O czym chcesz poczytać na blogach?

Hummer h2

Oahu Drift Fast & Furious - Onet.pl Blog


19 września 2008

Part 36. Super samochody

Po inwazji „Megapacka” z mnóstwem aut, na Oahu pojawiają się nowe samochody. Wprawdzie są to pojedyncze egzemplarze, ale zawsze to już coś. Sky „dorwał Hummera H2. Świetna terenówka. Pojeździłam nim trochę. Fajne auto. Łatwo się prowadzi, ładnie wygląda. Powinno wszędzie wjechać :) Szefowa dostała do testów nowe Audi R8. Też miałam okazję trochę się nim „powozić. Wspaniałe auto sportowe. Bardzo dobre przyśpieszenie, szybkie, ładne i ... małe :) Zapowiadane są nowe modele : Bugatti Veyron, Chevrolet.

Qadu - Qadu - Mój Komunikator Internetowy ;) hie hie :P Witam Witam :D


wejście Qby :P (powrót Mastera !!!!)
yoł yoł yoł!! dawno sie nie widzieli :P opowiedzcie co tam u was sie działo w komentach a ja powiem tu, ok ?? To lecimy. Byłem w Augustowie. Dawno to było bo gdzieś 16 lipca chyba. Pogoda fajna , tomarzycho i woda też. Zabawy wieczorne wypasione. Samochody lux(Mercedes AMG S55, Hummer H2, Barabus S55), motoroofki spoxxx. Tyle o Augustowie. Teraz coś bliższego dzisiejszej daty. 8 - 20 byłem w chorwacji. Było zajefajnie. Temperatura 30 stopni pomogła sie porzadnie opalić a woda (cholernie słona jak to w adriatyku) skutecznie chłodziła choć miała aż 27 stopni. skalista plaża to był raj dla przyrodników. Dużo kraboof i jeżowce na dnie..

oahudriftfastandfuriouspl blog

oahudriftfastandfuriouspl 2008-09-12 11:50:53
skomentuj (0)


Super samochody

Po inwazji „Megapacka” z mnóstwem aut, na Oahu pojawiają się nowe samochody. Wprawdzie są to pojedyncze egzemplarze, ale zawsze to już coś. Sky „dorwał” Hummera H2. Świetna terenówka. Pojeździłam nim trochę. Fajne auto. Łatwo się prowadzi, ładnie wygląda. Powinno wszędzie wjechać :) Szefowa dostała do testów nowe Audi R8. Też miałam okazję trochę się nim „powozić. Wspaniałe auto sportowe. Bardzo dobre przyśpieszenie, szybkie, ładne i ... małe :) Zapowiadane są nowe modele : Bugatti Veyron, Chevrolet.

...::: Sunrise Avenue :::... - Onet.pl Blog

Wschód od stolicy.

Kiedy ostatni raz byliśmy w Polsce mięliśmy duże problemy z transportem(możecie przeczytać o tym co się wtedy działo w moim wcześniejszymwpisie), ale tym razem ludzie z EMI wszystko doskonale dla nasprzygotowali. Gdy tylko przekroczyliśmy wyjście z warszawskiegolotniska, na zewnątrz czekała na nas dwunastometrowa limuzyna Hummer zszampanem i wszystkimi bajerami z środku. Dobry początek ;=)

Przed podróżą kupiłem kamerę z jakością nagrywania DVD, bardzo fajniebyło filmować minę na twarzach ludzi z polskiego krajobrazu kiedy myskrywaliśmy się w tym dłuuugim amerykańskim cudeńku.

W czwartek była tylko kolacja i impreza dla wszystkich nominowanychoraz tych występujących na gali następnego dnia, przesiadywaliśmy zpanną September, panem Bass Hunter i ich ekipami. Jeździliśmy dlaprzyjemności w innym długim H2 i przyjrzeliśmy się bliżej drugiemunajwiększemu miastu tego kraju. Zostaliśmy również prawie aresztowaniprzez polskie gliny, ale to była tylko i wyłącznie wina Riku ;=) Nie,po prostu przeszliśmy na drugą stronę ulicy w złym miejscu, tak więc…Zgaduję, że to nie było zachowanie z „ABC życia” mojej mamy.

Następny dzień był.