O czym chcesz poczytać na blogach?

Hymn narodowy

Bielany Times - Onet.pl Blog

Nie jest im obca – o czym to zapewniali podczas swojej ostatniej kampanii propagandowej. Zaiste, nie przypominam sobie tak prostego w swojej budowie, pomysłu na wyrównanie w głowach Polaków poziomu patriotyzmu. Idea obowiązkowego wywieszania flag narodowych w święta państwowe – bo o tym mowa – należy chyba do najbardziej niesamowitych osiągnięć Sprawiedliwych. Ręce same składają się do oklasków w geście uznania dla owego pomysłu, wszak niecodziennie zdarzają nam się takie.To, jakże uciążliwą w swoich następstwach, praktykę głosowania w wyborach na inne partie. Dzięki temu, Polska i świat będą miały szansę wkroczyć na nowe, proste tory. Jeżeli chodzi o narodowe symbole, trzeba wprowadzić obowiązek emitowania hymnu narodowego w stacjach radiowych przynajmniej raz na godzinę. Wyjątkiem będą święta narodowe – wtedy hymn narodowy powinien w radiu rozbrzmiewać bez przerwy. Co do telewizji, odgrywanie hymnu narodowego powinno być połączone z.

Polaca En Venezuela

Się sprowadzaniem wysokich niebiesko/zielonookich blondynów do Wenezueli, adres strony internetowej: agárrate-un-polaquito-punto-com. Później otwieramy filię w Polsce i w ten sposób przyczynimy się do powstania wielu szczęśliwych związków, jak i fali narodzin wielu pięknych dzieci, bo jak wiadomo mieszanka odległych genów daje dobre rezultaty. Prawda, że genialne?

Jako różne narody będziemy mogli również wiele się od siebie nauczyć. My się trochę otworzymy,.

Hymn

Ostatnio moi znajomi chcieli usłyszeć, jak brzmi język polski, więc postanowiłam im coś wyrecytować, a że nic mi do głowy nie przychodziło oprócz hymnu narodowego, więc wyrecytowałam pierwszą zwrotkę i refren. Była to dosyć komiczna sytuacja, czułam się jak komputerowy generator głosów. Mam nadzieję, że nie zbezcześciłam naszego dobra narodowego i nie będą na mnie wieszać psów jak.

BLOG POŚWIĘCONY ANTYFASZYZMOWI JAKO POSTAWIE SPOŁECZNEJ

Głoszenia tego, że geje w zasadzie powinni zdechnąć, być może nawet przy pomocy gazu. Gębski jest jedynym, który idzie w zaparte i nie przyznaje do winy. Reszta chłopaków współpracuje z policją jak się patrzy. Tymczasem solidarność w ruchu narodowym najwyraźniej słabiutka. Na rozprawach ONRowców przez kilka miesięcy nie stawili się koledzy z organizacji. Mało tego, mimo iż wszyscy w Kielcach wiedzą, że niektórzy z oskarżonych są lub do niedawna byli członkami kieleckiej frakcji ONR,.

Jak to niewinny spacer niespodziewanie potrafi się zamienić w trening kondycyjny…

Proces toczy się dalej. Linia obrony oskarżonych polega na tym, że nie pamiętają czy krzyczeli „Do gazu!”, ale wszyscy powtarzają z uporem, że śpiewali hymn narodowy Prawda jak zwykle leży pewnie gdzieś po środku, a więc najprawdopodobniej robili i jedno i drugie na zmiane. To by się nawet dobrze wpisywało w obecną linię polityczną ONR.

Kolejna rozprawa w Kielcach jest zaplanowana na marzec.

Łukasz Błażys

Był prezydentem wybranym w powszechnych wyborach demokratycznych, więc był prezydentem każdego obywatela Polski.

Jestem ciekaw jak to się wszystko odnosi do art. 49 kodeksu wykroczeń w związku z art.11 ustawy o godle, barwach i hymnie narodowym. A brzmi on:

Art. 49. § 1. Kto w miejscu publicznym demonstracyjnie okazuje lekceważenie Narodowi Polskiemu, Rzeczypospolitej Polskiej lub jej konstytucyjnym organom, podlega karze aresztu albo grzywny.

Blog blondynki - Onet.pl Blog

05 czerwca 2005
Komentator sportowy.

Zaczyna się mecz siatkówki Polska-Grecja. Odgrywają hymny.

"To naprawdę niesamowite wrażenie tak stać i słuchać hymnu narodowego, który śpiewają tysiące kibiców. To niepowtarzalne przeżycie. Polecam naprawdę każdemu dostanie się do reprezentacji."

kasia.d (11:06)

Offside

Przed czterema laty zafundowała nam Edyta Górniak swoją wersją "Mazurka Dąbrowskiego" już nie powróci. Najwyraźniej kolejni muzycy idą w jej ślady. Bo obojętnie, która z piosenek-propozycji 'hitów na mundial' okaże się tzw. oficjalnym hymnem polskiej reprezentacji, nasi mogą nie wyjść z szatni, a co dopiero z grupy"

Podobno jest źle. Zacytujmy mistrza Yodę: Be afraid. Be very afraid.

Na szczęście to samo Metro dodaje: "Żadna z konkursowych.

Piłkarzom w ucho, to będziemy ją puszczać w pokojach albo na różnych zebraniach i naradach. I tyle.

Będą im puszczać. W pokojach. Na zebraniach. I naradach. Boże, chroń Polskę.

Ale nie tylko my mamy problemy z hymnami narodowymi. ABC News przedstawia nam historię problemów zza oceanu. Obok filmik. Polecam Roseanne Barr. Podobno za to wykonanie "Gwieździstego sztandaru" tysiące ludzi groziło jej śmiercią.

HardChiefowe Plemię - bloog.pl

Że wojna jest jedna: jakieś nieboraki w rozmaitych mundurach strzelają do siebie, umierając ze strachu, w dziurach pełnych błota, a ważny sukinsyn siedzi i pali cygaro w klimatyzowanym biurze, gdzieś bardzo daleko, wymyśla flagi, hymny narodowe i pomniki nieznanego żołnierza, nie brudząc się krwią ani gównem. Wojna to biznes dla sprzedawców i generałów, drogie dzieci. Cała reszta to bałach.”

Rzeczywiście, w XXI wieku rycerze są.