O czym chcesz poczytać na blogach?

Huragan

Oficjalny blog Szturmu Junikowo - Onet.pl Blog

Zgromadzeniu zapasów siły oraz woli walki. :D

kk18 (15:41)
Na razie brak komentarzy

13 września 2009
Dotkliwa porażka w pierwszym meczu

W inauguracyjnym spotkaniu nowego sezonu przeciwko Huraganowi Pobiedziska Szturm poległ na własnym boisku aż 3:8. Mecz upłynął pod znakiem rzutów karnych, których w całym pojedynku było aż 4 - w tym 3 przeciwko nam. Znacznie poniżej oczekiwań zaprezentowała się formacja defensywna, która pozwalała gościom na bezproblemowe przedostawanie się pod nasze pole karne. Właśnie z tego powodu gracze Huraganu byli w stanie strzelić aż 8 bramek. Trochę lepiej można powiedzieć o ofensywie Szturmu, która jedynie od czasu do czasu nękała przyjezdnych zaskakującymi atakami. Dwa gole dla naszego zespołu zdobył Marcin Muszyński (w tym jeden z rzutu karnego), a trzecie trafienie w końcówce meczu.

Najróżniejsze wieści z Ameryki Łacińskiej - bloog.pl

Postawę kierowców, takich jak Davidson, kiedy ci sa wymijani przez kierowców będących na pierwszych miejscach. „Doświadcz trochę niebieskiej flagi (używa się jej, aby opóźnieni kierowcy otwarli drogę tym z czołówki wyścigu). Jesteś śmieciem. Jesteś nieużyteczny, kiedy te się pojawiają", wyrzucił z siebie Anglik, kierując się do Massy.Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,3519901,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Zbliża się huragan

poniedziałek, 07 lipca 2008 16:37
Pierwszym huraganem na Atlantyku w 2008 roku stał się w poniedziałek huragan Bertha, którego wiatry dochodzą do szybkości 120 km. na godzinę. Nie wiadomo jeszcze, czy huragan ten dotrze do ziemi. Na razie, mając kategorię 1, znajduje się 1.360 km. od karaibskich Wysp Sotavento, poruszając.

NeW ScHoOl :] - bloog.pl

Aż tak wykończony. Dzięki Sasuke.
-Nie ma sprawy. Mówiłem ci żebyś jeszcze ją potrenował ale ty i tak nigdy mnie nie słuchasz.-Powiedział z obrażoną miną
-Ale szczerze w skali 1-10... na ile wypadłem
-2- Powiedział z uśmiechem Sasuke.
-Naruto i reszta zaczęli się śmiać.
Po jakiś 15 minutach temat sam im się nasunął
-To było dziwne. Mój ,,futon rasengan" przeleciał przez niego jak przez mgłe.
-Mglisty klon?!- spytał patrząc na chłopaków Kiba.
-Nie. Nawet jeśli to powinien był się załamać pod mocą Resengan. -Powiedział Shino
-Dziwiło mnie tylko to że bez problemu odparł Shidori i Huragan Naruto.- powiedział Sasuke.
-Używał czegoś podobnego do mgły ale to nie była mgła. Dlaczego nie mogłem go trafić przecież byłem tak blisko- powiedział Choji.
-To nie twoja wina.- Powiedział siedząc koło niego Shikamaru będąc w wyraźnym skupieniu.- używał czegoś co było podobne do techniki Nejiego.
-Neji? Czy Kaitena może używać osoba spoza klanu Hiuga?
-Tylko mój klan potrafi operować w ten sposób Chakrą by go stworzyć. To jest niemożliwe.
-A istnieje jakaś technika podobna do tej? Technika zarówno ofensywna jak i defensywna?- dociekał dalej Naruto.
-Szczerze w to wątpię.- powiedział.

Irlandia oczami Polki

Ubran z podlogi w sypialni (czyt. posprzatanie) i wlozenie ich do pralki.
    Ach, to prozaiczne zycie o poranku! Za dwie godzinki do pracy...
15:45, casade , Relacja
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 26 listopada 2006
Huragan

Huragan


    No, to mamy huragan.
    Fachowy, prawdziwy huragan irlandzki:) Pada, nie, leje, szyby slywaja strugami deszczu, kominek huczy - wiatr dostaje sie do srodka komina i co jakis czas zapedza sie az do paleniska, rzucajac snopy iskier na ekran. Na sztalugach stoi szkic zatoczki, niczym w Cobh, ale wole sobie nie wyobrazac, co musi sie tam dzisiaj dziac. Choc moze w Corku i okolicach dzis nie jest tak zle, moze to tylko Kerry...
`   Pani manager ma wolne. Pani manager kontempluje pogode i sytuacje zyciowa, w ktorej sie znalazla. Slowem jednym, pani manager leczy kaca.
    Tak, wczoraj pani manager obchodzila swoje imieniny, hucznie, z dala od Dublina i.

Blog siedzisko

Wywiad mojej żony z przyszłości:
Złote Gody. Dziennikarka robi wywiad z jubilatką.
- Nigdy pani nie myślała o rozwodzie ? -
- Po prawdzie, o rozwodzie nigdy, ale o truciźnie kilkanaście razy...

Nawet nie wiem jak zacząć? Powinienem od początku. Postaram się krótko i na temat.
Już kiedyś komuś tłumaczyłem dlaczego burza jest rodzaju żeńskiego. Trzeba przeżyć (jako facet, najlepiej jako mąż) przedświąteczne porządki, aby się o tym przekonać. Natomiast nigdy nie mogłem zrozumieć dlaczego huraganom (rodzaj męski) nadaje się żeńskie imiona.
Od kilku dni i to już rozumiem. Przeżyłem coś na miarę huraganu Katrin, który zmiótł Nowy Orlean. Mogłem pomylić nazwy, lecz to bez znaczenia. Liczy się siła i gwałtowność. I to żeńskie imię.
Gadam sobie na gg. Normalnie, bez podtekstów, na wesoło. Nie dla mojej żony (ma imię żeńskie, melodyjnie podobne do Katrin). Jedno zdanie wyrwane z kontekstu (przyznaję, że w takim przypadku dość dwuznaczne) i znaleźliśmy się w oku cyklonu, samym centrum huraganu. Nigdy bym nie podejrzewał damy mojego serca o taką gwałtowność i tyle ekspresji. Groźby.

Księgarnia Tania książka OCZYTANI.pl

Loterii i kilka godzin egoizmu pozbawiło Caldwella wszystkiego, co było dla niego cenne. Beverly, prześladowana od dzieciństwa przez tragiczny pech, rezygnuje z życia. Jimmy Newton, profesjonalny badacz huraganów i kamerzysta, zrobi wszystko dla dobrego ujęcia. Szef hotelu w Dampier, Maxwell Hope, również znalazł się na wyspie przypadkiem: urodził się tam. Potomek piratów, którzy żeglowali po Karaibach setki lat temu, Hope wierzy, że dzięki ciężkiej pracy jest w stanie pokonać wszystko, co nieuniknione. Aż do momentu, gdy podnosi się morze.

Tagi: Potęga huraganu tania książka
08:48, oczytani , Tanie powieści
Link Dodaj komentarz »
Oko Kaina

Oko Kaina Każdy coś ukrywa. Wasz sąsiad, wasza żona, przyjaciel... A gdybyście mogli wiedzieć o nich wszystko? Poznać ich lęki, najskrytsze tajemnice? Czy dalibyście się wciągnąć w tym celu w pewną grę?

Tagi: Oko Kaina tania.