O czym chcesz poczytać na blogach?

Hybrydy

Dziewczyna i bracia wampiry - Onet.pl Blog

Czytając ten list masz pewnie wrażenie, że ja i tata mieliśmy przed tobą jakieś tajemnice. Było kilka spraw, o których nie mogliśmy ci powiedzieć i być może wnaszym dalszym życiu będzie to miało swoje konsekwencje. Przed twoim urodzeniem pracowaliśmy w zupełnie innym miejscu. Być może teraz, gdy to czytasz nas jużnie ma. Być może będzie ci trudno uwierzyć w moje słowa, ale chciałabym żebyś znała prawdę. Zanim się pojawiłaś byliśmy łowcami. Z pewnością nie wiesz, co to znaczy. Polowaliśmy na istoty nadprzyrodzone-wampiry, wilkołaki i hybrydy.Hybrydy to wampiro-wilkołaki. Posiadają zarówno wampirze jak i wilkołacze cechy, co czyni je niezwykle niebezpiecznymi dla ludzi. Ciekawi cię zapewne, po co o tym piszę. Zrezygnowaliśmy z tego po to, aby cię nie narażać na niebezpieczeństwo. Jednak w listopadzie pojawił się u nas pewien mężczyzna,który przekazał nam informację o pewnej hybrydzie, która zagraża ludziom w Rzymie. Stąd nasz planowany wyjazd. 10 listopada mieliśmy wylecieć do Rzymu. O 10 mieliśmy być już na lotnisku. Jednak musieliśmy przełożyć wyjazd, na 20 bosprawa się skomplikowała. Hybryda była wampiro-wilkołakiem, ale jednocześnie był to pierwotny.

Delena - bloog.pl

Fiolkę ale hybryda zabrała mu ją z przed nosa.

-Gdzie mój brat?

- Wiesz gdzie znajduje się las za Mistic Falls?

-Tak

-Skręcasz w krętą drużgę która przez niego prowadzi i dojedziesz do wielkiego domu.

-Dobrze łapię...

-A krew?

-Masz - powiedział i rzucił mu ją.

 

Godzinę później w domu Joshepa

Klaus i Caroline wkroczyli do domu drugiej pierwotnej hybrydy. Dziewczyna trochę się bała ale nie dała tego po sobie poznać. Znajdowali się na.

krew wampirów - Onet.pl Blog

Do domu ! Pearl odwróciła się a za nią nagle pojawił się  Blake i wbił jej kołek prosto w serce. Edward ze łzami upadł na kolana. Nie mógł uwierzyć , że jego jedyna miłość właśnie umarła . Zaczął krzyczeć . Brat podszedł do niego i powiedział : Ona nie była dla ciebie bracie . Wyciągnął do niego rękę i powiedział :choć ze mną . Ja pokażę ci jak być prawdziwym wampirem. Edward spojrzał na niego wstał i powiedział nigdy nie będziesz moim bratem , odejdź z stąd i nie wracaj nigdy więcej .Blake zacisnął pięść i powiedział :
- Dobrze . Odejdę ale wrócę po ciebie . Pewnego dnia znajdę cię bracie  . A na razie żegnaj .
Edward dodał : Czemu nie możesz mnie zostawić w spokoju ?!
Blake : Wiesz bracie chcę , żebyś poczuł się jak ja kiedyś bez rodziny, przyjaciół , bez kochającej osoby .Zniszczę twoje życie, będę cię prześladował aż do twojej śmierci . Nigdy nie zaznasz spokoju !

Blake zniknął a Edward podbiegł do martwej ukochanej i wziął ją w ramiona i zaczął zaklinać imię swojego brata ...

________________________________________________

Mam nadzieję , że się wam spodoba :)        - Paulina .
Hybryda . (15:39)

Kiedy miłość jest przekleństwem.. Caroline i Klaus.. - Onet.pl Blog

Coś pierwszy raz od jakiegoś czasu. Nie ważne, że była to złość i niechęć do Eleny! Teraz to nie miało znaczenia. Ja poczułam gniew i nie musiałam nawet udawać. Przez jedną sekundę byłam tak wytrącona z równowagi, że aż przystanęłam na środku chodnika. Potem zalało mnie znudzenie. Pokręciłam głową z niedowierzaniem jak szybko zmieniać się mogą moje uczucia i ruszyłam dalej.Przemknęło mi jeszcze przez głowę, że nie chcę więcej wplątywać się w plany Eleny i dzięki temu poczułam się wolna i szczęśliwa.
Od dawna się tak nie czułam.

~*~*~*~*~*~
I takim oto sposobem na blogu znalazł się pierwszy rozdział nowego opowiadania, tym razem o Klaroline. Mam nadzieję, że nie zawiedliście się na mnie jeśli chodzi o Prolog.
Właściwie mi notka nawet się podoba więc czekam na komentarze, a jak komentarze będą to zobaczymy kiedy coś się tutaj pojawi :)

Rozdział dla Wampirzycy Magdy.
Wiem, że hybrydy są Twoje, ale Klaus jest mój ;D

Gabriella paznokcie żelowe i akrylowe Łódź - Onet.pl Blog

Brokatu na naturalnych paznokciach

  
gabryś
...Odwiedź Moje Niebo ...

15 listopada 2011
French

Paznokcie przedłużone żelem na szablonie  + zdobienie akrylowe , które już było ale zostało troszkę zmodyfikowane

  


gabryś
...Odwiedź Moje Niebo ...

14 listopada 2011
Drapieżne hybrydy

Imprezy i kluby – blog o rozrywce!

Wspomnienia – tym razem z Polski

Posted on Sierpień 3, 2010

0


Pierwsze kluby jakie odwiedzałem w Warszawie to były: stodoła, hybrydy oraz bazar który już kilkukrotnie zmieniał nazwę i połapać się w tym nie można. Stodoła to oczywiście te śmiechu warte imprezy chyba legitymowane nazwą tego systemu do rejestrowania się do liceum. Już nie pamiętam. Tam nawet alkoholu nie szło kupić. Bazar to był klub w którym upychano tak dużo ludzi aż nie było czym oddychać i gdzie włożyć ręki czy nogi. Najlepiej wspominam z tych licealnych podbojów pierwszoklasowych hubrydy. Tam poznałem swoją dziewczynę… i generalnie impreza była super. Te trzy kluby ocenie w najbliższych wpisach tak bardziej fachowo, i już nie z perspektywy 16latka.

Tagged: bazar, hybrydy, imprezy, stodoła
Posted in: prywatnie

OCENY BLOGÓW - pół serio, pół żartem ;)

W księdze gości troszkę odmienny szablon, pełno wulgarnych wpisów...
Komentarze i archiwum ładnie dopasowane do strony głównej.
NOTKI: 5/15.
Zauważyłam iż właścicielka nadmiernie używa obrazków i emontów, co wygląda dość nieestetycznie, nie używa ona również polskich znaków, co jest dużym minusem.
W jej wypowiedziach aż roi się od błędów ortograficznych, stylistycznych i logicznych. Przyznam, że musiałam zmuszać się do zgłębienia 3 notek.
Straszne wrażenie... nie rozumiem po co ludzie zakładają blogi, które nie mają na celu przekazania czegoś, wyżalenia się...
Tutaj prezentowana jest hybryda forum dyskusyjnego i pamiętnika.
KLIMAT: 13/15
Bardzo nowoczesny, trendy, wiele osób szaleje właśnie za takimi blogami.
Klimat jest, więc nie mogę się przyczepić. Co prawda ja nie preferuję takiego stylu, ale... każdy ma swój gust ,nie?
RAZEM: 38/70
OCENA: 2+
skomentuj (0)


2005-01-16 16:35:51
http://ona-spoko.eblog.pl
wejdź
OCENIA: O-Ren Ishii

PIERWSZE WRAŻENIE:4/10.
Sorry, ale co to w ogóle za nazwa? Wybacz, ale mnie się napewno nie pierdoli w głowie. W tle jakieś techno. Może Ty masz coś takiego w głowie i dlatego tam.