O czym chcesz poczytać na blogach?

Hyde park

Nothing as it seems…

Kolorów, neonów, stylów… Podobnie jak w Sydney czuje się “wielkomiejskość”, a może to kwestia czegoś innego, czego nie umiem nazwać. Ale ciężko powiedzieć, że to miejsce ma charakter jak Melbourne, Budapeszt czy choćby Wrocław albo Gdańsk.

Pearl Jam w Hyde Parku

Oczywiście głównym powodem wizyty był koncert Pearl Jam w ramach Hard Rock Calling w Hyde Parku. Wrażenia mieszane, chyba za szybko po Dublinie bo nie czułem już takich “ciar” jak za pierwszym razem. Ale fajna atmosfera, przyjaźni ludzie wiec miłe wspomnienia. Może poza faktem oberwania w plecy butelka z piwem (na szczęście.

viridian blog

Tym jeden calkiem uczciwy irlandzki o wdzięcznej nazwie Angie's, w środku drewno, wypchane zwierzaki, Guinness, wyryte w drewnie hasło w gaeliku, a przy barze (i za barem) Irlandczycy.

Kończę na dziś - napiszę ponownie wkrótce. A na deser kilka fotek.

Nasza kuchnia
Faza turystycznie :)
Klasyczna panorama :D
Serpentyna, Hyde Park
Kwiatki w Hyde Parku
Lilie wodne tamże
London Eye od dołu
Dziabąg

Buziaki
Liściasta2010-07-08 21:32:51 skomentuj (2)


Oswajanie
Powoli oswajam się z miastem: cenami, ruchem, tłokiem, komunikacją miejską. Faza ma już.

I'll give a little bit of my life for you, give a little bit of your time to me... - Onet.pl Blog

Sie luzowac, uczyc sie jezyka i zwiedzac. Tak wiec postanowilysmy robic od dzisiaj! Tutaj teraz sa takie upaly ze mozna glebnac i kwiczec. Ledwo zyjemy po ostatnim tygodniu, bylo chyba z 35 stopni i sie wymeczylysmy siedzeniem w domu. Nawet teraz w tej kafejce jest ze 300 stopni, no moze troche przesadzilam...ale jest goraco jak w piekle. Zwiedzamy mocno-bylysmy juz w 4 parkach- w Green Parku, Hyde Praku, St. James Parku i Regent's Parku i sa wypasione. St. James Park jest tam piekny ze zapiera dech! Hyde Park to w wiekszosci boiska do pilki, jeziorko i kilka drzewek na ogromnym terenie. Bylysmy tez w Buckingham Palace, Piccadilly Circus, Victoria Station (heheh), metrze, Tower Brigde, Tower Hill, London Bridge, Houses of Parliament, London Eye i inne,.

Radiopomostphoenix's Blog | Just another WordPress.com site

Z niebywałym entuzjazmem witając Ojca Świętego Benedykta XVI w londyńskim Hyde Parku, dziesiątki tysięcy młodych Brytyjczyków i pielgrzymów z całego świata po raz kolejny zadało kłam doniesieniom wyspiarskich mediów o nikłym zainteresowaniu tą wizytą. Nawiązując do myśli przewodniej pielgrzymki: “Serce mówi do serca” – “cor ad cor loquitur”, Papież zwrócił się do zebranych: “Pragnę.

Wybrane grupki ludzi, sugerując, jakoby zebranych było naprawdę niewielu – wyjaśnia. Czołowa brytyjska telewizja BBC w wieczornych wiadomościach poświęciła niemal cały swój blok dotyczący papieskiej wizyty 6 osobom zatrzymanym przez brytyjską policję w związku z rzekomym planowaniem przez nich zamachu na Ojca Świętego.
Obecnych w londyńskim parku nie zniechęciły jednak w najmniejszym stopniu medialne manipulacje. Dwóch młodych mężczyzn przyniosło transparent w barwach angielskiej flagi z napisem “Anglia 4 – Benedykt 16″. – Chcieliśmy w ten sposób powiedzieć, że Papież “rozłożył na łopatki” wszystkich swoich przeciwników. Pokazał swoją wizytą i swoją.