O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Human

System of a Down

Wszystko odchodzi W końcu to wszystko odchodzi W końcu to wszystko odchodzi W końcu to wszystko odchodzi

Komentarzy: 0 Tekst piosenki pod tytułem"DARTS" i przetumaczenie. 2008-03-29 TEKST: May I please remain in this space, For darts screach by my desires, May I please remain in this space, For darts screach by my desires, Art thou not human man, Art thou not human man, Art thou not human man, Art thou not human man, Art thou not human man, Art thou not human man, Art thou not human man, Art thou not human man, Not human man art thou Life threatening lifestyles, A hitman, a nun, lovers, Life threatening lifestyles, A hitman, a nun, lovers, Art thou not human man, Art thou not human man, Art thou not human man, Art thou not human man, Art thou not human man, Art thou not human man, Art thou not human man, Art thou not human man, Not human man art thou Clock men for they will fail, Fear not the gods that come from the sky, Long not for the one.

::EDDIE OWNLOG::

A w nastrój wpisują się prezentowane przez obecnych utwory o tematyce bożonarodzeniowej. Stoły obficie zastawione. Dzielimy się opłatkiem i składamy sobie życzenia.

04.12.2010 :: 22:00
Komentuj (0)Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka


      Jest obchodzony 10 grudnia w rocznicę podpisania przez ONZ Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka (1948 r.).
      Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi pod względem swej godności i swych praw.


10.12.2010 :: 08:28
Komentuj (0)


Not so serious God, and so pathetic human…


Ukazał się drukiem w języku angielskim (wydanie dwujęzyczne) tomik wierszy Wiesława Zielińskiego “Żart Pana Boga” (Wydawnictwo Dreams), a w nim na okładce niewielki fragment mojego wstępu z polskiego wydania. A oto cały wstęp z polskiego wydania w redakcyjnym tłumaczeniu na angielski...


      Wiesław Zieliński in his collection of poems “The joke of Lord God” shares his religious philosophy of life with the readers in a proper to him straightforward and direct way. The author does it in a totally honest way and doesn’t juggle with platitudes and.

black then white are all I see

To wyobraź to sobie...


M - dziękuję

2004-03-16 15:27:01 skomentuj (2)


PRECIOUS THINGS

w tak łatwy sposób można utacić wiele. i dopiero gdy stać się to może faktem, człowiek zdaje sobie tak naprwdę sprawę, z tego co zrobił i jaką cenę może zapłacić. wtedy dostrzec można co jest najważniejesze i najcenniejsze...
teraz to wiem naprawdę i nie chcę tego utacić
2004-03-17 22:10:18 skomentuj (3)


UNIVERSAL DECLARATION OF HUMAN RIGHTS
Adopted and proclaimed by General Assembly resolution 217 A (III) of 10 December 1948

On December 10, 1948 the General Assembly of the United Nations adopted and proclaimed the Universal Declaration of Human Rights the full text of which appears in the following pages. Following this historic act the Assembly called upon all Member countries to publicize the text of the Declaration and "to cause it to be disseminated, displayed, read and expounded principally in schools and other educational institutions, without distinction based on the political status of countries or.

Tzw blog

 

Together you won't need an umberella, cos he will be the rain.

Oh, no you won't need no clothes either – he's the sun within.

Get prepered for a super space human,

Leave everything – keep your the hands wide spread.

 

Say a secret wisper of a super space human:

We are still alive...

Co niektorych moze zdziwic moje zdanie, jednakze sie nie wypre. pewne elementy metro we mnie sa. sam siebie jednak uwazam [jak juz kiedys pisalem] za retroseksualnego.
plakac sie nauczylem kilka lat temu. nie chwale sobie tego, gdyz sa chwile ze trudno sie powstrzymac. czesto posrod tlumu.

przyznam jednak ze JESTEM WYBRYKIEM NATURY I NIE MAM NIC PRZECIWKO ZAMIANIE ROL!!!!!! problem bedzie tylko z rodzeniem dzieci i karmieniem ich piersia. idealnym mezemmoze nie bede, ale moge sie starac i nadrabiac checiami i zapalem [patrz:idealna zona, tegoroczne "wysokie obcasy" na dzien kobiet]
only human...
komentarze [2]


"Stereotyp faceta, czyli o rzeczach ludzkich ale niemęskich" >> piątek, 12 maja 2006 21:41:36


Chodzi mi o łzy. Kobiety często płaczą. Nikt im tego nie zabrania i nie obwinia o to… natomiast gdy mężczyzna płacze, zostaje nazwany ciotą i nie wiem kim jeszcze. Chamskie. Bo przecież łzy to normalna ludzka rzecz. Faceci mają niby być silni psychicznie, nieugięci, nie wiem co jeszcze… Ale to głupie stereotypy. Gdy coś boli, okazania łez jest okazaniem swego człowieczeństwa. A przecież człowieczeństwa się nie należy wstydzić!.

Human traffic

SAMOTNI W TŁUMIE

when you think everything is okay everything's going right.
And life has a funny way of helping you out when
you think everything's gone wrong and everything blows up in your face

A traffic jam when you are already late.
"I feel chained, chained down
You shoved me to the ground
I can't run, I can't shout
Just let me out
So heartless, this couldn't mean less
Gonna push it in your face
I'm only human
And I've got something to say
Let me rise, let me fall
Let me breathe
I wanna lose control, I'm not afraid to lose it all
Let me break, let me crawl
Cause I'll get back up again if you let me fall
[...]
Say you.

[wyrwac chwasta - terapia] blog..."ciesz sie, ze nie szczekasz taka byla balanga" - powiedza potem ludzie swoim potomkom :-))))

...check list:
- slonce - jest
- humorek - jest
- darmowy transport - jest
- troche kasy - jest
- zdrowko - jest
- power - baterie sie laduja :-))))

...wiec moge.:-))))

...a i przypadkiem spotkalismy Malenstwo na ulicy - glupia sprawa, udaje, ze nic sie nie stalo, ale chyba najchetniej bym udal, ze nie widze - jak w "Human Traffic" :-)))

...ale dzis juz odpokutowalem pierdyliard browarow, ktore wchlonalem w ciagu ostatnich 2 dni :)

...jutro powazna rozmowa z szefem -.

Samotność Grafomana

Celu rzucenia okiem na program), o i proszę bardzo i znalazłem - Nagła Śmierć z Van Dammem, typowy romans z wielwątkową intrygą, zbudowaną na zasadzie pudełka. Na pewno będą też momenty. No dobra, a tak na serio to dzisiaj jest w nocy na Polsacie - Human Traffic, przynajmniej nie zasnę.

A na zakończenie mały apel - nie grajcie jutro w totka, szkoda nerwów, bo kasę zgarnia Mister Czarny ;).

15:39,

outsider82.blog

Na widowni (przykład Bodzia Smolenia jak najbardziej na miejscu :)) )

Nie wiem, mi się podoba od czasu do czasu zagłębienia się w takim właśnie porstym humorze, byle nie za często i z umiarem, ale pewnie dlatego, że zdaję sobie sprawę z rzeczywistego tragizmu sytuacji tej grupy społecznej na Wyspach, z drugiej strony.Wulgaryzmów, apologetyzmem palenia papierosów i innymi typowymi problemami angielskiej klasy robotniczej, znanymi nam z licznych obrazów kinematografii brytyjskiej (Human Traffic, Trainspotting). Jest dowcipny w ten...mało subtelny sposób, jest jak mało śmieszny kabareciarz, który konkurując o popularność z Ani Mru Mru w chwilach gdy.

Human resources

Ułamek sekundy niech nie decyduje....(o moim patrzeniu na świat)

-albo warunki panujące w firmie są wręcz uwłaczające godnosci ludzkiej, nie po to człowiek studiuje szósty rok, zeby nic z tego nie mieć,
-albo w firmie panuje wszechobecny mobbing stosowany przez kadrę zarządzającą, jak oni to teraz ładnie i szumnie nazywają human resources (jakby nie można było tego po polsku); tak swoją drogą : mnie to niezmiernie śmieszy : pracodawcy w większosci panosza się i stawiają wymagania iście z baśni andersena, a poprawna polszczyzna u nich na bakier,
Poza tym przekonalam się, że to prawda,.

CZWARTA WŁADZA - a może by tak inaczej...

2010-06-29 Witajcie ! Własnie przeczytałam że mam dostać podwyżkę , ale to według danych z najnowszego Raportu Płacowego firmy Advisory Group TEST Human Resources, w którym przebadanych zostało 65 tys. pracowników firm w Polsce, 65 proc. pracodawców planuje przeprowadzenie podwyżek w tym roku. W ubiegłym roku podwyższenie wynagrodzeń planowała niecała połowa badanych (44 proc. pracodawców).Nawt bym.

Praca za granicą

Premii
Czy statuetki i dyplomy mogą zmotywować pracownika do wytężonej pracy? Zdania na ten temat są podzielone. W sytuacji kryzysu, wiele firm jednak już sięga po pozapłacowe sposoby motywacji.

Jak wynika z badań krakowskiej firmy Advisory Group test Human Resources, konkursy i wewnętrzne rankingi najlepszych pracowników nie są zbyt popularne w Polsce.
- To także efekt braku dobrych pomysłów na nagrodę w takim konkursie. Ta powinna być atrakcyjna, nie rujnując przy tym finansów firmy - tłumaczą specjaliści.

wstrzasajacy blog

I imprezami dla dzieci. Stawka to 75% mojej poprzedniej pensji, ale nie szkodzi. Bo nie trzeba codziennie pod krawatem. Bo sie widzi ludzi. Bo radio nie jest tak odmozdzajace. Bo obsluga jest sympatyczna i sie usmiecha, ale prawdziwie, a nie uprawia skurcz miesni twarzy wedle zalecen human resources. I chuj, ze dochod mi starczy na mieszkanie, komunikacje i nic wiecej. Ale za to bede mial 4.5 dni w tygodniu na zycie. Pisanie, spacery, spiewanie. Moze i na picie, jak sie gdzies jeszcze z doskoku zahacze. Jestem wolny. I szczesliwy.
skomentuj (0)