzutu i obrony,kontruderzenia w celu niedopuszczenia arabów w głąb Europy.Polacy mimo tego żę posiadają niezwykłom wole walki(polsh wódka Chopin)odwage wręcz brawure wykazują słabe przygotowanie bojowe,taktyczno-strategiczne a przede wszystkim bojowe.Na na ganne zasługuje polski sztab centralny.Polskiej armii oddaliśmy 4 ciężkie krążowniki plazmowe na antygrawitacje Hyperion Mark II starego typu poczym się okazało że krązowniki podczas dokowania zotały roskradzione i rozebrane a jakieś 10 000 000 ton metalu zostało sprzedanych przez polskich tzw.menelów na złom.Od polskiego dowódctwa usłyszłem tylko cytuje:"To nie tak.Niech się pan niemartwi my je złożymy i przyślemy pocztom".Moja ocena tej sytuacji jest oczywista dlatego proponuje wysłanie do Polski naszych specjalistów aby upożądkowali tam sytuacje.Niemamy wiele czasu atak może nastąpić za jakieś 2-3 mięsiące a to mało.Dla waszej szanownej Generalicji rospisałem w punktach plan działania według wcześniejszych przemyśleń i obliczeń:

- Przedewszystkim.

Scorpius Hyperion Malfoy. - Onet.pl BlogScorpius Hyperion Malfoy.

Bohaterowie - Onet.pl Blog

Włosów o złotawym połysku i niebieskich oczu. Została przydzielona do Gryffiondoru
Hugo Weasley
Nieśmiały i cichy, lecz długo wyczekiwany przez ojca. Żyje w cieniu siostry. Zafascynowany kulturą mugoli. Ma typową urodę Wealseyów: długie ręce i nogi, nos obsypany piegami i rude włosy, które się kręcą. Miły i uczciwy. Bardzo lubi opiekę nad zwierzętami i astronomię. Chętnie spędza czas z Lily. Nie jest tak uzdolniony jak siostra, lecz dobrze sobie radzi z nauką. Wylądował w Gryffindorrze z czego jest bardzo dumny.
Scorpius Hyperion Malfoy