O czym chcesz poczytać na blogach?

Hula hop

Hula hoop dance mania

Przeciwnym
Jeśli opanowałaś już sztukę kręcenia hula hoop w talii, czas na naukę utrzymania koła, które obraca się w kierunku przeciwnym do Twojego naturalnego.
Czytaj dalej

Tagi: fitness hula hoop dla początkujących hula hoop w przeciwnym kierunku hula hop hoop
19:07, hoopkowa , Filmy dla początkujących
Link Dodaj komentarz »
Dla początkujących: jak utrzymać hula hoop w talii?
.

Anai - Onet.pl Blog30 listopada 2011
hula hop

Chodzimy z Zuzą na treningi agility. I na ostatnim, zaraz po "cześć" usłyszałam, że mam kupić hula hop. Pomyślałam w pierwszej chwili, że mam polepszyć koordynację ruchową, ale okazało się, że to dla Zuzy. Bo Zuza boi się tunelu i tak mamy ją oswajać. Wczoraj, jadąc z pracy, postanowiłam wejść do sklepu sportowego i nabyć hula hop. Jadąc rozmyślałam ile to może kosztowac - 10 (chyba za mało?) 15 - 20 zł? Podjechałam,.

Pielęgnacja ciała i twarzy. Cera, trądzik, nawilżanie. Kosmetyki, makijaż i perfumy. Depilacja i pielęgnacja włosów. - Onet.pl Blog

Temu co jem i ile się ruszam. Nie wprowadzam żadnej super diety ponieważ nie widzę potrzeby, natomiast na pewno ograniczę słodycze (którymi zaraziłam się od męża) i zacznę się więcej ruszać (poza trasą dom-przystanek - przystanek-praca i z powrotem). dokonałam zakupu rolek, jednak na razie pogoda nie sprzyja. Mąż postawił na hula hop. Zaczęłam kręcić od początku kwietnia - pierwsze prób skończyły się kompletną porażką, ale wprawa robi swoje, po kilku dniach kręcenia mogę spokojnie kontrolować ruch kółka, ratować się z opresji i kręcić do rytmu piosenek. Jednocześnie, dzięki hula hop, które okazało się naprawdę męczącym przyrządem, przekonałam się, że.

króliki i my

Dóży koc oraz dużą przestrzeń . Kładzniemy królika .Niedaleko ukrywamy warzywa i przykrywamy je kocem . Potem wpuszczamy pod koc królika . Unosimy koc aby dać królikowi troche powietrza . nagrodą jest miła drzemka .

Pobudliwy :

Zawariowane hula hop

Bierzemy hula hop .Wstawiamy królika do środka .Hula hop poruszamy .Zabawa polega na tym  aby króliczek szybko przeskoczył ,,latające kółko" .To również ćwiczy sprawność pupila .

Pisanie na komputerze

fuchsin15

Na to, żebym mniej jadła i w ogóle :D

Angażuję się w życie szkoły i klasy <3

Dzisiaj muszę zrobić kilka rzeczy np :

- wyczyścić filter rybkom

-wyczyścić poidełko Ilse ( królikowi )

-pokręcić hul hop'em ok 20 min. 

Mam się z tym wyrobić do 8;00 bo o 08;15 mam już być w szkole.

Wracam około 11;30 ? 12;00 ?

A potem muszę :

-odkurzyć w pokoiku

-przećwiczyć kwestię

-pokręcić hula hopem ok 20 min