O czym chcesz poczytać na blogach?

Huntington beach

Last Kiss - Obrazki - bloog.pl

Wyjechała do Detroit, bardziej zaczęła koncentrować się na swojej pracy. Jednak Liam wymagał od niej za dużo, a ona ma przecież tylko 17 lat i inne priorytety na ten moment. On był jej przeciwieństwem. Ale Miley nie jest z nikim innym.
Liam był widziany z inną dziewczyną w Huntington Beach, gdzie bawił się podczas otwarcia zawodów w surfingu Stanów Zjednoczonych. Potem poleciał do Detroit spotkać się z Miley – była to jego druga już podróż do niej, od kiedy przybył 12 lipca na plan.
- Obie wizyty trwały tylko 24 godziny, tak zadecydowała Miley..

KoRn blog...

(szef kuchni)

Zainspirowani sławnym Morton's of Chicago i ulubionymi rzeczami Davida, nowa restauracja zajmująca 4000 metry kwadratowe zawierać będzie parawanami oddzielone stoliki i meble z lat 50-tych. Bar będzie miał okna otwierane na patio oraz salon i klasyczne zdjęcia Huntington Beach na ścianach.


by Alicja
korn 2006-07-07 13:06:40
skomentuj (2)


Munky chce mieć swoją wytwórnię

"Planuję utworzyć eklektyczną wytwórnię tylko dla artystów. Chcę dać innym to, co sam dostałem, czyli możliwość.

we are from the same story... - Onet.pl Blog

 

Długo jeździła po kraju starając sobie znaleźć jakieś miejsce. Chwytała się każdej pracy która jej się nadarzyła, a myślami nadal wracała do Huntington Beach i miała cichą nadzieję tam powrócić. Jednak za każdym razem gdy znów wsiadała do auta, jechała w przeciwnym kierunku. Kilka razy wylądowała w tym samym mieście co oni, wtedy parkowała naprzeciwko ich hotelu i czekała. Tak naprawdę sama nie wiedziała na co. Tak minęły im dwa.

po.co.mi.ten.pierdolony.blog

Że jest pijany...
obcy są wśród nas. naprawdę. i nigdy nie wiadomo, czy na jakiegoś nie trafisz.


wpadłam na pomysł jak poszerzyć swoją mierną wiedzę muzyczną: ściągnęłam 500 najlepszych piosenek wg magazynu Rolling Stone. Za dużo Elvisa, Beatlesów i Beach boysów, ale poza tym ze zdziwieniem stwierdzam że mi się podoba. Szczególnie the clash. I how soon is now, the smiths (charmed main title ;)).


jakoś nie mam dziś daru słowa... to chyba te pączki z auchan.o nie nie, nie skomentujesz mnie...

2009-08-28 21:35:56

house, final sezonu czwartego
kiedy amber zmarła, a trzynastka dostała pozytywny wynik badania na huntingtona prawie się poryczałam
tylko dlaczego sezon piąty tak wolno się ściąga?!o nie nie, nie skomentujesz mnie...


Strona główna