O czym chcesz poczytać na blogach?

Hulk hogan

niechudo blog

Pewna Rosjanke i uwielbiam jej rosyjski w angielskim.
Przysiegam ze ciary!!! Jakbys sobie gwarzyl z wampirzyca, o, co tam u ciebie Mona, a nic, czekaj no tylko sie oblize z krwi mlodej dziewicy i mozemy juz isc na sushi
Ciekawe czy Brytole tez maja takie ciary?

Poza tym kupilam krokusa.

-powinnam go nazwac
-jak?
-Hulk
-jak Hulk Hogan?
-nie, jak The Incredible HULK!
niechudo 2009-01-21 13:03:07
skomentuj (6)
Life is a delicate negotiation

Niedlugo ide na koncert!!!
A za chwile do pracy.


Raz na wozie raz w nawozie


niechudo 2009-01-22 19:58:41
skomentuj (4)

11X-ray - Onet.pl Blog

Sportu, teatru i cyrku, ma o dziwo swoich zagorzałych widzów, kibicujących 'swoim' zawodnikom, nie bacząc na to, że to wszystko pic na wodę i fotomontaż. Ja wolę UFC gdzie zawodnicy co prawda nie noszą rajstop ale za to krew i ból są prawdziwe.
 Niektórym z bardziej popularnych 'zapaśników' udaje się zrobić karierę poza sportową. Najbardziej znani to Hulk Hogan i Dwayne Johnson którzy zrobili karierę jako aktorzy i Jesse Ventura który jest teraz gubernatorem Minnesoty.
 
Do nas przyleciało czterech facetów, w tym jeden pan wielkości Hummer'a i dwie kobitki. Ostatnimi czasy panie- zapewne w ramach zwiększania oglądalności- również zaczęły występować w tym kabarecie. Towarki były dobrane tak aby zadowolić.

.permanentne sraczki emocjonalne

Kim jesteś jeżeli miliony myśli kołacze Ci się w głowie, a nijak nie potrafisz ich zwerbalizować? 

 W jej głowie jest mnóstwo impulsów jawiących się m.in jako małe skomlące dzicecko. szczwany intelektualista. wyuzdana wszetecznica. ignorant. cała banda kołtunów. Hulk Hogan. Quentin Tarantino i Matka Teresa tańcząca wśród cyrkowców Monty Pythona. A jakby nie było, wszystko to wiruje wśród kwaśnego deczu, gwiazdeczek, różowych piórek i kilograma gwoździ. Jak to ma się nie kotłować? Jak to przetrawić, żeby z ust nie wyszedł pseudointelektualny rzyg? Nie da się, dlatego woli. wolimy milczeć.

czytanki mistrza ciętej riposty

Ostatnie wpisy
  • O Mirku, który jeździł koleją
  • niezły bigos
  • mój chłopak się żeni!
  • ekshibicjonizm kontrolowany
  • I'm every women
  • chodzenie po życiu
  • ..to ja podziękuję
  • Być jak Hulk Hogan!
  • Dylematy przyszłej żony
  • (przy)zwyczaje świąteczne
Zakładki:
Ulubione
Dziubelunio i ja
Kataryna

PRopagandowy blog firmowy - Onet.pl Blog

Masę muzyki, której poznać nigdy by się nie chciało, ale podczas oglądania i ona wciskała się w uszy (a twarze jej wykonawców w oczy). Było minęło, księgowość toczy się dalej, a ja zastanawiam się tylko czy w 2025 nie okaże się, że MTV wraca do „dawnego, legendarnego logo z określeniem „music television”. Bo widzowie mają dość oglądania jak Hulk Hogan ubrany w bokserki robi rano w swojej kuchni jajecznicę z bekonem, a Paris Hilton przez 10 minut zastanawia się w łazience czy użyć szminki czy tylko błyszczka.
LubuDubu PR (12:49)
7 komentarzy