Liverpool FC (Carling Cup)
                 0 : 1

Liverpool FC - Hull City
                  6 : 1 [Torres: '13 ; '28 i '48 = hattrick ;)]

Więc jak wiadomo, dzisiaj na Anfield Road zawitała ekipa Hull City. Cóż... Pamiętacie, jak w zeszłym sezonie z takimi drużynami Liverpool remisował? Tak? No właśnie, ja też. Ale tym razem nie było szans na remis. Drużyna Rafy Beniteza (jak widać wyżej), rozgromiła gości aż 6 : 1. W tym hattrick naszego kochanego El Nino, bramka Gerrarda, Babela i Riery. Bosko i idealnie...
Szkoda, że spotkania nie widziałam. Dla tych, którzy również go nie widzieli, serdecznie zapraszam tutaj na wręcz genialną relację z tego właśnie meczu. Zwrócićie uwagę na minutę 28 :)

Teraz spotkanie w liczbach:

6 Bramki 1

Glory, glory Man United!

Wayne Rooney, Dymitar Berbatov, Federico Macheda, Danny Welbeck - to ci gracze, którzy prawie na pewno zostaną w United na następny sezon. Carlos Tevez podobno już pożegnał się z Old Trafford i negocjuje kontrakt z lokalnym rywalem - Manchesterem City. Frazier Campbell jest o krok od Hull. W wypadku odejścia tych dwóch zawodników, należałoby sprowadzić jednego, bramkostrzelnego zawodnika. Kogo? Już o tym pisałem :) Najchętniej widziałbym w koszulce United Giuseppe Rossi'ego, ale ten zaprzeczył jakoby chciał wracać do Anglii. Vagner Love, mój kandydat numer dwa, nie jest i raczej nie będzie brany pod uwagę przez sir Alexa Fergusona. Diego Forlan, mój kolejny typ, też jest raczej nierealnym transferem. A więc kto?

Rewelacyjny beniaminek w Premiership

Świetny początek sezonu zaliczyli piłkarze Hull City, absolutnego debiutanta w premiership. Jedynym sukcesem, jakim może się pochwalić ten klub jest dojście z fourth division właśnie do najwyższego szczebla ligi angielskiej. Beniaminek radzi sobie niesłychanie dobrze i zajmuje aktualnie 3. miejsce w lidze, tuż za Chelsea i Liverpoolem. Przed sezonem nawet najodważniejszy kibic nie postawiłby funta na to, że Hull City chociażby zremisuje na wyjeździe z Arsenalem czy Newcastle. Tymczasem proszę bardzo; 2:1 z kanonierami i 2:1 ze srokami. W siedmiu meczach w tym sezonie przegrali tylko raz, aczkolwiek boleśnie bo aż 5:0.

TVPL24 Peel

Zgromadzono ryby między innymi z oceanów, rzek, raf koralowych. Najbardziej widowiskowe i oblegane przez turystów jest olbrzymie akwarium z rekinami, które mieści milion litrów słonej wody. Udało nam się podejrzeć dwóch odważnych nurków w trakcie czyszczenia tego zbiornika. http://www.tvpl24.com

11:01, banglik , Miejsca
Link Dodaj komentarz »
Kingston upon Hull: Polacy

Kingston upon Hull (potocznie nazywane Hull) jest największym miastem byłego hrabstwa Humberside. Obecnie wchodzi w skład regionu Yorkshire i Humber.W Hull żyje ponad trzy tysiące Polaków. Obok sprzyjających warunków dla przedsiębiorców miasto kusi też atrakcyjną lokalizacją. Leży zaledwie czterdzieści kilometrów od szerokich plaż Morza Północnego.

10:55,

Fernando Torres - Liverpool's number nine! - Onet.pl Blog

26 kwietnia 2009
Hull - Liverpool 1:3!

Liverpool FC po nudnym i wyrównanym w pierwszej połowie wyjazdowym meczu Premier League pokonał w drużynę Hull City 3:1. Bramki dla "The Reds" zdobyli Xabi Alonso i Dirk Kuyt (dwie). Fernando Torres zagrał w tym spotkaniu 90 minut. Oddał kilka niecelnych strzałów. Jeden z nich, w 77 minucie, lądował na poprzeczce "Tygrysów".

*

Fotki:

Z meczu z Hull: <klik> (od drugiego)

I jeszcze jedno starsze, żeby wyobrazić sobie, jak Fernando wyglądać będzie jako ojciec: <1> (z synem Xabiego Alonso, Jonem)

_________________

Słowo wyjaśnienia:

Nie pisałam w tym roku testów, ale dziękuję tym, którzy życzyli powodzenia xD.

Hull city

Aga radzi co obstawiać i jak wygrywać

1                      Pierwsza połowa: 1

Ilość goli:                              3+                    Strzeli gola:         1+2

czerwona kartka:                 TAK(1+)

Arsenal Londyn - Manchester City

Doskonałą kwietniową passę Manchesteru City zepsuł w zeszłą sobotę Paul Scholes, strzelając bramkę w ostatniej minucie doliczonego czasu gry i przyczyniając się w ten sposób dozwycięstwa Manchesteru United. The Citizens stracili czwarte miejsce w tabeli i tracą teraz 2 punkty do Tottenhamu.

Arsenal z kolei jakby nie.

Piłkarzy z Blackburn.

TYPY:

Wolves - Blackburn:             10                         Pierwsza połowa:  0

Ilość goli:                            3+                         Strzeli gola:         1+2

Hull - Sunderland

Mimo gry na własnym stadionie, ciężko będzie Tygrysom o wygraną w tym meczu. Remis z kolei może ich nie uratować przed spadkiem.Piłkarze Sunderlandu grająostatnio w kratkę, ale to oni są faworytami tego meczu i raczej nie powiini zawieźć.

TYPY:

Hull -.

hajdaszek blog

Mecz. Ligowe zwycięstwo The Blues wcale niekoniecznie wróży dobrze przed wtorkowym rewanżem w 1/8 finału LM :/ Przypomnę, że przed meczem na San Siro podopieczni Carlo Ancelottiego też wygrali w Premiership i wszyscy wiemy, jakim wynikiem zakończyło się spotkanie z Interem :|

Hull City - Arsenal 1:2. Widziałam pierwszą połowę. Kanonierzy mieli przewagę. Od 45. minuty grali w przewadze. I gdy już myślałam, że mecz zakończy się remisem, Bendtner strzelił bramkę na 2:1 w ostatniej minucie meczu ;)

W Ekstraklasie rzuciłam okiem na mecz Polonii.