O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Hugo

my god... - blog odwrotny

Sobie popielniczkę bliżej siebie, wyciągnął papierosa,... oparł go o popielniczkę,... zostawił ten układ, wcześniej jednak pytając czy będę palił. Dobrze wiedział że nie palę,... wychodząc potem odemnie zawsze zapominał zabrać tego papierosa, nigdy go nie spalał,... zawsze zostawiał go opartego o tą poielniczkę i zawsze się wracał po niego gdy juz kładłem sie do łóżka,... czasami mnie tym irytuje ale jak nie wróci do mnie chwile po swoim wyjścu to wiem ze cos jest nie tak, bo nie jest już rozkojarzony, jak zwykle bywa. Nie będę teraz opowiadał kim jest Hugo,... jego historię może kiedyś przytoczę,... Wracam do tego co zrobil, po tym małym rytuale z papierosem,... "przyniosłem dla ciebie to o co prosiłeś" mówi,... podziekowałem,... "po co ci to,... nikt przecierz nie trzyma w domu takich śmieci" odpowiadam mu od razu "ja trzymam",... uśmiechną się bo wystarczyło się tylko rozejrzeć,... całe moje mieszkanie to jedna wielka rupieciarnia,... ale nigdzie indziej nie czuję sie tak dobrze,... Siedział u mnie dobre 3 godziny i rozmawialiśmy,... oczywiscie jescze potem wrócił się po papierosa,... o czym rozmawialiśmy,....

Blog Hugoagent

Dr noga atakuje 2007-02-07 Gdy Hugo poszedł patrolować miasto zauważył Grokula, który chciał wykraść najnowszy samolot na świecie. Hugo szybko przepędził Grokula, ale zjawiło się ich więcej. Zdołali go ukraść. Na całe szczęście nie był do końca zbudowany ma tylko pancerz wszystko odporny. Hugo i tak musiał go odbić, więc popłynął łodzią podwodną do zalanego wodą metra Aquapolis. Tam był samolot. Gdy Hugo płynął przez metro to napotkał łodzie podwodne Kizich mi, tą armią dowodził Szczękościsk. Na szczęście łódź Huga też miała pancerz wszystko odporny po wybiiał łodzie wroga. Zjawiły się armię Grokuli, a w łodzi Huga wysiadło zasilanie. Hugo znowu był w więzieniu wroga, ale tym razem musiał radzić sobie sam. Drzwi były już bardzo stare, więc je wykopał. Za drzwiami było dwóch strażników, ale Hugo miał przy sobie latające buty. Włożył je i przeleciał nad nimi. Poleciał do samolotu i wsiadł do niego. Hugo odleciał do agencji i.

Al Secco Hugo

Pierw
budzenie i potem chyba trochę zrezygnowany zostawił nam niespodziankę
obok podkładu… no ale o 2 w nocy to nie będziemy z nim wychodzić :P

a w przyszłym tygodniu planujemy najazd małej Oliwii – 1,5 roku i
kilkuletniej Pysi, czyli suczki rasy York… co prawda Pysia bała się
już kiedyś naszej Pinii – czyli chomika no ale cóż – przecież nie
zrezygnujemy ze spotkań z naszymi najlepszymi znajomymi! Będzie to
spotkanie niczym Najmana i Pudziana – Pysia waga piórkowa (2,5kg) i Hugo
waga średnia, żywotna z zadatkami na bardzo ciężka (ok. 9kg).

Tutaj większych obaw o… pieska :P nie mamy. Oliwia już wie, że
ciągnięcie, ściskanie itp. pieska bola… jedynie on może być
zaskoczona… wielkością psiaka no i może jego sztylecikami w
pyszczku….

A teraz… sprawozdanie z koszmaru na jawie, czyli Hugo już nie tylko
potrafi sięgnąć łapkami ramy łóżka, ale już na nie wskoczyć… i
chyba sobie już ten przypadkowy sukces dobrze zapamiętał…

Miłość to więcej niż uczucie, to magia, która pozwala nam oddychać, gdy brakuje powietrza... - Onet.pl Blog

15 listopada 2008
03. W pociągu
Rozdział dedykuję moim kochanym "Ślizgonkom" - Urszulce, Evie i Dominisi :*. Dzięki Wam można jakoś wytrzymać w naszym liceum ;). Kocham Was!
PS. Wchodźcie na www.my-dimention.blog.onet.pl. To blog zupełnie nie świata HP...Coś w rodzaju mojego pamiętnika ;).
____

W drodze powrotnej Rose cały czas myślała o Scorpiusie. Hugo ułatwił jej to, nie odzywając się ani słowem. Teraz jednak wcale jej to nie przeszkadzało. Dopiero w domu oderwała się na chwilę od myśli o chłopaku. Otworzyła egzemplarz Podstaw zaklęć niewerbalnych Leona Crashera. Po przeczytaniu pierwszego rozdziału postanowiła poćwiczyć. Do wieczora trenowała zaklęcie Augamenti, co bardzo nie spodobało się ojcu. Ron Weasley uważał bowiem, że podręczniki powinno otwierać się tylko pod groźbą tortur.
Rose porzuciła więc ćwiczenia, a.

B jak Brzydula - Verliebt in Berlin - Onet.pl Blog

Spłaty długu, zdesperowany mężczyzna wpada na ryzykowny pomysł. Kim tęskni za wolnością. Chciałaby znów zamieszkać u Sophie, jednak boi się powiedzieć o tym rodzicom.

Odc. 332
Lisa przekonuje się, że nikt nie wiedział o planach wyjazdu Davida. Zastanawia się, czy nie jechać za ukochanym. Jürgen jest rozczarowany tym, że Sabrina znów się przeprowadziła. Odbiera to jako odtrącenie. . Słucha rady Bernda i postanawia miło zaskoczyć ukochaną. Hannah wraca z wycieczki i od razu szuka Hugo. Stwierdza, że mężczyzna całkowicie oddał się fantazjom związanymi z jego projektami.

3 maja (poniedziałek) z powodu święta serialu nie ma!

Odc. 333
Lisa dochodzi do wniosku, że zyski z kolekcji Hugona powinny wpłynąć na konto "Kerimy". Ten jednak nie skończył jeszcze swoich projektów. Rokko przekonuje go do powrotu do firmy. Oświadcza też Lisie, że.

Najróżniejsze wieści z Ameryki Łacińskiej - bloog.pl

1:28

Prezydent Boliwii, Evo Morales, powiedział, że konflikt zbrojny z Kolumbii może się skończyć jedynie ugodą pomiędzy rządem i partyzantami z FARC, ale z pewnością rząd Kolumbii nie skończy go przy użyciu siły i represji. Morales pochwalił również prezydenta Wenezuli, Hugo Chaveza, za jego pośrednictwo w uwolnieniu kolejnych czterech więźniów Rewolucyjnych Sił Zbrojnych Kolumbii (FARC). Chodziło mu o czterech byłych kolumbijskich kongresistów porwanych przez FARC i trzymanych przez nich do dzisiaj od 2001-2002 roku: Gloria Polanco de Lozada, Orlando Beltrán Cuéllar, Luis Eladio Pérez i Jorge Eduardo Gechen Turbay. 10 stycznia FARC uwolniły również przy udziale rządu Chaveza i Czerwonego Krzyża, dwie więźniarki: Clarę Rojas (była kandydatką na wiceprezydenta podczas kampanii wyborczej Ingrid Betancourt) i Consuelo.

Dziennik wędrowny

PS. Dla maratończyków muzealnych w sprzedaży są dzienne kombo-bilety Musée de l'Orangerie + Musée d'Orsay. Ja jako zdecydowany krótkodystansowiec odradzam tego rodzaju połączenia - ból głowy może potem trwać z tydzień.

10:53, kubunio , Francja
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 16 września 2010
Paryskimi śladami Wiktora Hugo

W końcu nadeszło nieuniknione, czyli moment, w którym nie podnieca nas już wieża Eiffla, Pola Elizejskie powszednieją jak chleb z masłem, koło Notre Dame przechodzimy bez podwyższonego ciśnienia, zaczynamy dostrzegać śmieci wokół Centrum Pompidou, a i piramida Luwru jakby trochę zmatowiała. Czas zatem "wyjść poza opłotki puryzmu formalnego", jak mawiał jeden uczony lingwista, i zobaczyć coś, czego nie ma zwykle w programach wycieczek pod hasłem "Siedem stolic w siedem dni".

- Ruszymy śladami Wiktora.

Hugo chavez

Przedmurze rzeczywistości

Się nie tylko w odniesieniu do związkowców. To nie media ukształtowały mój pejoratywny wizerunek związków górniczych, tylko ich wizyta w Warszawie w 2005 r. To nie media także zadecydowały o percepcji przeze mnie związków w ochronie zdrowia, tylko mój okres pracy w tym sektorze. Polecam artykuł w Gazecie Wyborczej nt. Sierpnia ’80 pt. Ma pan rację, panie Chavez. Bogusław Ziętek, szef związku, współtwórca lewackiej Polskiej Partii Pracy, jest zwolennikiem działań radykalnych:

Mówi się, że chcemy wieszać kapitalistów, a to nieprawda. My ich tylko chcemy obedrzeć ze skóry.

I jeszcze z listu Ziętka do Hugo Chaveza:

Słusznie twierdzi Pan, że » w ramach modelu kapitalistycznego nie można rozwiązać niezwykle poważnych problemów społeczeństwa: ubóstwa, nędzy i wykluczenia «. Nie można ich rozwiązać ani w Wenezueli, ani w Polsce, ani w innej części świata. Polska Partia Pracy, która wywodzi się z autentycznego ruchu związkowego,.

Polaca En Venezuela

Jak sądze, ma oznaczać, że w jakiś cudowny sposób ten naród nie wykształcił psychopatów. Może i nie wyszedł na swiatło dzienne dotąd wenezuelski Breivik czy Fritzl, ale to tylko dlatego, że zbrodnie mają podłoże dużo mniej złożone - biedę i brak perspektyw.

00:43, polacaenvenezuela
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 28 lipca 2011
Urodziny

Dzisiejszy dzień sponsoruje literka C. Pięćdziesiąte siódme urodziny obchodzi Hugo Rafael Chávez Frías. Oraz ojciec mojej wenezuelskiej koleżanki z pracy, Mariany.

.
Książki mojej siostry
Tagi
 • Ameryka Łacińska
 • Ameryka Południowa
 • Bolivar
 • Caracas
 • Chavez
 • Chavez wiza do Wenezueli
 • malaria
 • maracaibo
 • Margarita
 • panama
 • podróże
 • Wenezuela
 • wiza do wenezueli
Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna

Antyleft

Matkę Ziemię.

—————————————————————————————————————————————————-

By chronić środowisko Hugo Chavez zaapelował do Wenezuelczyków o zaprzestanie śpiewania pod prysznicem

“Są ludzie, śpiewający pod prysznicem, czasami nawet pół godziny. Trzy minuty są wystarczające. Liczyłem. Nie śmierdzę” – mówił na spotkaniu rządu

Hugo boss

Super.:Blog.:o.:Charmed.:Nowości.:Filmiki.:Fotki - Onet.pl Blog

"Piper Halliwell" z przebojowego serialu WB "Charmed" i zarabia 60,000 $ za odcinek! W 1999 roku była druhną na ślubie swojej koleżanki z serialu, Alyssy Milano, a jej obecny chłopak to pracujący przy serialu: David W. Donoho.

Holly uwielbia jazdę konną i pracą w ogródku. Lubi zwierzęta, ma dwa psy (Travis i Hugo), dwa koty (Blue i Selena), dwa ptaszki (Folower i Lollipop) i konia Jesse. Jej ulubioną kuchnią jest "włoska". Uważni widzowie "Charmed" zapewne zauważyli też jej tatuaże! Ma trzy: po jednym warkoczyku na nadgarstkach i róże na prawym ramieniu...

Alyssa Jayne Milano jest.

W wieku 7 lat, z mamą u boku, dołączyła do tourne jako July, jedna z sierotek. Po 18 miesiącach trasy, miała już reputacje energicznej i charyzmatycznej młodej aktorki. Opuściła "Annie", aby wystartować w produkcjach i telewizyjnych reklamówkach. Wówczas, w 1983 roku, w wieku 10 lat, dostała przełomową w swojej karierze rolę. W sitcomie "Who's the Boss?" zagrała słodką córkę Tony'ego Danza, Samanthę Micelli. Dziecko z Brooklyńskim akcentem stałą się poważną konkurentką dla swojego serialowego taty.

Aby Alyssa mogła przyjąć propozycję roli w tym serialu, jej rodzina musiała się przeprowadzić ponad 3000 mil, do Hollywood. Alyssa uczyła się w " The.

WASTE NEWS

Miałem dwa postanowienia na dzisiaj. Pierwsze - kupić sobie gacie w bałwanki. Niekoniecznie muszą być bałwanki, byle by to były bokserki. Drugie postanowienie zrealizowałem znacznie szybciej. Zmieniłem perfumy. Mam ja swojego dostawcę. Zamówiłem Opium. Przywiózł inne. A ja już nie mogę czekać i musiałem kupić te a nie inne. W związku z tym zmieniłem "Hugo Man" na "Boss Elements". No duża zmiana to, to nie jest...

skomentuj (1)

(c) stoliczne
mind getaway

Siedzę przy biurku w pracy i mam ważne zadanie. Szukam frywolnej pineski w cely przyczepienia do ściany wydrukowanego zdjęcia chomika,.

Hugo weaving

Któż nas może odłączyć od Miłości?...

Dla: Aragorna (Viggo Mortensen), Gandalfa (Ian McKellen), Legolasa (Orlando Bloom), Froda (Elijah Wood), Sama (Sean Astin), Merry'ego (Dominic Monaghan), Pippina (Billy Boyd), Golluma/Smeagola (Andy Serkis), Eowiny (Miranda Otto), Elronda (Hugo Weaving), Arweny (Liv Tayler), oraz całej reszty za tę wspaniałą robotę!!!

2004-01-01 23:16:10 skomentuj (1)

Błagam nie dołujcie mnie...
mimo, że tak jak mówiłam "Władca Pierścieni" dodał mi sił to.

Super.:Blog.:o.:Charmed.:Nowości.:Filmiki.:Fotki - Onet.pl Blog • Do stycznia 2006, był to najdłuższy serial telewizyjny z kobietami w rolach głównych.

 • Księga Cieni jest prawie w całości ręcznie malowana.

 • Najwięcej listów od fanów serialu otrzymywała aktorka Finola Hughes grająca mamę Prue, Piper, Phoebe i Paige.
 • Sezonu jest bliźniaczo podobna do sceny walki z "Matrixa". Prue (Shannen Doherty) walczy z demonem podobnie do tego jak Neo (Keanu Reeves) walczy z agentem Smithem (Hugo Weaving).

 • Piosenka z czołówki "How Soon Is Now" pojawiła się już wcześniej w innym filmie o czarownicach: "Szkoła.