O czym chcesz poczytać na blogach?

Humanoid tokio hotel

Blog th111

Darling Doll Face Honey
2. Steel Panther — Feel The Steel
3. Silversun Pickups — Swoon
4. A Place To Bury Strangers — Exploding Head
5. Manchester Orchestra — Mean Everything To Nothing
6. Gallows — Grey Britain
7. The Dead Weather - Horehound
8. Thursday — Common Existence
9. The Heavy — The House That Dirt Built
10. Tokio Hotel — Humanoid

                                  Tokio Hotel na Rock in Rio 2010 w Lizbonie


Bez wątpienia Tokio Hotel jest zespołem który ludzie najbardziej pragnął zobaczyć na Rock in Rio 2010. I jest bardzo duże prawdopodobieństwo że tak będzie i że.

'Red alert is the color of panic' - Onet.pl Blog

Tokio Hotel oraz ich pierwsza płyta w języku angielskim, a oba tytuły znaczą to samo - Krzycz!). HA HA HA! Taaaaa... Ale za to nie mogę nic sobie kupić (w sensie, że płyty) do końca wakacji. To straszne! A 13 lipca wychodzi Humanoid live CD i DVD! Nagranie koncertu z Mediolanu! Wyobrażacie to sobie! Jest to informacja jak najbardziej oficjalna, potwierdzona przez Toma na jego blogu. Pokazał nawet jak będą wyglądać okładki płyt (kolejno CD i.Zjawisk (pogodowych bądź nie). Jesteście całkiem zdrowi, przynajmniej na umyśle, choć mam nadzieję, że w sensie fizycznym także... Piszę jakieś głupoty zamiast powiedzieć (napisać) prosto z mostu, iż KATIE POLUBIŁA TOKIO HOTEL (!), a Marcia lubiła już trochę wcześniej. Katie uzależniła się od Monsoon, czego zresztą można się domyślić po tytule jej poprzedniej notki (Running through the monsoon - pierwszy wers refrenu.

Strona głowna-Tokio Hotel

1 stycznia 2010) - miejsca siedzące

150 zł (160 zł od 1 stycznia 2010) - FAN ZONE - miejsca pod samą sceną

180 zł (200 zł od 1 stycznia 2010) - VIP

 Bilety sa juz w sprzedazy!!!

Trasa nazywa sie Welcome to HUMANOID CITY

_____________________________________________________________________________

A chlopaki zmienili swoj image! Teraz wygladaja tak:

 

A wlasciwie to Bill zmienil juz swoje dredy na irokeza.

Tom Kaulitz przyjechał na stację benzynową, co od razu zwróciło uwagę kilku dziewczyn. Z nadzieję na autografy szybko podbiegły do samochodu, a jedna z nich zapukała w szybę. Gwiazdor Tokio Hotel nie był zadowolony z tej sytuacji, gdyż opuścił okno i rzucił w fankę papierosem. Ta prawie się rozpłakała i natychmiast podniosła niedopałek, rozgniatając go jednocześnie na szybie. Tom zrobił.

Tokio hotel - Onet.pl Blog

Od super-szczupłych bliźniaków Billa i Toma Kaulitz21 latek musiał się wiele nasłuchać: "Gustav tylko je", śmiał się Billjedynie parę tygodniu temu. Ale perkusista naprawdę starał się trochęschudnąć przed trasą "Welcome to Humanoid City". "Schudłem parę kilo",bronił się. Lecz Tom dalej się z niego naśmiewa: "Jasne! Trzy i półkilo - powalający wynik!" Na szczęście pewny siebie Gustav nie daje siętak traktować. Jego "słodka zemsta": on również.To zbiór wielu faktów o Tokio Hotel które poraz pierwszy zostały zebrane w książce. Obejmuje ich całą historie - odwczesnych lat w których ciężko walczyli by dostać status światowychdominujących bogów rocka - '483 Random Tokio Hotel Facts' analizuje,jasną i ciemną stronę tej podroży na sam szczyt. W specjalnej edycji2010, jest ponad 200 faktów więcej niż w oryginalnym wydaniu 483.Książka posiada również dział poświęcony każdemu z członków.

TOKIO HOTEL

»
Bravo DE

19:08, paulinath
Link Dodaj komentarz »
piątek, 22 stycznia 2010
Tokio Hotel TV [Episode 15]

Kerli o współpracy z bliźniakami

http://www.kyte.tv/ch/68716-kerli/750211-web-show-105

Kerli zaczyna mówić o współpracy z Tokio Hotel w 3:11. Powiedziała, że piosenka nie ukaże się w filmie "Alicja w Krainie Czarów"  tylko na ścieżce dźwiękowej. Dowiedzieliśmy się również, że Tokio Hotel mieli już gotową piosenkę, ale potrzebowali do niej.

Seitenblicke - 20 pytań do Bill'a

1.Jak się masz??

     Super.

2. Twoje największe dotąd osiągnięcie??

    Nasz nowy album Humanoid.

3. Następny termin??

    TV-Show w Paryżu.

4. Najcięższa praca, którą wykonywałeś dla pieniedzy??

    Rozdawanie ulotek ludziom, którzy ich nie chcą.

5. Cud, który się zdarzył w.

Tom Kaulitz (story ) - Onet.pl Blog

Linki do innych blogów

  •  Shine
  •  devil483
  •  on nie dla niej.
  •  lost bother...
  •  Humanoid. ^^
  •  o TH xd
  • Naćpana Kaulitzem

Sny.. - powiedział Tom i ugryzł pizze. ser sie okropnie ciągnął więc on musiał wysoko podnieść pizzę, by ser się odczepił. wyglądało to przekomicznie.. gdy skończylismy jeść..powoli wyszlismy z pizzeri i kierowalismy sie do hotelu:

- no i cały dzien minął... prawie- powiedział Gustav

- taaa... nie moge sie doczekac aż będzie noc..muszę ''odpocząc''- powiedział Tom patrząc na mnie

Zgodnie

Tom objął mnie w pasie, a gdy Bill to zobaczył to samo zrobił z Darią.. reszta sie na nas dziwnie patrzyła. Nagle usłyszeliśmy za sobą piski innych dziewczyn.zapewne zauwazyly Tokio Hotelowców.. hehe. gdy zauważyły mnie i Darię omało nie zabiły wzrokiem.. też bym tk zrobiła.. hehh.Pytały sie cos chyba po rosyjsku, po niemiecku, po francusku i jeszce więcej. Chłopacy podpisali pare autografów i.

Hurricanes And Suns... - bloog.pl

- Naprawde tak sądzisz? - Powiedziałem przez łzy

- Tak, choć już - Wstaliśmy, Seba wyją jeszcze chusteczke i wytarł mi rozmazany makijaż. Pojechaliśmy do hotelu wszystko wytłumaczyć...

 

 

Weszliśmy, a publika zaczęła piszczeć. W takich momentach zapominałem o wszystkich problemach. Mieliśmy zagrać jedną piosenkę, ustaliliśmy że będzie to "Automatic" która miała sie niedługo ukazać na nowej płycie "Humanoid"

 

Wieczorem po gali miało być After party, David ustalił, że pojedziemy na nie wszyscy, razem z 'dziewczynami'

 

 

 

- To jaki żart im wykręcamy? - Zapytał

- Hmmm... Mam dużo pomysłów, ale chyba najleszy to i tak ten kiedy sie krzyczy "Aaaa, Tokio Hotel tu jest"

 

Tak, dobrze sie domyślacie, to nie ja go wymyśliłam, tylko moje koleżanki z koloni mi tak zarobiły... reakcja była bezcenna, od razu sie budzisz...