O czym chcesz poczytać na blogach?

Huntik łowcy tajemnic

Żyjemy tak jak śnimy - samotnie. - Onet.pl Blog

Ja uwielbiam zimno ono jest takie prawdziwe nie takie jak ludzie fałszywi i kłamliwi. Dzisiaj jest rocznica ta której nienawidzę on umarł dziś dlaczego, no przecież pytam dlaczego ja nic nie zawiniłam, a on nie żyje tak po prostu. Jest takie przysłowie „ Cieszmy się życiem bo, możemy szybko je stracić ”. Ale ja go nie rozumiem cieszyłam się życiem dopóki on żył umarł, a moje życie straciło sens tak jakby zdmuchnąć piórko z czyjejś ręki. Od tego momentu nienawidzę.

Nic ci nie jest to idź już.

-Ale powiedz mi jak się nazywasz bo, nie pójdę.

-Możesz mi mówić Kuroi Okami.

-Tak masz na imię? – Nie odezwałam się już i poszłam znów do lasu…..

*****

Może być trochę błędów, ale proszę się nie czepiać. A i jeszcze jak ktoś mi napisze, że cytuje " Ale tak nie było w Huntik" to normalnie się załamie to moje opowiadanie tylko osoby są pożyczone z Huntik'a. xD.

23 lutego 2010
Yo to tak jakby wstęp.
Ten blog powstał bo niedawno zaczęłam oglądać Huntik: Łowcy tajemnic. I bardzo mi się spodobała ta hmmm jak to nazwać bajka nie to tak dziecinnie brzmi ale to jest bajka i mi się podoba  a jak macie coś do tego to jest taki ładny czerwony krzyżyk w górnym prawym rogu ekranu. Mam nadzieję, że zainspiruję.

hordhawkpl

Za to, że mnie tak długo nie było. Ale jak już pisałem – czytałem i czytam dalej książkę.

No więc tak. Aby trochę częściej dodawać wpisy będę robił coś w rodzaju opowiadania. Będzie to podzielone na różne rozdziały. Dokładnie nie wiem jaka będzie tematyka. Podejrzewam, że powstanie na podstawie mojego ulubionego serialu animowanego “Huntik Łowcy tajemnic”. Pierwszy rozdział postaram napisać się jak najszybciej. No dobra to była pierwsza dobra wieść.

Teraz druga. Postanowiłem zagrać w Half-Life 2 . No tu się tak nie rozpiszę jak wyżej :d.

Trzecia hmmm.. Nie ma trzeciej ;d Zachęcam do częstszego zaglądania na blog ponieważ terminy “wydań” rozdziałów opowiadania nie będą.

Huntik Łowcy Tajemnic - Onet.pl Blog


Huntik Łowcy Tajemnic
W.

Blogi o Huntiku
  • Witajcie w Akademii!
Statystyka
Przyszło 7917 łowców
Użyło mocy 278 łowców

HUNTIK is the seeker your inside - Onet.pl Blog

                                Ciąg dalszy nastąpi

P.s Prawdopodobnie Profesor...ma syna! Oto (według moich domysłów) on:

  Podobny trochę do młodego Simon'a. I jeszcze jedno: być może będzie nowy członek drużyny. Te dwie informacje pochodzą z huntik.wikia.com (użyłam tłumacza Google).

Coś o mojej osobie
Hej,
Moje imię brzmi Magda. Uwielbiam film ,,Huntik: łowcy tajemnic", a moim ulubionym bohaterem jest Dante Vale. Po za tym lubię ,,Spadkobiercy tytanów". Mam psa Lakiego i chomika Jona. Chcesz wiedzieć coś więcej? W takim razie...
Napisz do mnie