Manchester City - Bolton Wanderers 2:0 (1:0)
 Aston Villa - Manchester United 1:1 (1:1)
 West Ham United - Birmingham City 2:0 (1:0)
 Wolverhampton F.C - Tottenham Hotspur 1:0 (1:0)
 Blackburn Rovers - Hull City 1:0 (1:0)
 Everton FC - Chelsea Londyn 2:1 (1:1)

Liderem nadal fenomenalna Chelsea, która raczej tylko potknęła się w biegu po mistrzostwo Anglii przegrywając z przeciętnym Evertonem. Po piętach depcze jej Manchester United, który nie.

Euzebiusz Smolarek - nadzieja polskiej piłki - Onet.pl Blog

Arszawin. Rosjanin trafił do siatki dwukrotnie w spotkaniu z Blackburn Rovers, wygranym przez "Kanonierów" 4:0. Po dwóch golach Arszawina kolejne dwa dołożył Emmanuel Eboue.

Everton Liverpool stracił swojego dyrygenta Mikela Artetę, ale nadal spisuje się bardzo dobrze. Świetnym posunięciem trenera Davida Moyesa okazało się wypożyczenie z Manchesteru City Brazylijczyka Jo. To właśnie ten zawodnik otworzył wynik spotkania ze Stoke City. Kolejne gole dla "The Toffees" zdobyli najniebezpieczniejszy obrońca Premier League Joleon Lescott i Belg Marouane Fellaini.

W pozostałych sobotnich spotkaniach Hull City zremisowało z Newcastle 1:1, Middlesbrough w ostatniej minucie uratowało punkt w meczu z Portsmouth, a Sunderland przegrał 1:2 z Wigan Athletic.