O czym chcesz poczytać na blogach?

Huśtawka

Oczami-matki - bloog.pl

Trackback: http://bloog.pl/id,330352497,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Huśtawka dla twojego dziecka

sobota, 10 września 2011 19:59
Każde dziecko lubi się huśtać na huśtawce znajdującej się na pobliskim placu zabaw. Czy jednak nie lepiej byłoby umieścić ją na własnym podwórku? Gdyby taka huśtawka była tak blisko, dziecko mogłoby huśtać się o dowolnej porze i to samodzielnie. Wówczas rodzice mieliby cały czas na nie oko. To naprawdę doskonały pomysł, na który wpadli tylko nieliczni. W sklepach dostępna jest na przykład huśtawka drewniana. Idealnie nadaje się do montażu na własnym podwórku.
Gdyby ktoś miał zdolności, mógłby postarać się samodzielnie wykonać taką można powiedzieć zabawkę. To nic trudnego, a dla prawdziwego faceta zajmie to mało czasu. Oprócz drewnianej może być również huśtawka z metalu. Taką tak samo może wykonać każdy mężczyzna, choć trochę znający się na spawaniu i posiadający potrzebny do tego sprzęt. Bez wątpienia każde.

adopcje-angeliia - bloog.pl

(0) | dodaj komentarz

Bujane marzenia.

wtorek, 30 sierpnia 2011 13:01
Projektując ogród jeśli mamy dzieci musimy pamiętać o wydzieleniu przestrzeni dla nich. Jeśli nie mamy dzieci, ale planujemy powiększenie rodziny warto zostawić trochę miejsca w ogrodzie na kilka ogrodowych sprzętów do zabawy. Czy lepsza będzie mozolnie i samodzielnie skonstruowana huśtawka czy może jest inne wyjście?
Zabawki ogrodowe to wspaniałe uzupełnienie ogrodowej przestrzeni i element dekoracyjny, który podkreśli użytkowo - rekreacyjną funkcję domowego" zaplecza". Sprawa jest prosta jeśli w ogrodzie mamy już spore drzewa wtedy świetnie sprawdzi się huśtawka linowa podwieszona na gałęzi jednego z nich. W innym przypadku dokonujemy wyboru - huśtawka drewniana czy huśtawka z metalu? Firmy zajmujące się produkcją sprzętu zapewniają w obu przypadkach ten sam poziom bezpieczeństwa. Jeśli huśtawka będzie montowana samodzielnie to wybierzmy raczej wersję drewnianą. Jest łatwiejsza do bezpiecznej instalacji - wystarczy ją odpowiednio głęboko wkopać..

Pusiaczkowe-avki - Onet.pl Blog

Wózki dla dzieci do joggingu, pamiętajmy przede wszystkim o tym, że najważniejszą kwestią jest bezpieczeństwo. Dlatego też szukajmy modeli, które mają 3- bądź 5- punktowe pasy.
Pusia (17:56)
Zostaw komentarz
Huśtawka, która rośnie razem z dzieckiem
Huśtawka, w zależności od tego, czy jest to huśtawka drewniana, metalowa, plastikowa, czy materiałowa, jakie ma gadżety i zabezpieczenia oraz dla jakiego wieku dzieci jest przeznaczona to wydatek rzędu od 30 nawet do 1000 zł. Praktyczni rodzice, którzy nie chcą na huśtawkę wydać zbyt wiele, a chcą zapewnić swojemu dziecku rozrywkę na wiele lat, kupują najczęściej taką, która będzie rosła razem z nim. Za taką huśtawkę trzeba zapłacić około 100 zł, a idealna jest ona zarówno dla 6. miesięcznego maluszka, jak i nastolatka.
Co prawda huśtawka, która rośnie razem z dzieckiem nie jest odpowiednia dla dzieci do ukończenia 6. miesiąca życia( dla nich najlepszy będzie bujaczko-leżaczek, albo huśtawka z metalu, którą można.

Kobieta

i z każdym odejściem opłakiwałam
 
jakbyś był nagrodą :) 
 
 
 
17:51, aimee4
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 21 stycznia 2007
Ty i ona, ... ja
 
nie zapominam
choć daleko
choć dawno
tęsknię
za siłą sióstr
kobiecą mocą
 
wspólne plany i marzenia
 rozproszone czasu mrugnięciem
 
 to tylko jesienno-zimowy zastój
czy norma
gdzie się odnaleźć
tutaj i teraz
czy tam gdzie nie było jeszcze nas... 
 
 
16:42, aimee4 , huśtawka nastrojów
Link Dodaj komentarz »

Budowlany Blog

Na podwórku większy fragment wolnej przestrzeni, który możemy zagospodarować na dłuższy czas, lepszym rozwiązaniem jest kupno huśtawki drewnianej. Są one dużo stabilniejsze i bardziej wytrzymałe. Z reguły bez problemu wytrzymują ciężar kilku osób i dużo rzadziej się psują. Możemy je nabyć w sklepach z meblami ogrodowymi, w większości marketów z materiałami budowlanymi lub bezpośrednio od producenta. Możemy również zlecić wykonanie takiej huśtawki stolarzowi lub zrobić ją samodzielnie, jeśli lubimy majsterkować. Ta druga opcja wyniesie nas taniej, ale należy liczyć się z możliwością nieprawidłowego wykonania huśtawki, które może spowodować jej wykluczenie z użytku. Huśtawka ogrodowa musi być bowiem przede wszystkim bezpieczna dla korzystających z niej osób.Szczegóły wpisu

Komentarze:
(1) Pokaż komentarze do wpisu „Huśtawka”
Tagi:
brak
Autor(ka):
budowlanyblog
Czas publikacji:
piątek, 10 czerwca 2011 20:02