O czym chcesz poczytać na blogach?

Hydrokortyzon

zyciezaczynasiepo30.blog

Porażenia porunami.


Życie można stracić nagle i w przykry sposób, po pijanemu lub na trzeźwo. W domu, w kościele, w samochodzie, na rowerze, można spłonąć lub zamarznąć. Niestety można także ponieść śmierć spożywając ziemski napój bogów – pepsi z puszki. Dlatego nauczony mądrością przekazaną mi przez moją babkę zawsze podczas degustacji mam w zasięgu ręki ampułkostrzykawkę z hydrokortyzonem i adrenaliną. A w komórce zaprogramowany klawisz szybkiego wybierania z numerem 112. Czego się nie robi aby móc w spokoju delektować się namiastką nieba na ziemi.

Tagi: życie, wspomnienia, śmierć, alkohol, dzieciństwo, wieś, tragedia, pepsi, przyjemnośći

skomentuj (0)


Strona główna

[wyrwac chwasta - terapia] blog

Jezdzil po paru innych moich znajomych i niektorych z nich postawilem przed faktem dokonanym mowiac ze jestem pedalem, a to jest wlasnie moj chlop :)))

....wiec generalnie bylo wesolo....

....a jak wrazenia z Polski po malej przerwie....

...odwyklem od polskiego naburmuszenia - albo mam jakiegos pecha, ale ciagle jakas pani w sklepie na mnie fukala, jakas stara babcia wchodzac na Duzego nazwyzywala go od chamow, pani w aptece opieprzyla mnie, ze przeciez hydrokortyzon o nie jest na gardlo, kilka razy kasjerki oburzyly sie na o ze nie mam paru groszy drobnych, aby bylo im latwiej wydac, ochrona w sklepie napadla nas za to ze weszlismy z plecakami generalnie kazdy na ulicy ma taka mine jakby chcial powiedziec "nie podchodz za blisko bo ci zapierdole" :-)

....nie wspominajac, ze o malo co na przejscu dla pieszych, przechodzac na zielonym switele nie zostalem przejechany przez jakas slepa cipe, ktora skrecala akurat w prawo.... na.

Chcę być chuda!!! Nienawidzę swojego ciała! I jestem pro-ana. - Onet.pl Blog

Jak się pewnie wszyscy domyślają, w pewnym momencie moje odchudzanie szlag trafił. D. wrócił z podróży... ja nie wiem, jakoś po prostu poszło. Jestem na siebie wściekła. Było już tak dobrze, gdybym do tej pory wytrzymała, to przecież wyglądałabym teraz jak szczupaczek. Ale takie gdybanie... Po prostu muszę zacząć od nowa, bez żadnych głupich głodówek, za to uważając na tłuszcz i w ogóle... Zresztą ja w ogóle niewiele powinnam jeść, mam na coś straszną alergię i prawdopodobnie właśnie na jakieś środki spożywcze. Marchewkę z groszkiem mam w zamrażalniku, jakieś zupki... Spróbuję dzisiaj pójść na rower. Ale na razie to pójdę spać, bo mi D. chrapał przez całą noc. Mój misiek powywalał zdjęcia tej wywłoki z kompa, więc nie mam na co patrzeć i się motywować :) Chociaż w zasadzie kilka na pewno gdzieś się zawieruszyło...:D Idę się nasmarować hydrokortyzonem i do wyrka. A później zaczynamy dietkę...

Farmacja - sajewski.blox.pl

Wyobraźnię, aby przedstawić śmierć 80-letniej osoby, która czuła się bardzo źle przez wiele dni, jako nagły zgon ZDROWEJ osoby pod wpływem natychmiastowego działania leku zwiotczającego mięśnie!!! Informacja medialna żyje około 24 godzin, niestety podana w sposób zmanipulowany i niezrozumiały (kupujemy tytuł, nie treść) żyje w głowach wielu osób (najczęściej zmieniona o 180 stopni) latami. Oto przykład: odebrałem kilka telefonów od osób, które po użyciu maści z hydrokortyzonem bardzo zaniepokoiły się o swoje zdrowie i życie... Ostatnio media sprzedają informację na temat ziołowych preparatów na potencję, które mogą powodować zgony, ponieważ zawierają syldenafil. W żadnym artykule autor nie pokusił się o informację, że substancja może być stosowana tylko pod kontrolą lekarza (na receptę) w celu wykluczenia przeciwwskazań do jej stosowania, a co za tym idzie, działań niepożądanych, które to dopiero mogą być szkodliwe.